Kada vyrai ilgiau žiūri į moterų lūpas, o kada - į akis

Šiuolaikiniai vyrai moterų akyse nesiskandina.

Tyrimai rodo, kad moterų akys, dainuote apdainuotos poetų kaip dvasingumo veidrodis ar gilūs ežerai, skandinantys vyrų širdis, iš tiesų netraukia vyrų akių taip kaip kitos veido dalys.

Mančesterio universiteto mokslininkai nustatė, kad pirmąsias 10 sekundžių vyrų žvilgsnį labiau prikausto moterų lūpos, skelbia „The Daily Mail".

Todėl spręsdami klausimą, ką labiau ryškinti - akis ar lūpas, turėtume apie tai ilgiau pagalvoti. Raudonu lūpdažiu paryškintos moters lūpos prikausto vyrų žvilgsnius 7, 3 sekundėms, rožiniu lūpdažiu - 6, 7 sekundėms. Palyginkite - į akis jie žvelgia 0, 95 sekundės, tuomet žvilgsnį nukreipia į plaukus - 0, 85 sekundės.

Beje, jei moteris nepasidažiusi, prioritetai susiskirsto visai kitaip - į nedažytas lūpas vyrai žiūri vos 2, 2 sekundės, užtat ilgėliau užtrunka ties akimis - jos prikausto vyrų žvilgsnį 2, 97 sekundės. Panašiai dėmesio tenka ir nosiai - 2,77 sekundės.

Tad jei norite atitraukti vyro žvilgsnį nuo nosies, dažykite lūpas ryškiau.

Įdomu tai, kad 40 proc. vyrų mano, jog net ir plonos lūpos, padažytos ryškiu lūpdažiu, tampa žymiai patrauklesnės.

Tokį vyrų susidomėjimą mokslininkai aiškina paprastai - raudonos lūpos vyrams asocijuojasi su kraujo priplūdusiais taigi susijaudinusiais moters lytiniais organais, tad signalizuoja apie jos pasirengimą poruotis. O tai nesąmoningai prikausto kiekvieno patino dėmesį labiau nei dvasingumo ežerai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis