Sąjungos, kurias astrologai vadina išskirtinai sėkmingomis

Kokie Zodiako ženklai ypatingai tinka šeiminiams santykiams, vaikų auginimui? Astrologai išskiria kelis ypač sėkmingus derinius. Pasak „dangaus specialistų“, kuriant šeimą ir auginant vaikus labai svarbu, kad derėtumėte su savo antrąja puse – o šiose, žemiau išvardintose sąjungose, šita dermė - išskirtinė.

Svarstyklės (rugsėjo 23 - spalio 22) – Vandenis (sausio 21 – vasario 19)
Svarstyklių ir Vandenio sėkmingų tarpusavio santykių paslaptis – sugebėjimas rasti kompromisą, noras bet kokį konfliktą išspręsti taikiai. Svarstyklės šeimai skiria ypatingą dėmesį ir be galo išgyvena dėl nesutarimų su antrąja puse, dėl bet kokių nesklandumų šeimoje. Siekiant harmoningų santykių itin padeda ir Svarstyklių gerumas. Savo ruožtu Vandenis, nepaisant jo pasitikėjimo savimi ir šiokio tokio užsispyrimo, visada stengiasi rasti išeitį iš konfliktinių situacijų, todėl abu partneriai visada vertins kito interesus ir stengsis išvengti ginčų. Svarstyklių ir Vandenio sąjunga paženklinta sėkme ir abipusiu sutarimu, kas labai svarbu siekiant apsaugoti vaikus nuo suaugusiųjų konfliktų.

Žuvys (vasario 20 - kovo 20) – Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)
Gebėjimas išlaikyti vidinę pusiausvyrą - itin vertingas, kalbant apie šeimos kūrimą, Jaučių bruožas. Geležinė šio ženklo ramybė neleidžia emocijoms įsisiautėti ir įžeisti savo antrosios pusės, o juk Žuvys – itin pažeidžiamos. Lankstūs ir iš prigimties patikimo charakterio Jaučiai santuokoje bus tikra atrama partneriui. Žuvis taip pat nelengva išvesti iš pusiausvyros, be to, jie sugeba suprasti žmonių išgyvenimus ir nuoširdžiai atjausti. Šios Jaučio ir Žuvų savybės leis sukurti stiprią šeimą, o gimę vaikai sąjungą dar labiau sustiprins. Be to, Žuvys auklėja vaikus su tokia begaline meile, kokios iš tiesų galima pavydėti.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 22) – Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)
Mergelės ne tik šeimyniškos – jos savo partneriui bus ir nuostabiu draugu. Jų nedomina intrigos ir nesantuokiniai ryšiai – tai labai patikimi žmonės, o tai labai svarbu santuokoje. Be to, Mergelėms labai rūpi namų ūkis, jos nebijo ir vaikų auklėjimo rūpesčių. Skorpionai – labai jautrios ir aistringos asmenybės, su kuriais net ir po santuokos nebus nuobodu. Be to, Skorpionas gerai pažįsta žmones, o vadinasi, nedalins savęs kam papuola. Skorpiono išrinktasis bus vienintelis jo gyvenime – nežiūrint to, kad šio ženklo atstovai moka linksmintis ir gerai leisti laiką su draugais, tačiau mylimiesiems jie yra visada dėmesingi ir atsidavę.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21) – Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)
Santykius sukūrę Šauliai - labai nuoširdūs, niekada neslepia savo tikrųjų jausmų, įspūdžių, todėl toks atvirumas tik padės spręsti nesutarimus, jei tokių santuokoje atsiras. Meilė – tai didžiulė vertybė Šiauliams, todėl jie pasirengę ištverti bet kokius išbandymus, kurie gali pasitaikyti santuokoje – kad tik išsaugotų šį nuostabų jausmą. Ši sąjunga bus įdomi net patiems Dvyniams, kurie, būdami ganėtinai permainingos natūros, nepavargsta nuo Šaulių emocionalumo. Dvyniams nebus sudėtinga priprasti prie tų ypatybių. Todėl romantiški Šaulio ir Dvynių santykiai bus stabilūs.

Vėžys (birželio 22 – liepso 22) – Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)
Šeimyniniuose Vėžio ir Ožiaragio santykiuose netrūks abipusio supratimo ir noro apdovanoti vienas kitą dėmesiu bei meile. Vėžius dera vertinti kaip sutuoktinius už tai, kad jie neišdalija savo emocijų bet kam – visus savo jaumus jie saugo savo šeimos nariams. Sunkiomis minutėmis Vėžys ras Ožiaragyje nusiraminimą, kurio jam taip reikia, kai susijaudina, patiria stresą. Ožiaragiai visada pasirengę geriems darbams, ypač jei kalbama apie mylimą žmogų. Ožiaragiai iš prigimties yra labai patikimi, rimti ir sąžiningi žmonės, todėl santuokos su jais netemdys lengvabūdiški nuotykiai. Jie mėgsta rengti staigmenas mylimajam - tai viena iš priežasčių, kodėl tokioje santuokoje karaliaus meilė. O tokia atmosfera bus itin tinkama vaikams, kuriems laimingi sutariantys tėvai taps puikiu pavyzdžiu.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23) – Avinas (kovo 21-balandžio 20)
Avinas – dalykiška asmenybė, kuri be reikalo žodžiais nesimėto. Todėl šeimyniniuose santykiuose juo visada galima pasikliauti – partneriui neteks ilgai laukti pagalbos, jei iškils kokių rūpesčių. Liūtus taip pat sunku apkaltinti nieko neveikimu – tai gana užispyrusios ir ambicingos asmenybės. Tokioje sąjungoje šeimyninis gyvenimas niekada neapkerpės, partneriai visada bus pasirengę ką nors nuveikti dėl mylimojo. Tokios savybės gali tapti geru pavyzdžu ir augantiems vaikams, kurių atsiradimas tik stiprina poros santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis