Ar pranešti draugei apie jos mylimojo neištikimybę?

Įsivaizduokite, kad vieną dieną sužinote, jog jūsų draugės vyras jai neištikimas... Greičiausiai pirmoji ir nuoširdi jūsų reakcija - viską papasakoti draugei. Tačiau ar verta tai daryti? Ir kodėl svarbu apie tai labai gerai pagalvoti...

Kaip vis dėlto pasielgti? Jau vien pranešti tokią žinią yra nemalonu. Kita vertus, nutylėję jūs kaip ir tampate užkulisinio žaidimo prieš jūsų draugę bendrininke, kas vėlgi nesuteiks jums psichologinės ramybės. Juolab, kad tikrai nebūsite paglostyta, jei draugė apie mylimojo paklydimus sužinos iš kitų ir supras, kad jūs visgi žinojote, bet tylėjote. Tai gal vis dėlto papasakoti?

Pažvelkime teisybei į akis: net jei tai padarysite labai taktiškai ir švelniai, vis tiek draugei tapsite blogos naujienos nešėju. O, kaip žinia, tokius informatorius baudžia. Pirmiausia, draugė jumis gali nepatikėti, apkaltinti melu. Žinia, gali ir patikėti ir ant jūsų išlieti visas neigiamas emocijas. Taip, jūs niekuo dėta, tačiau kažkas turi tapti atpirkimo ožiu. Ir net jei to nenutiks, niekas nežino, kaip jūsų draugė su jumis elgsis ateityje. Labai gali būti, kad ji tiesiog nesugebės jums atleisti to, kad atnešėte tokią baisią naujieną, kad tapote jos pažeminimo liudininke. Tad nenustebkite, jei iš pradžių draugiškai dėkojusi už atvirumą ir sąžiningumą, vėliau draugė ims jūsų vengti.

Ką jausite jūs? Greičiausiai jums pačiai bus nelengva matyti artimo žmogaus išgyvenimus, kančias, ypač jei jūsų draugės santuoka ar ryšys nutrūks, ir ji niekaip negalės nuo šito atsigauti. Galbūt ji beprotiškai myli šį vyrą ir dėl skyrybų apkaltins jus. Vadinasi, norėdama padėti draugei jūs sugriovėte jos gyvenimą! O jei ji atleis vyriškiui jo neištikimybę, ar jis norės jus ir toliau matyti jų draugijoje?

Neištikimybė - tai... Pagalvokite dar apie tai: ar viską žinote apie šeimyninius draugės reikalus? Galbūt ji ir pati įtaria, jog nėra vienintelė savo išrinktajam, tačiau nenori tuo patikėti. Tad ar reikalinga jai tiesa? Arba jūsų draugė jau visa tai žino, tačiau nutarė išsaugoti šeimą. O čia jūs su savo pranešimais dar labiau paaštrinsite širdies žaizdas. Arba jie kažką slepia nuo vaikų ir artimųjų, kiekvienas sau sukdamas romanus. Gali būti, kad jų šeimoje senai subrendusios tam tikros problemos, apie kurias jūs net nenutuokiate - tad ar verta kištis?..

Šalti pasvarstymai rodo, kad neverta kištis į tokią trapią gyvenimišką situaciją kaip šeimyniniai santykiai - galite padaryti „meškos paslaugą“...

Ir vis dėlto - kaip jūs pasielgtumėte tokioje situacijoje?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis