Bijai nudegti dėl vienos nakties nuotykių - laikykis tam tikrų taisyklių

Neturite nei nuolatinio partnerio, nei įsipareigojimų kažkam. Šiuo metu gyvenimo draugo ieškote. Skaudžiai nusivylusi bandote atsigauti po neseniai nutrūkusių santykių. Ir atsitinka taip, kad vos kartą ar kelis matytas žmogus atsiduria su jumis lovoje. O kas toliau?

Konsultavo seksologas Anatolijus Gainovskis

Poetiškai skambantis „vienos nakties nuotykis“ – tai spontaniški seksualiniai santykiai be jokių įsipareigojimų. Beje, anot JAV atliktų tyrimų, atsitiktinį nuotykį bent kartą gyvenime patyrė 94 proc. moterų. Vienos nakties nuotykis sujaukia mintis: juk atsitiktinis seksas asocijuojasi su neatsakingumu, neišrankumu. Kūną užplūsta lengva ramybė, bet kažkodėl ima graužti sąžinė, nors niekam blogo tarsi ir nepadarėte. Pati sau prisiekiate, kad daugiau nesivelsite į panašią avantiūrą. O gal jums atrodo, kad vienkartinio sekso, trumpučių romanų neverta atsisakyti, kol horizonte nėra to, su kuriuo norėsite būti ilgai ilgai. Juk kol kas esate visiškai laisva, ir kartais taip malonu patenkinti savo aistrą neeikvojant jėgų ir laiko rimtiems santykiams. Tačiau pravartu žinoti šio „žaidimo“ taisykles - kad jis mūsų nežlugdytų, neįklampintų į savigraužos, varginančio aiškinimosi ar eilinį kartą žlugusių iliuzijų balą, o padėtų įgyti patirties ir pasitikėjimo savimi.

* Visų pirma tenka būti sąžiningai su savimi ir suprasti, ko iš tiesų norite ir ko jums reikia šiame gyvenimo etape. Ar tikrai galite mylėtis nebūdama įsimylėjusi ir nejausdama emocinio prisirišimo prie partnerio? Ogal vis dėlto taip bandote patraukti jums patikusio vyriškio dėmesį? Jei klausimas atrodo per sunkus, apgalvokite ankstesnę savo seksualinę patirtį.

* Psichologai tvirtina, kad užmezgus trumpalaikį romaną svarbiausia kontroliuoti savo emocijas ir lūkesčius (o dar geriau jų visai neturėti!). Mat pati skaudžiausia atsitiktinio sekso pasekmė, galinti nuliūdinti ir sužeisti net ir labai nepriklausomą moterį, yra tokia: galvojate, kad norite trumpo malonumo, o iš tiesų trokštate gerokai daugiau. Tačiau to „daugiau“ net negalite tikėtis, nes partneris tenorėjo trumpam nuklysti..

* Kad nekiltų dviprasmiškų neaiškumų, specialistai pataria ant stalo kloti visas kortas. Išsiaiškinkite, ar jūsų ir vyriškio siekiai sutampa, kad nė vienas nepretenduojate į ką nors daugiau. Galbūt iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad toks pokalbis pernelyg žemiškas ir aptemdys žaismingą nuotaiką, bet tai geriausias būdas įsitikinti, kad abu gausite tai, ko norite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis