Rytų horoskopas savaitei

Zodiako prognozės iki kovo 14 dienos.

Ožiaragiai kitą savaitę turės paisyti ne tik savo, bet ir aplinkinių žmonių nuomonės. Jūs spręsite sudėtingus savitarpio santykių su partneriais klausimus. Tik kantrybė ir konstruktyvus dialogas gali ištaisyti situaciją ir duoti naudos. Saugokite savo piniginę, pirmiausia - nuo savęs, kad neišleistumėte daugiau nei galite.

Vandenis turės kaip reikiant padirbėti, jeigu jis nori įgyvendinti savo sumanymus. Atėjo tinkamas metas sukaupti jėgas ir žengti didelį žingsnį į priekį. Būtų geriausia, jeigu tai įvyktų ketvirtadienį, kadangi būtent tą dieną padėtis verslo sferoje bus palankiausia. Net jei kas nors nepasisektų, neverta nusiminti.

Žuvys turėtų atidžiau kontroliuoti savo žodžius ir elgesį. Gali susikomplikuoti santykiai su bendradarbiais. Venkite konfliktinių situacijų, nes tai pakoreguotų jūsų planus. Prieš priimdami atsakingą sprendimą, visapusiškai įvertinkite situaciją, pasitarkite su kuo nors, geriausia - su artimaisiais.

Avinai lengvai įveiks kliūtis ir ras išeitį iš bet kokių situacijų. Svarbiausia to sąlyga - niekur nevėluoti, kadangi sugaištas laikas gali tapti problemų priežastimi. Viską tikslinkite iki smulkmenų, nes nuo jūsų kruopštumo priklausys karjera. Atėjo metas padėti jūsų materialinės gerovės pamatus.

Jaučiai turi dėti visas pastangas, kad neišsipildytų nedraugų lūkesčiai. Be to, nedalykite patarimų - kuriems galams jums atsakomybė dar ir už svetimus reikalus? Nerodykite ir iniciatyvos, palaukite, kol jūsų paprašys, o tada jau galėsite pademonstruoti visus savo sugebėjimus.

Dvyniams kitą savaitę vertėtų laikytis lūkuriavimo pozicijos ir išsiaiškinti aplinkinių ketinimus. Atėjo metas gerai apmąstyti, kas pasiekta. Savaitė bus tinkamas laikotarpis dalykiniams susitikimams ir sandoriams. Jums bus atlyginta už sąžiningą darbą ir originalią idėją. Poilsio dienomis tramdykite emocijas.

Vėžiai turėtų rodyti iniciatyvą, ji gali tapti sėkmės ir gerovės garantija. Tikriausiai imsitės naujų projektų, kur drausmė ir susikaupimas tiesiog būtini. Laikotarpis palankus pažintims ir tolesnei santykių raidai. Ryšiai, kuriuos užmegsite kitą savaitę, labai pravers ateityje. Finansinė padėtis stabili.

Liūtai turės galimybę užmegzti pažinčių jiems anksčiau neprieinamose sferose. Tai leis smarkiai pagerinti materialinę padėti, rasti naujų pajamų šaltinių. Atkaklus darbas ir neapsakomas darbštumas jums garantuos finansinį stabilumą ir gerovę. Užsibrėžti tikslai bus pasiekti.

Mergelės adekvačiai vertins visas situacijas ir ras konstruktyvių metodų joms gerinti. Jums suteikiama puiki galimybė sutelkti apie save draugus ir bendraminčius. Atkreipkite dėmesį į materialinę sferą: dėl pinigų viskas gerai, bet jūs turėsite išlaidų, susijusių su buto ar vasarnamio remontu. Kruopščiai jas planuokite.

Svarstyklės galės pasigirti neapsakomu ramumu, ištverme, dvasine pusiausvyra. Prasideda laikotarpis, tinkamas sudėtingiems klausimams spręsti, kūrybinėms idėjoms realizuoti. Ateinančiomis dienomis galite lengvai sutvarkyti visus susikaupusius reikalus. Pažintys su naujais žmonėmis gali virsti stipria ir patikima draugyste.

Skorpionams kita savaitė žada gerą nuotaiką. Atsiras naujų perspektyvių planų. Jeigu būsite aktyvūs ir ryžtingi, tai lengvai pasieksite visus užsibrėžtus tikslus. Nesėdėkite namuose, daugiau bendraukite. Ateinančiomis dienomis labai svarbu reikiamu metu atsidurti reikiamoje vietoje.

Šauliai sėkmingai pademonstruos savo dalykines savybes. Tai prisidės prie jūsų laimėjimų. Elkitės kuo protingiau, jūs turite rasti aukso vidurį tarp norų ir realybės. Čia jums išmintingais patarimais padės artimi žmonės. Sugebėjimas svajoti ir įgyvendinti savo svajones leis realizuoti originalias idėjas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis