Numerologija: paversk vardą skaičiais ir sužinok, kaip myli ir ką apie tave sako išvaizda

Vardą pavertę skaičiais, galime sužinoti, kaip mylime ir ką apie mus sako išvaizda, - teigia Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kokybės vadybos centro Panevėžio filialo docentas, technikos mokslų daktaras numerologas Petras Šibilskis.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kokybės vadybos centro Panevėžio filialo docentas, technikos mokslų daktaras numerologas Petras Šibilskis sako, kad, vardą pavertę skaičiais, galime sužinoti, kaip mylime ir ką apie mus sako išvaizda.

MEILĖS SKAIČIUS

Koks iš tikrųjų yra mylimas žmogus, ko jis trokšta? Kodėl kartais taip sunku jį suprasti? Kiekvieno mūsų meilės ryšį galima numatyti sužinojus vadinamąjį širdies (arba širdies troškimo) skaičių.

„Širdies troškimas yra mumyse slypinti jėga. Jei nori suprasti save ar kitą žmogų, turi suvokti ir šios įtakos jėgą. Širdies skaičius reiškia prigimtinę vidinę trauką, individualumą, sielos potraukį, tai, ką asmuo labiausiai vertina, jo simpatijas ir antipatijas. Širdies skaičiai yra vienženkliai - nuo 1 iki 9. Savo sužinosite susumavę visų vardo balsių skaičius.

Pirmiausia pagal žemiau pateiktą lentelę vardo balses reikia paversti skaičiais.

1 - A, Ą, I, Į, Y, s
2 - B, J, Š
3 - C, K, T
4 - Č, L, U, Ų, Ū
5 - D, M, V
6 - E, Ę, Ė, N, Z, 
7 - F, O, Ž
8 - G, P
9 - H, R

Tada šiuos skaičius sumuojame tol, kol gauname vienaženklį. Pavyzdžiui, vardas Adomas, užrašytas skaičių kalba, atrodys taip: 1+7+1= 9. (Jame yra tik trys balsės: a, o, a, jų atitikmuo - 1,7,1.) Vardas Liveta - taip: 1+6+1=8.

Žmogus, kurio širdies skaičius 1, myli stipriai. Meilė, jei ji abipusė, trunka ilgai. Tačiau šio žmogaus ambicingumas, išdidumas, orumas, santūrumas gali trukdyti jam būti labai romantiškam. Jis gali atrodyti šaltokas, abejingas. Nors myli stipriai, šeimoje visada nori ir stengiasi vadovauti.

Žmogus, kurio širdies skaičius 2, švelnus ir dėmesingas, stengiasi neįskaudinti partnerio, įtikti jam. Yra labai priklausomas nuo šio palaikymo, pripažinimo, greitai įsižeidžia dėl kritikos, neretai susierzina, todėl būna grubus, jaučiasi nelaimingas. Dvejetukas nemėgsta vienatvės, jam reikia bendravimo, meilės.

Žmogus, kurio širdies skaičius 3, visada romantiškas, įsimylėjęs, taurus, pakantus. Tai labai simpatiškas partneris, tačiau, kai nustoja žavėtis, kai jausmai atšąla, gali lengvai pasikeisti. Jam reikia priešingos lyties ir draugų dėmesio, palaikymo. Žlugusią meilę trejetukas atsimena ilgai.

Žmogus, kurio širdies skaičius 4, labai rimtai vertina meilę, yra nuoširdus ir patikimas. Namai ir šeima jam teikia saugumo jausmą, tikėjimą ateitimi. Romantika ir glamonės nebūdingi, tačiau savo partneriu rūpinasi, nori, kad ir šis domėtųsi jo veikla, interesais. Per didelis sentimentalumas ketvertuką trikdo.

Žmogus, kurio širdies skaičius 5, žavisi priešinga lytimi, trokšta meilės, draugiškų santykių. Tačiau nėra didelis „namiškis". Jei būna per daug prislėgtas, apribotas santykių su mylimu žmogumi, pradeda ieškoti permainų, laisvės ir įvairumo. Šeimoje veikiau yra geras draugas nei rimtas partneris.

Žmogus, kurio širdies skaičius 6, idealistiškai traktuoja meilę, negaili dovanų mylimam žmogui, padeda jam, stengiasi rodyti savo jausmus. Partneriui gali atiduoti viską, kas geriausia, tačiau mainais reikalauja abipusės meilės ir pripažinimo. Jam būtina žinoti, kad yra mylimas ir vertinamas, mėgaujasi meile ir reikalauja padėkos, susižavėjimo.

Žmogus, kurio širdies skaičius 7, paprastai yra stiprus. Jis gali apsieiti be daugelio dalykų, be meilės - taip pat. Labai išrankiai renkasi draugus ir mylimuosius, pripažįsta tik tai, kas panašu į tobulybę. Kai toks asmuo pagaliau randa partnerį, jo meilė būna stipresnė ir tęsiasi ilgiau, nei manyta, žvelgiant į tokį santūrų, save puikiai kontroliuoti gebantį žmogų.

Žmogus, kurio širdies skaičius 8, gyvena didelių ir svarbių reikalų pasaulyje, todėl ieško stipraus, gabaus, tokio pat ambicingo partnerio. Jam nepatinka silpnumas ir charakterio minkštumas. Toks žmogus moka mylėti, tačiau dažniausiai būna pernelyg užsiėmęs, kad galėtų ilgai tęsti romantiškus santykius.

Žmogus, kurio širdies skaičius 9, yra romantiškas, jautrus, moka užjausti, bet reikalauja pripažinimo ir padėkos už savo padarytus gerus darbus. Kartais jis taip stengiasi padaryti įspūdį draugams, kad net pamiršta asmeninį gyvenimą. Tačiau, kai atranda tikrąją meilę, būna puikus mylimasis ir patikimas draugas."

IŠORĖS SKAIČIUS

Numerologija atskleidžia ir tai, ką apie mus byloja mūsų išorė. Tikime, kad išvaizda atspindi žmogaus charakterį, jo tikrąjį „aš", yra tarsi vizitinė kortelė. Pirmasis įspūdis apie žmogų labai svarbus. Bet kai kurie savo išore puikiai slepia charakterį, tad jiems pavyksta apmulkinti nemažai patikliųjų. Taigi, vertinant žmogų, vien išvaizda pasikliauti neverta, reikia stengtis pažvelgti atidžiau.

Išorę apibūdina varde esančių skaičiais paverstų priebalsių suma. Pvz., Adomas. Pagal aukščiau pateiktą lentelę: 5+5+1=11=2; (D+M+S); Ligita: 4+8+3=15=6. Vadinasi, Adomo išorės skaičius yra 2, o Ligitos - 6.

Štai trumpos išorės skaičių charakteristikos, jomis ir reikėtų vadovautis rūpinantis savo išore, drabužiais ir kt.

Žmogus, kurio išorės skaičius 1, stengiasi būti orus, solidus, korektiškas, bet ne agresyvus, ne per daug valingas. Tokiems rekomenduojami tiesių linijų drabužiai, laisvoki, bet pagal figūrą pasiūti drabužiai. Spalvos tinkamiausios ryškios, gyvybingos. Panašiai reikia apstatyti ir savo būstą.

Žmogus, kurio išorės skaičius 2, turi būti labai tvarkingai, kruopščiai apsirengęs. Taip jis dažniausiai ir atrodo. Gal kiek ir per daug rūpinasi drabužiais, išorinėmis detalėmis, tačiau yra maloni švelnių manierų asmenybė. Drabužiai turi būti laisvai krintantys (neaptempti), patogūs, itin tvarkingi, šviesių spalvų, tačiau dvejetas neturėtų atrodyti per daug pilkas.

Žmogus, kurio išorės skaičius 3, dažniausiai esti draugiškas, su juo lengva bendrauti. Mėgsta brangenybes ir elegantiškus, kaspinais ar juostelėmis puoštus drabužius. Jam nevertėtų rengtis pernelyg prabangiai, vaikytis ekstravagantiškų madų. Drabužiai turi būti gražūs, pasiūti iš kokybiškos medžiagos.

Žmogui, kurio išorės skaičius 4, tinka lakoniški drabužiai - tiesių linijų, tvarkingi. Geriausia rinktis kokybiškas, praktiškas medžiagas. Per daug prabangiai rengtis ketvertui nerekomenduojama.

Žmogus, kurio išorės skaičius 5, linkęs eiti koja kojon su laiku, mėgsta įvairius drabužius, gali vaikytis ekstremalių madų, kad atrodytų provokuojamai ir taip pritrauktų dėmesį. Penketui nederėtų specialiai rengtis įžūliai, vertėtų prilaikyti savo norus.

Žmogus, kurio išorės skaičius 6, dažnai nepakankamai vertina išorės ir drabužių reikšmę. Jo tėviškas ar motiniškas elgesys paprastai sukelia simpatiją ir pasitikėjimą. Šešetas madų nesivaiko, tačiau patogūs, praktiški, laisvesnio kirpimo, gerai iš geros medžiagos pasiūti drabužiai jam patinka. O netinka šešetui antsvoris.

Žmogui, kurio išorės skaičius 7, labai svarbūs elegantiški, stilingi drabužiai. Vilkėdamas tokiais, jis paprastai sulaukia daug komplimentų. Tai - draugiškas, komunikabilus, o kartais ir kiek uždaras žmogus. Septynetui tinka tiesių linijų drabužiai, įvairios puošmenos, klostės. Gražūs modeliai iš brangios medžiagos jam teikia pasitikėjimo savimi.

Žmogus, kurio išorės skaičius 8, visada turi būti gerai apsirengęs. Jam svarbus sėkmės lydimo asmens įvaizdis. Tinka drabužiai iš kokybiškų, brangių medžiagų. Bet nebūtinai turi dievinti klasiką. Mėgsta ir sportinio stiliaus aprangą. Vis dėlto aštuonetui patinka išorinis blizgesys, ir be dėmesio jis nelieka. Ji - draugiška, pasitikinti savimi, pasižymi stipria įtaiga.

Žmogus, kurio išorės skaičius 9, niekada neturi dėvėti juodų drabužių, nors tai neretai daro, mat, apsirengęs juodai, jaučiasi stilingas. Devynetas - kompanijos siela, visada turi draugų. Stengiasi prižiūrėti savo odą, ilgai išlikti jaunas, ir tai jam sekasi. Devynetas gali leisti sau atrodyti kiek netvarkingai, nes, kaip ir šešetas, mėgsta laisvesnį stilių, patogumą. Kartais toks žmogus gali atrodyti silpnavalis, tačiau dažniausiai jo išorė būna patraukli.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis