Nustatykite, kas jūs: suaugusi kalė ar maža kalytė?

Vyrams, aišku, patinka mielos, uodegas vizginančios kalytės, tačiau jei nenorime prarasti savigarbos ir vyrų pagarbos, turėtume pasistengti išaugti iš jų į normalias kales.

Žodis „kalė" turi pernelyg negatyvų atspalvį mūsų visuomenėje, ir man tikrai skaudu dėl tų drąsių, meilių, protingų gyvūnų, kurie šito visai nenusipelnė. Na, taip jos rujoja, bet skirtingai nei patinai, daro tai tik 2 kartus į metus. O likusį laiką jos ištikimai saugo savo šunyčius, namus ir šeimininkus ir neretai būna kur kas patikimesnės už žioplokus ir tingius patinus. Sherry Argov knygoje „Kodėl vyrai myli kales" (leidykla „Alma littera") jau seniai reabilitavo šį vardą. Ji išskiria keletą bruožų, kuriais išmintinga, save gerbianti kalė skiriasi nuo nuolat uodegą vizginančios kalytės. Vadovaudamiesi jais, sudarėme ironišką testą, kuris padės pažvelgti į save iš šalies ir įvertinti, kiek procentų jumyse yra suaugusios kalės ir kiek - mažos kalytės.

1. Kalė mandagi, bet tiesi
Kalė nėra nei storžievė, nei kandi, visada kalba mandagiai, bet tiesiai šviesiai. Neinkščia, netauzija niekų, neplonina balselio ir nekelia verksmingų skandalų kaip maža kalytė. Su vyrais ji bendrauja panašiai, kaip tai jie daro tarpusavyje.

2. Kalė žino, ko nori, ir tai gauna
Kalytė bando sužavėti šeimininką meilumu ar graudžiomis akytėmis, o kalė savo norus išsako aiškiai ir tiesiai, be visokių užuolankų ir gudravimų. Todėl vyrams būna kur kas lengviau ją suprasti ir dažniausiai tie norai yra išpildomi.

3. Kalė yra nepriklausoma
Kalytė mėgsta būti šeriama iš rankos visokiais skanėstais ir už tai laižo šeimininkui kojas, o kalė sąžiningai pragyvenimui užsidirba pati ir nelaukia, kad kas nors ją aprūpintų ir išlaikytų - nesvarbu, ar ji yra direktorė, ar dirba padavėja kavinėje.

4. Kalė jo nesivaiko
Kalytė atlekia vos tik jai pašvilpia, neretai po kojomis trinasi net ir be kvietimo, vis primindama vyrui apie savo egzistavimą meiliomis žinutėmis, skambučiais ar laiškeliais. Kalei vyras tikrai nėra nei visata, nei saulė, nei mėnulis. Ji neskiria jam pasimatymų, nepersekioja jo ir nekontroliuoja.

5. Kalė paslaptinga
Kalytė pasiruošusi jau pirmą vakarą išskalyti vyrui apie save viską: kur dirba, ką veikia, ką sapnavo ir ko norėtų dovanų kitoms Kalėdoms. Kalė neiškloja kaip ant delno viso savo gyvenimo ir ateities planų. Pasako tik tiek, kiek nori pati, todėl vyrui lieka įdomi kaip iki galo neperskaityta knyga. Ji sąžininga, bet ne atlapaširdė.

6. Kalė priverčia jos ilgėtis
Kalytė nuolat atakuoja mylimąjį, vis klausinėdama: „Ar pasiilgai manęs?" Kalė nesimato su vyru kiekvieną vakarą ir netampa jau pačią pirmąją savaitę geriausia jo sekretorės drauge. Vyrai ilgesį tapatina su meile, tad priversti ilgėtis pasijunta įsimylėję.

7. Kalė nesirodo jam susirūpinusi
Kalytė vos tik nutikus mažiausiai bėdai šniurkščioja nosyte ir skuba pasipasakoti vyrui tiek apie nubėgusią kojinės akį, tiek apie apkalbas darbe. Kalė neverčia vyro gilintis į savo darbo ar giminės problemas ir nedemonstruoja blogos nuotaikos bei susierzinimo dėl dalykų, nesusijusių su juo. Jei yra nusiteikusi verkšlenti, geriau lieka namuose, nei eina į pasimatymą.

8. Kalė yra savo laiko šeimininkė
Kalytė nuolat derinasi prie vyro planų, dėl jų yra pasiruošusi atidėti savuosius. Jei jam šį vakarą posėdis, ji kantriai lauks jo iki vidurnakčio su makiažu ir garuojančia vakariene. Kalė neskuba tik todėl, kad jam reikia skubėti. Jei jis neturi laiko jos laukti, tai jo, o ne jos problema Ji turi ir savo gyvenimą, savo planų, net jei tai tėra planas pagulėti su knyga vonioje.

9. Kalė turi humoro jausmą
Kalytė visą laiką juokiasi net iš kvailiausių vyro juokelių, tačiau pati nesugeba pasakyti nieko šmaikštaus. Kalė geba pasijuokti iš įvairių situacijų ir pati iš savęs, bet tai nereiškia, kad ją prajuokinti labai paprasta. Matydamas, kokį gerą humoro jausmą ji turi, vyras supranta, kad prieš jį stipri asmenybė.

10. Kalė žino, ko yra verta
Kalytė dievina komplimentus, bet juos išgirdusi puola gintis: „Ak nesąmonė, juk šiandien jaučiuosi tokia pavargusi ir plaukai nesutvarkyti". Jei jis komplimentų nesako, kalytė jų maldauja: „Na, kaip aš šiandien atrodau?" Kalė, kai vyras sako jai komplimentus, tiesiog padėkoja. Nesako, kad nėra jų verta ir neprašinėja, kad ją pagirtų. Ji neklausinėja, kaip atrodė jo buvusioji ir nelygina savęs su kitomis moterimis.

11. Kalė nežarsto vyrui liaupsių
Kalytė negaili vyrui komplimentų, vadindama jį protingiausiu, stipriausiu, vyriškiausiu ir kitokiu -iausiu. „Ir ką aš be tavęs daryčiau", - nuolat dūsauja ji. Kalė žavėdamasi kalba apie įdomius įvykius ir žmones, ir tai rodo, kad moka vertinti ne tik save, bet ir kitus. Tačiau ji neapipila liaupsėmis vyro, bandydama įtikinti, kad jis yra kažkoks labai išskirtinis ir ypatingas įvykis jos gyvenime.

12. Kalė rūpinasi savimi
Kalytei svarbiausia patikti jam. Jam patinka blondinės? Persidažys plaukus. Jis nemėgsta kelnėtų moterų? Tuoj pat visas kelnes lauk iš spintos. Jis nori, kad būtum lieknesnė? Bėgte į sporto salę. Kalė puoselėja savo išvaizdą, rūpinasi sveikata ir sportuoja, bet daro tai dėl savęs. Net ir po to, kai jis pasakė nekenčiantis raudonų lūpų dažų, ji dažosi lūpas raudonai, nes jai taip patinka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis