Ko jis iš tavęs nori: trumpalaikio nuotykio ar ilgalaikių santykių

Vyrai iš prigimties yra medžiotojai, o moterys - grobis. Ir nuo to, kaip vyras elgiasi norėdamas patraukti jam patikusios moters dėmesį, kaip kalba, kaip rutuliojasi santykiai, priklauso, kas tu jam esi - trumpalaikis grobis, skirtas sportiniam malonumui, ar didžiulis laimikis, su kuriuo vyras įsivaizduoja bendrą gyvenimą.

Steve'as Harvey bestseleriu tapusioje knygoje „Ko nori vyrai“ negražbyliaudamas dėsto: "Jei moteris neturi jokių principų, reikalavimų, savigarbos, mes, vyrai, ją užuosime iš už mylios... Ji labai aiškiai parodo, kad sutiks su viskuo, kas nutiks. Ji savo elgesiu, žodžiais leis vyrui suvokti, kad jis gali elgtis, kaip jam patogu. Ir jis, be abejo, taip padarys. Patikėkite manimi, vyrai stosis į eilę, kad pasirašytų po šiais žodžiais". Taigi, čia - apie sportinį laimikį - moterį vienai ar kelioms naktims...

Kaip elgiasi moteris, kurią vyrai įvardija laimikiu? S. Harvey: „Ji niekada lengvai nepasiduoda, o ir reikalavimai pasipila vos pravėrus burną. Ji savo elgesiu parodo, kad ją privalu gerbti. Vyrai, vos jai prakalbus, jau žino, kad jei jos nori, turės atitikti jos standartus ir poreikius arba spūdinti šalin, nes ji nežaidžia. Tačiau ji nepamirš siųsti signalų, kad geba būti ištikima vyrui ir gerai juo pasirūpinti, vertina tai, kuo jis prisideda prie jos gerovės, ir yra pasiruošusi meilei - tikrai ilgalaikei meilei".

Norite suprasti, kaip jus vertina jūsų draugas? Kodėl jis su jumis - dėl sportinio intereso ar ketina užmegzti rimtus ilgalaikius santykius?
Pateikiame 10 požymių, kurie padės tau suprasti judviejų santykių rimtumą:

1. Jei jis kalbasi su tavimi paviršutiniškai ir niekada nesidomi, kas slypi tavo sieloje, jis ieško sportinio malonumo. Jei jis atrodo nuoširdžiai susidomėjęs tavo poreikiais, gyvenimu, troškimais, ateitimi, jis tavimi labai rimtai susidomėjęs.

2. Jei jis šaiposi iš tavo poreikių ir nuostatų, jis nusiteikęs trumpalaikiam ryšiui. Jei atrodo, kad jis nori paklusti tavo taisyklėms ir iš tiesų jų laikosi, jis į santykius žiūri atsakingai.

3. Jei jis prašo tavo telefono numerio, bet neskambina ištisą parą, jis tegalvoja apie trumpą nuotykį. Jei jis tučtuojau tau paskambina, tai rodo, kad domisi tavimi nuoširdžiai.

4. Jei jis kviečia tave į pasimatymą ir leidžia mokėti tau ar apmoka tik savo sąskaitos dalį, neabejok - jis nenusiteikęs rimtai tavo atžvilgiu. Jei jis apmoka sąskaitą, parodo, kad nori tave aprūpinti, o tai reiškia, kad jis greičiausiai planuoja ilgalaikius santykius.

5. Jei jis sako tau, kad bus kur nors tam tikru metu, bet nuolat vėluoja ir nesiteikia net perspėti telefonu, jis greičiausiai ieško sportinio malonumo. Jei jis pasirodo žadėtu laiku ar rūpestingai įspėja apie vėlavimą, jis tave gerbia.

6. Jei niekada nesusitinki su jo draugais, šeimos nariais, bendradarbiais ir kitais jam svarbiais žmonėmis, jis neplanuoja ilgalaikių santykių. Jei jis pristato tave savo artimiesiems ir draugams, galbūt jis galvoja apie rimtus santykius.

7. Jei jis vis teisinasi, kad negali susitikti su tavo draugais ar šeima, greičiausiai jis ir neketina to daryti niekada. Jei jis sutinka eiti į vakarėlį, kur bus pristatytas su tavo šeimai, draugams ar bendradarbiams, jo ketinimai rimti.

8. Jei jis raukosi vos paminėjus apie vaikus, jis šitų santykių nelaiko rimtais. Jei jis nori susitikti su tavo vaikais, atneša dovanų ir bendrauja su jais taip, kad jiems su juo smagu, tada jis turbūt norės būti su tavimi ir tavo vaikais ilgus metus.

9. Jei jis nepatenkintas savo finansine, emocine ir dvasine padėtimi, jis galbūt ieško sportinio malonumo. Jei jis gali aprūpinti ir apsaugoti savo potencialią šeimą taip, kaip turėtų daryti tikras vyras, jis ketina sukurti šeimą.

10. Jei jis įkalbinėja tave užmegzti neįpareigojančius santykius ir netgi sako, kad neprieštaraus, jei susitikinėsi su kitais, jis tavęs net nevertina kaip moters. Jei jis nori, kad jūsų santykiai būtų išskirtiniai, ir sutinka susitikinėti su tavimi, jis nusiteikęs ilgalaikiams pagarbiems santykiams.

Ir pabaigai - atmink - ne vaikinas sprendžia, esi skirta trumpalaikiam malonumui ar rimtiems santykiams. Čia sprendi tu! Kai prie tavęs prieina vaikinas, būtent tu sprendi, ar jis galės pasikalbėti su tavimi, nupirkti tau išgerti, pašokti su tavimi, gauti tavo telefono numerį, parvežti tave namo, vėl susitikti. Jei vyrai jus užkalbino, jie to nori. Tačiau tik moteris nusprendžia, ko vyras nusipelno, ir kaip jis tai gaus. Moteris valdo padėtį. Kiekvienas jos ištartas žodis, judesys, signalas, kurį jam siunčia, padės vyrui apsispręsti, verta su ja žaisti ar traukti prie kitos, kur kas lengvabūdiškiau nusiteikusios moters.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis