Balandžio 11-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio vienuoliktoji, trečiadienis - 101-oji metų diena (trečioji 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 264 dienos.

Balandžio 11-oji - Jungtinių Tautų paskelbta ir kiekvienais metais minima kaip Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena.

Šią dieną 1945 m. buvo išlaisvinti Buchenvaldo koncentracijos stovyklos kaliniai. O 1954 m. tą pačią dieną buvę koncentracijos stovyklų kaliniai susirinko Buchenvalde ir prisiekė amžiams išsaugoti nacių įvykdytų nusikaltimų aukų atminimą, kovoti, kad niekada nebūtų mirties stovyklų ir nebūtų panaudotas masinio naikinimo ginklas; būti vieningiems kovoje prieš fašizmą, sutelkti visas jėgas tautų laisvei ir saugumui užtikrinti.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvilė, Eigmantas, Eigmantė, Eigmina, Eigminas, Eigminė, Eigminta, Eigmintas, Leonas, Vykintam Vykintas, Vykintė, Stanislovas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.30, leidžiasi 20.12. Dienos ilgumas - 13.42.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

************

Astrologinė prognozė balandžio 11-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Sėkmė bus labiau tikėtina, jei būsite solidarūs ir veiksite išvien su kolektyvu. Atsisakykite savanaudiškų tikslų, nesielkite egoistiškai. Tikėtina, kad susitiksite seną pažįstamą. Vakare norėsis intymumo, ramybės.

JAUTIS. Būsite veiklūs ir darbštūs kaip bitės, ypač jausdami aplinkinių palaikymą ir bendradarbiavimą. Vakare galima tikėtis šaunių susitikimų, pažinčių, nuotykių, o gal ir mielų staigmenų.

DVYNIAI. Gali būti, kad šią dieną nuspalvins įdomus epizodas, kurį ilgai prisiminsite. Galbūt viliojamo pasiūlymo sulauksite iš draugo, gerbėjo. Vis dėlto neišvengsite ir emocinės įtampos. Saugokitės nuostolio.

VĖŽYS. Finansinius reikalus tvarkykite labai atsakingai. Pokalbiai su biurokratais, verslininkais tada irgi sėkmingiau klostysis. Būtinai atsižvelkite į artimų žmonių ir kolegų poreikius bei interesus, kitaip jūsų elgesys bus nesuprastas.

LIŪTAS. Galite susidurti su nemalonia konkurencija, pavydu. Stenkitės pakeisti savo požiūrį, o ne laužykite nusistovėjusius ryšius, susitarimus. Galbūt pagaliau išsispręs problema, susijusi su verslu, paskola, paveldėjimu ar kt.

MERGELĖ. Jausite, kad reikėtų keisti kai kuriuos įpročius, stilių, darbo ar mitybos pobūdį. Galite tikėtis svarbių kontaktų, sutarčių, pasiūlymų bendradarbiauti ar draugauti. Džiugins meilė, flirtai. Vis dėlto įmanomas ir labai nemalonus kontaktas ar įvykis.

SVARSTYKLĖS. Šiandien tikėtini malonūs ir naudingi kontaktai. Mokėkite įvertinti tuos, kurie jus palaiko. Prieštaringų emocijų patirsite per vaikus, jaunimą. Tausokite sveikatą.

SKORPIONAS. Jus vargins šurmulys, nuomonių įvairovė. Kuo daugiau į reikalą įsijungs žmonių, tuo sunkiau seksis rasti bendrą kalbą ir racionalų sprendimą. Tačiau smulkius buitinius rūpesčius įveiksite nesunkiai. Vakare padaugės aistros, meilės.

ŠAULYS. Sulauksite netikėtų žinių arba gausite laišką, į kurį atsakydami galite išspręsti kažkokią problemą. Galimas nedidelis autoriteto išbandymas. Vakarą skirkite šeimai.

OŽIARAGIS. Šiandien jus džiugins meilė, pirkiniai, vaikų pasiekimai, tačiau širdies gilumoje kirbės nerimas. Galbūt išgyvensite dėl artimo žmogaus ar su nuosavybe namais, verslu susijusios problemos.

VANDENIS. Tikėtina, kad jums pavyks prastumti kai kurias idėjas. Tikriausiai padės geri draugai. Galite nemažai nuveikti komercijos, nekilnojamojo turto, verslo susitarimų srityse.

ŽUVYS. Šiandien labiau pasikliaukite nuojauta. Galbūt teks susipažinti ar bendrauti su meniško tipo žmonėmis. Jei apims nuovargis, nieko svarbaus nesiimkite, patausokite jėgas. Vakaras gali būti kupinas meilės, švelnumo.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis