Tyrimas atskleidė: vyrai nesupranta, kokių dovanų tikisi moterys

Artėjančios Moters dienos proga atliktas tyrimas, kokių dovanų dailiosios lyties atstovės dažniausiai tikisi iš vyrų.

Atlikta apklausa atskleidė, kad dauguma moterų – net 46 proc. – labiausiai norėtų sulaukti kvietimo kartu praleisti laiką, o antroje vietoje atsidūrė gėlės, jas rinktųsi 37 proc. apklausos dalyvių.

„Atlikdami apklausą, norėjome surasti atsakymą į taip dažnai vyrams kylantį klausimą, ko nori moterys. Paaiškėjo, kad moterims svarbiausia dėmesys ir santykiai, o vyrai pirmiausia yra linkę dovanoti gėles ar kitas mielas dovanas,“ – sako „Geros dovanos“ rinkodaros vadovas Martynas Navickas.

Apklausos duomenimis, net 65 proc. apklaustų vyrų pirmiau savo moterims dovanotų gėlių, antroje vietoje atsiduria praktiškos dovanos (31 proc.), o moterų taip laukiamas kvietimas į pasimatymą yra trečioje vietoje – šį atsakymą pasirinko 27 proc. respondentų.

„Stebėdami vyrų pirkimų įpročius, taip pat pastebime tendenciją, kad dovanų pasirinkimas pamažu keičiasi. Kovo 8-osios proga vyrai moterims vis dažniau dovanoja galimybę pačiai išsirinkti norimą dovaną,“ – teigia M. Navickas.

Dovanų eksperto teigimu, kiekviena šventė suteikia unikalią galimybę parodyti išskirtinį dėmesį, ne išimtis ir Moters diena, kurios metu dailiosios lyties atstoves galima nustebinti ne tik materialiomis dovanomis, bet ir romantišku pasibuvimu dviese.

Vasarį atliekant tyrimą „Gera dovana“ internetu apklausė 512 Lietuvos gyventojų nuo 18 iki 65 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis