Žvilgtelk į paveikslėlį ir sužinok, koks esi

Greitai pasirinkite vieną jums labiausiai patikusį paveikslėlį ir sužinokite psichologinio trumpo, bet efektyvaus testo rezultatus.

1. Dosnus ir moralus. Jūs visą laiką stengiatės būti geriausiu. Jūsų ambicijos ir standartai - aukščiausi. Žmonėms gali atrodyti, kad su jumis sunku, bet sunkiausia jums pačiam su savimi. Jūs nuoširdžiai dirbate, bet nesate egoistas. Dirbate, nes norite, jog pasaulis būtų geresnis. Jūs mylite, kol jūsų nesužeidžia. O tada... vis tiek nenustojate mylėti. Labai mažai kas gali įvertinti, kas jūs esate iš tikrųjų.

2. Patrauklus ir teisingas. Esate atsakingas žmogus, kuris mėgsta rūpintis kitais. Jūs tikite teisingu darbu ir lengvai prisiimate įsipareigojimus. Jūsų charakteris geras, žmonėms keliate pasitikėjimą. Esate ryškus, greitas ir įžvalgus. Jūs - dominuojanti asmenybė, visada turinti, ką įdomaus papasakoti.

3. Protingas ir mąslus. Esate puikus mąstytojas. Jūsų mintys ir idėjos - esminis dalykas. Mėgstate apgalvoti savo teorijas ir požiūrius vienumoje. Esate intravertas. Sutariate su tais, kuriems patinka mąstyti, mokytis. Niekada nebūnate paviršutiniškas. Daug laiko praleidžiate mąstydamas apie moralę. Bandote daryti tai, kas teisinga, net jei dauguma aplinkui su jumis nesutinka.

4. Įžvalgus ir filosofiškas. Esate toks vienintelis aplinkoje. Greta jūsų nėra nė vieno, kuris bent kažkiek būtų panašus į jus. Jūs intuityvus ir truputį keistas. Dažnai kiti jus supranta neteisingai, ir tai jus žeidžia. Jums būtina asmeninė erdvė. Jūsų talentą reikia vystyti, jis reikalauja aplinkinių pagarbos. Esate žmogus, kuris labai ryškiai mato šviesias ir tamsias gyvenimo puses. Esate labai emocionalus žmogus.

5. Užtikrintas ir dominuojantis. Esate labai nepriklausomas. Jūsų principas: „Pasidarysiu pats“! Pasitikite tik savimi. Žinote, kaip likti stipriu prieš save ir žmones, kuriuos mylite. Jūs žinote, ko norite, ir nebijote to siekti. Viena, ko jums reikia iš žmonių - kad jie su jumis būtų nuoširdūs. Jūs visada pasirengę išgirsti tiesą.

6. Geras ir jautrus. Lengvai kuriate santykius su žmonėmis. Turite daug draugų ir mėgstate jiems padėti. Jūsų aura - šviesi ir šilta. Būdami šalia jūsų žmonės jaučiasi neįtikėtinai ramūs. O jūs kasdien galvojate, ką dar gero nuveikus, kaip pačiam tapti dar geresniu. Norite būti įdomus, įžvalgus ir unikalus. Jums būtina meilė - labiau nei bet kam kitam gyvenime. Esate net pasirengęs myėti tuos, kurie jūsų net nemyli.

7. Laimingas ir šaltakraujiškas. Esate jautrus, suprantantis žmones. Mokate atidžiai klausytis ir neteisti. Manote, kad kiekvienas žmogus gyvenime turi savo kelią. Lengvai priimate tiek žmones, tiek įvykius. Puikiai dorojatės su stresu, retai jaudinatės. Ir gyvenime jaučiatės atsipalaidavęs. Visada gerai leidžiate laiką,net ir  nenukrypdamas iš savo kelio.

8. Žavus ir energingas. Jūs - linksmas žmogus. Puikiai jaučiatės, su visais gebate rasti bendrą kalbą. Esate spontaniškas, visada pilnas entuziazmo. Jūs visada „už!“, ypač jei kalbama apie kokį nors nuotykį. Dažnai stebinate ir net šokiruojate žmones. Tačiau ką padarysi - jūs tiesiog visada liekate pačiu savimi. Jums viskas įdomu, lengvai viskuo susidomite. Jei jus kas nors domina, nenusiraminate, kol neišanalizuojate detaliai.

9. Pilnas optimizmo ir sėkmės. Tikite, kad gyvenimas - dovana, ir stengiatės padaryti kiek įmanoma daugiau ir kiek įmanoma pasinaudoti kuo daugiau tuo, kas duota. Jūs didžiuojatės tuo, ko pasiekėte gyvenime. Su tais, kuriuos mylite, esate pasirengęs dalytis visais džiaugsmais ir vargais. Jūsų požiūris į gyvenimą - itin sveikas, optimistiškas. Išnaudojate bet kokią galimybę atleisti, mokytis ir augti. Juk gyvenimas pernelyg trumpas, kad veiktumei kažką kitką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis