Ką moteris turi žinoti apie vyriškio pasididžiavimą

Seksologės-psichologės atskleistos paslaptys apie vyrus ir naudingi patarimai moterims.

Moterims kyla daug įntymių klausimų apie vyrus. Į juos atsako gyd. seksologė-psichologė Julija Semionova (glamour.ru)

Kiek kartų per dieną vidutiniškai vyrui kyla erekcija?

Nuo nulio iki kelių dešimčių kartų. Ir tai priklauso nuo vyro amžiaus, jo sveikatos būklės ir seksualinio temperamento. O tai naktį, miego metu, vyras vidutiniškai patiria 3-6 erekcijas. Be to, kiekviena jų gali trukti iki 30 minučių.

Ką daryti, norint nutolinti ejakuliaciją?

Yra keli būdai lytiniam aktui pratęsti.

Pirmas: kai jaučiate, kad jūsų partneris jau stipriai susijaudinęs ir neilgai trukus jam jau išsiverš sėkla, atsitraukite ir pasistenkite nukreipti jo dėmesį į glamones, kurių metu neliečiama varpa. Antras: nutraukus aktą suimkite pirštų galiukais varpą iškart po galvute, kai susijaudinimas sumažės, galėsite tęsti lytinį aktą.

Trečias: sukelkite partneriui ejakuliaciją dar prieš pradėdami lytinį aktą. Jau patyręs orgazmą akto metu vyras labiau save kontroliuos ir, tikėtina, lytinė sueitis truks ilgiau.

Kodėl oralinio sekso metu vyras greičiau patiria orgazmą nei vaginalinio?

Tai normalu. Reikalas tas, kad lūpos, liežuvis ir pati burna yra labiau jaudinantys „instrumentai“ nei vagina. Būtent todėl dauguma vyrų greičiau pasiekia laimės viršūnę oralinių glamonių metu. Vis dėlto, jei jis pasiekia orgazmą tik tokiu būdu, oi jūsų tai netenkina ir norėtumėte, kad partneris pasiektų orgazmą tradicinio akto metu, paprašykite jo mažiau masturbuotis ir rečiau žiūrėti pornografinius filmus. Gali būti, kad dėl visko kalti šie du faktoriai - jais piktnaudžiaujant sumažėja susijaudinimo lygis. Apribojus šių veiksnių dažnumą, situacija turėtų pasikeisti.

Ar visada vyro orgazmą lydi sėklos išsiveržimas?

Taip. O jei sėkla vis dėlto neišsilieja, partneriui vertėtų apsilankyti pas gydytoją andrologą. Reikėtų įsitikinti, ar jo nekamuoja atvirkštinė ejakuliacija - kai sėkla išsilieja į šlapimo pūslę.

Ar tiesa, kad apipjaustyta varpa yra gerokai jautresnė?

Tokio pranašumo įrodymų nėra. Varpos galvutė pilna nervų galūnėlių, tad ir apipjaustyti, ir neapipjaustyti vyrai tikina, kad seksas jiems labai ir net labai malonus.

Ką galite daugiau papasakoti apie vyro pasididžiavimą?

Iš tiesų nėra sudėtinga suprasti, kaip sudėtas šis vyro organas - visos jo jautrios zonos išsidėsčiusios paviršiuje (skirtingai nei pas moteris). Vis dėlto yra porą paslapčių, kurias reiėktų žinoti.

* Vidutinis vyro pasididžiavimo ilgis ramybės būsenoje - 14-15 cm. Šaltas vanduo, vėjas, baimė arba pyktis lemia, kad jis gali susitraukti ir sumažėti. Vis dėlto, patekęs į šiltą ir malonią aplinką, šis „mažylis“ gali maloniai nustebinti savo 17-20 cm ilgiu (vidutiniškai).

* Rytinė erekcija paprastai įvyksta prieš nubundant, ir ne visada reiškia, kad vyras nori mylėtis. Kartais penis gyvena atskirą nuo savo šeimininko gyvenimą ir pirmojo veiksmai nebūtinai sutampa su antrojo ketinimais.

* Pabaigus aktą vyro lytiniam organui reikia ramybės: medikų teigimu, atsistatymo laikas (tai yra pasirengimas kitam aktui) gali trukti nuo minutės iki kelių dienų. Kol penis „nepasikrovė“ iš naujo, erekcijos nebus. Ir tai lemia hormonai, o ne partnerio ne/noras užsiimti seksu.

* Stimuliuodama varpą ranka nepamirškite, kad masažuoti reikia ne tik pačią varpą, tačiau ir jos galvutę - čia slypi proceso sėkmės paslaptis.

Patarimai

Gyd. seksologė: „Darbas išmokė mane nespręsti apie knygos turinį pagal viršelį: patys kukliausi, nedrąsiausi vyrai mano kabinete demonstruoja tokias žinias apie seksualinius eksperimentus ir žaidimus, apie ką aš niekada gyvenime nebuvau net girdėjusi. Taip pat sutinku daugybę sėkmės lydimų vyrų, kurie, deja, labai pergyvena dėl savo „draugo“ dydžio, nors iš tiesų šis yra normalaus dydžio. Taigi, mano patarimas: visada girkite vyro „draugužį“, sakykite, kokie jis įspūdingas ir labai simpatiškas. “

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis