12 sveikos meilės principų

Meilė - dalykas spontaniškas ir karštas. Tačiau niekada nepamaišys blaivesnė mintis ar žvilgsnis iš šono.

1. Kai du žmonės pradeda kurti santykius, kiekvieno jų gyvenimas turi pagerėti. Jei gyvenimas prastėja, arba jei poroje vienas kitą tempia žemyn, galų gale, kažkas atsipeikės ir panorės išeiti.
2. Meilės negalima nupirkti. Jei jūs tai darote, nesitikėkite, kad finalas bus gražus.
3. Venkite pavydo. Provokuodami pavydą žaidžiate su ugnimi. Kažkas būtinai nudegs. Žmonės ir šiaip linkę pavyduliauti, būna, jiems trūksta pasitikėjimo savimi, todėl nereikia dirbtinai kelti šio jausmo.
4. Sveikuose meilės santykiuose, abiejų priklausomybė vienas nuo kito turi būti tame pačiame lygmenyje.
5. Nuoširdžiai mylintis žmogus nereikalauja iš partnerio įrodyti atsakomąjį jausmą. Jis pats jam rodo savo meilę.
6. Venkite noro pakeisti partnerį. Jei keičiate mylimąjį kitokiu žmogumi, atminkite, kad tas naujas žmogus gali nepanorėti likti su jumis.
7. Sudėtinga mylėti žmogų, kuris įklimpęs į depresiją. Meilė turi daryti žmogų laimingu, tačiau kito žmogaus buvimas šalia jūsų dar negarantuoja laimės. Tik jūs pats galite save padaryti laimingu arba liūdnu.
8. Moteris nori manyti, kad ją myli nepasiekiamas princas, o ne besikankinantis psichopatas. Vyrai taip pat nemyli isterikių ir taip vadinamų uždelsto veikimo bombų, iš kurių nežinia ko galima sulaukti, nes ji gali sprogti bet kuriuo metu. Partnerio nepastovumas išbalansuoja nervus ir užmuša jausmus lygiai taip pat, kaip nuobodulį kelia visiškas žinojimas, kaip mylimasis pasielgs.
9. Greitai užsiplieskusi meilė gali greitai ir perdegti. Siekiant sukurti nuolatinę laimę kažkuris iš partnerių turi mylėti protingai. Tad jei partneris į jūsų audringą susijaudinimą ar pripažinimą reaguoja tyla, tai dar nereiškia, kad jis kurčias, silpnas ar abejingas. Tai reiškia, kad jis jis turi rankas, kuriose save ir laiko.
10. Jei partneris suprato, kad gali su jumis elgtis kvailai, nepagarbiai, įrodyti priešingą faktą jau bus sudėtinga.
11. Jei abejojate, ar jūsų sumanymas protingas, pasieks tikslą, susilaikykite nuo jo. Geriau sulaukti momento, kai jums į galvą ateis geresnis.
12. Atminkite: norint ištekėti už princo baltame mersedese, reikia pačiai būti princese raudonam porshe kabriolete. Jūsų gyvenimo vertybės turi sutapti. Kaip taisyklė žmonės geriau jaučiasi su partneriais, kurie yra iš to paties socoialinio sluoksnio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis