Sužinokite, kas Jūsų laukia kovo 20-27 dienoms

Rytų prognozės visai savaitei.

Ožiaragiai ateinančias septynias dienas turėtų susilaikyti nuo skubotų išvadų. Nebandykite aiškintis santykių su aplinkiniais. Vis tiek nieko nepasieksite, tačiau sugadinsite savo reputaciją. Reikėtų būti labai atsargiems su pinigais. Bet kokie pokyčiai darbe, įvyksiantys šiomis dienomis, bus jums naudingi, leis atskleisti Jūsų kūrybiškumą ir organizacinius įgūdžius.

Vandeniai turėtų rimtai apsvarstyti, ar siekti paaukštinimo. Palankiai susiklosčiusios aplinkybės padės išnaudoti galimybes kilti karjeros laiptais. Tiesa, tai nereiškia, kad reikia sėdėti rankas sudėjus: jei neparodysite iniciatyvos, rizikuojate prarasti galimybę būti paaukštintas tarnyboje. Šią savaitę laukia susitikimai ir naujos pažintys, leisiančios įgyti patikimų draugų ar partnerių.

Žuvims kitą savaitę seksis tiek pradėti naujus projektus, tiek ir baigti senus. Daug laiko skirsite aiškindami savo sumanymus tiems, kurių paramos siekiate. Jei jums reikia pinigų - trūkstamą sumą geriau skolintis iš draugų. Tai bet kuriuo atveju lengviau nei paskolos kreiptis į finansų įstaigas.

Avinams iškyla puiki galimybė realizuoti savo planus ir kilusias mintis. Nesiimkite spręsti klausimo, jei šioje srityje negalėsite sublizgėti kaip profesionalas. Verslo sėkmė gali priklausyti nuo jūsų išvaizdos, todėl netaupykite pinigų sau, tai ypač svarbu žavioms ponioms ir panelėms. Nusiteikite darbe veikti aktyviai, nepaisant to, kad jūsų veiksmai gali pakeisti susiklosčiusias aplinkybes.

Jaučiams taip pat pasitaikys galimybė įgyvendinti sumanymus. Bet kokios jūsų pastangos bus sutiktos džiaugsmingai, o mąstančių apie jūsų trūkumus nebus. Tačiau turėtumėte saugotis skubių sprendimų ir nepamiršti klausytis protingų patarimų. Finansinė jūsų padėtis įkvėps savo stabilumu - aukso kalnų laukti nevertėtų, tačiau galimos naujos finansinės pajamos.

Dvynių laukia įdomūs įvykiai. Stenkitės pagauti permainų vėją ir maksimaliai išnaudoti palankiomis galimybėmis. Šią savaitę tiksliai suplanuokite visus darbus ir padarysite viską, ką reikės. Savaitės viduryje jūsų protingas kompromisas verslo partnerių atžvilgiu gali atnešti ne tik nenumatyto pelno, bet ir atverti naujus bendradarbiavimo horizontus.

Vėžiai turi skirti daugiau dėmesio tiems, su kuriais jie susiduria kiekvieną dieną. Bendraudami su kolegomis darbe įsitikinkite, kad jie jus teisingai supranta. Tai padės išvengti problemų ateityje. Piniginiai reikalai klostysis gerai, tačiau leiskite pinigus protingai. Kita savaitė suteiks daug vertingos informacijos. Pasitikėkite savo intuicija ir priimsite vienintelį teisingą sprendimą.

Liūtai turėtų šiuo laikotarpiu patikėti gamtos išmintimi. Išsirinkite teisingą taktiką ir įdėję pastangų gausite tai, ko siekiate. Dabar pats laika peržvelgti gyvenimo tikslus - atmeskite tas, kurių nebegalite pasiekti, ir iškelkite sau naujų. Įsiklausykite į verslo partnerių pasiūlymus ir patarimus - tai leis jums dalyvauti pelninguose projektuose.

Mergelės turėtų vadovautis tik sveiku protu. Ateina laikas atskleisti ilgai paslėptus talentus: galbūt aplinkiniai apsvarstys savo požiūrį į jus. Jausitės labai energingi, todėl pabandykite įveikti svarbiausius sunkumus. Santykiai su artimiausiais šeimos nariais bus sklandūs ir draugiški, bendravimas su jais įkvėps didiems darbams.

Svarstyklių laukia įdomūs susitikimai ir bendravimas su svarbiais žmonėmis. Dabar pats laikas įgyti žinių bet kurioje srityje: nuo virtuvės iki ekonomikos. Aplink jus susidarys kūrybinė atmosfera. Viskas priklauso nuo jūsų pastangų, nekreipkite dėmesio, jei pavyduoliai atsidūsta ir šnabždasi už nugaros, jums tai netrukdys. Turėtumėte atmesti visus nereikšmingus ir sutelkti dėmesį tik į esminius dalykus, tuomet sėkmė garantuota.

Skorpionų laukia aktyvi ir produktyvi savaitė, jei jie be reikalo nesinervins, o bus kantrūs. Jums teks tvarkyti daugybę gyvenimo sričių. Nukreipkite savo energiją į kūrybą. Taip pat svarbu pagauti svarbų sumanymą, kuris padidins jūsų galimybes. Jūs galėsite pamatyti naujas perspektyvas, bet pabandykite nepamiršti apie nebaigtus darbus, kitaip jie primins apie save pačiu netinkamu laiku.

Šauliai turi bandyti rasti kompromisą tarp trokštamo ir būtino. Finansinė padėtis bus stabili, todėl atėjo laikas imtis namų dekoro - pinigus tam galite leisti drąsiai. Taip pat ateinančiomis dienomis galite pakilti karjeros laiptais: panaudokite netikėtą susitikimą su vadovais savo tikslams, atskleiskite savo planus ir sumanymus, jūsų iniciatyvą būtinai palaikys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis