Rytų horoskopas šiai savaitei

Kovo 13-20 dienoms.

Ožiaragių laukia produktyviai veiklai palankus laikotarpis. Dirbti bus lengva ir įdomu, o į galvą ateisiančios idėjos gali tapti tikrai didingų laimėjimų pradžia. Kitą savaitę venkite bet kokios rizikos, net jei jums atrodys, kad atėjo permainų metas. Galite turėti didelių išlaidų.

Vandeniams kitą savaitę būtų geriau nesirodyti vyresnybės akyse. Ypač svarbu artėjant savaitgaliui nebūti pernelyg aktyviems ir nerodyti iniciatyvos, nes dėl to kaip tik jums gali būti patikėta atlikti atsakingą užduotį poilsio dienomis. Asmeniniame gyvenime bus pokyčių, bet aistrų proveržio tikėtis neverta.

Žuvys neturėtų pervertinti savo jėgų, kartais būna geriau apskritai nieko nepadaryti nei imtis darbo, o po to jį mesti. Daugiausia dėmesio skirkite toms veiklos sritims, kurios reikalauja skubių sprendimų. Artimiausią savaitę nereikėtų kelti naujų iniciatyvų, ypač jei jos susijusios su investicijomis.

Avinui atėjo metas atkreipti dėmesį į savo trūkumus ir pasistengti juos ištaisyti. Tai jums padės išvengti daugelio nemalonumų ir nesusipratimų bendraujant su vyresnybe ir kolegomis. Jeigu santykių aiškinimasis neišvengiamas, nusiteikite nemaloniam pokalbiui. Paprašykite artimųjų paramos.

Jaučiai turėtų santūriai elgtis, kadangi dėl jūsų ūmaus būdo gali kilti rimtų kivirčų su jums reikalingais žmonėmis. Pirmiausia kritiškai vertinkite patys save ir neįtikinėkite aplinkinių, kad esate visiškai teisūs. Tai gali tik išprovokuoti konfliktus ir įtampą santykiuose su jums brangiais žmonėmis.

Dvyniai turės progą užmegzti naudingų dalykinių ryšių, kurie jau artimiausiu metu labai pravers ir padės pagerinti jūsų materialinę padėtį. Nauji partneriai labai pagyvins jūsų verslą, o gal ir skirs didelių investicijų gamybai plėsti. Jums ateis į galvą daugybė idėjų, nepatingėkite jų suformuluoti.

Vėžių laukia laikotarpis, palankus nutrūkusiems ryšiams atkurti. Kuo prasmingiau išnaudokite ateinančias dienas - renkite svarbius susitikimus ir derybas. Nuo vyresnybės kitą savaitę laikykitės kuo toliau, kad jos neerzintumėte savo aktyvumu ir iniciatyvumu. Netrukus padėtis pasikeis, ir jūs palypėsite karjeros laiptais.

Liūtai realizuos senus profesinės veiklos planus, nes aplinkybės tam palankios. Santykiai su vyresnybe bus daug žadantys ir perspektyvūs. Jums seksis spręsti klausimus, susijusius su svarbios ir patikimos informacijos gavimu. Artėjant savaitgaliui būtų pravartu sutvarkyti susikaupusius tarnybinius reikalus.

Mergelės bus labai aktyvios, o savaitė jums žada netikėtus susitikimus ir palankias aplinkybes. Jūs tvirtai žengiate į užsibrėžtą tikslą. Čia jums gali padėti artimi žmonės. Ateinančios dienos bus labai sėkmingos ir materialiniu požiūriu - galite gauti atlygį už atliktą darbą, o gal jums bus grąžintos senos skolos.

Svarstyklės sėkmingai išspręs klausimus, susijusius su mokslu. Reikalai bus tvarkomi lengvai, beveik viskas pavyks iš pirmo karto. Jūsų sugebėjimas greitai analizuoti įvykius ir rasti teisingus sprendimus, taip pat artimų žmonių parama padės sudaryti puikias prielaidas būsimiems laimėjimams.

Skorpionams pastarosiomis savaitėmis gerokai įkyrėjo kasdieniai rūpesčiai tiek darbe, tiek namuose. Bet jau ateinančiomis dienomis visos problemos jums atrodys nevertos dėmesio. Be to, pakantesnis požiūris į kolegas ir artimuosius gerokai palengvintų jums gyvenimą.

Šauliai pirmiausia turėtų stiprinti santykius šeimoje. Pamirškite abipuses nuoskaudas ir atsisakykite nepagrįstų kaltinimų. Santykių su partneriu krizė jau praėjo. Darbe atskleisite savo sugebėjimus, kurie anksčiau buvo nežinomi. Profesinis gyvenimas suaktyvės, vadovybė parems jūsų iniciatyvas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis