Rytų horoskopas: prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė balandžio 3-10 dienoms.

Ožiaragiai kitą savaitę turi griežtai save kontroliuoti. Jūs būsite aktyvūs, impulsyvūs, didelė emocijų proveržio tikimybė. Kuo mažiau bendraukite, venkite naujų pažinčių: svetimos idėjos gali trukdyti siekti savo tikslų. Daugiau kliaukitės savo nuojauta ir sveiku protu.

Vandeniai kitą savaitę turės progą gerokai padidinti savo pajamas. Tiesa, tai pareikalaus nemažai kantrybės, bet jūs jos turite. Nekreipkite dėmesio į nedidelius nesutarimus su aplinkiniais žmonėmis, jeigu jų staiga iškiltų: juos pavyks labai greitai sureguliuoti.

Žuvims atėjo metas susimąstyti apie ateitį ir numatyti konkretų veiksmų planą artimiausiems mėnesiams. Mat jūsų gyvenime prasideda laikotarpis, palankus dideliems darbams. Daugelis jūsų sumanymų įgaus realių bruožų, pavyks įgyvendinti kūrybines idėjas.

Avinai užmegs kontaktus su potencialiais verslo partneriais. Per derybas pademonstruokite visą savo sumanumą, dalyko išmanymą ir profesionalumą. Sudaryti sandoriai leis ne tik pagerinti materialinę padėtį bei išplėsti dabartinį verslą, bet ir imtis naujų, įdomesnių darbų.

Jaučiai kitą savaitę turės viską gerai apgalvoti prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą. Gausite daug naujų pasiūlymų, rinkitės tik tai, kas jums tikrai artima ir įdomu. Savaitgalis skatins ieškoti vienumos, iš naujo apmąstyti savo tikslus ir parengti ateities planus.

Dvyniai pajus būtinybę kelti savo išsilavinimo lygį. Kitą savaitę bus aktualūs mokymosi klausimai, reikės laiku ir efektyviai panaudoti turimą infomaciją. Verslo srityje galite tikėtis naudingos partnerystės, jeigu laiku rasite bendraminčių ir sužavėsite juos savo idėjomis.

Vėžių nuotaika visą savaitę bus pakili, tai jiems leis lengvai rasti išeitį iš bet kokių situacijų, kurių gali pasitaikyti gyvenimo kelyje. Ateinančiomis dienomis galėsite sureguliuoti visus nesusipratimus - nuoširdus pokalbis su artimu žmogumi išsklaidys abejones ir atkurs harmoniją jūsų santykiuose.

Liūtai kitą savaitę palypės karjeros laiptais, gaus naujų materialinių vertybių, bet tai pareikalaus visų jūsų sugebėjimų ir atkaklumo. Nenumokite ranka į aplinkinių pagalbą: reikalingas bendras darbas ir kolektyvi kūryba, kad užkariautumėte naujas pozicijas.

Mergelėms kitą savaitę prasidės laikotarpis, pagaliau užtikrinsiantis finansinę laisvę. Galėsite lengvai leisti pinigus, pirkti patikusius daiktus, kadangi pelnas su kaupu padengs visas išlaidas. Teigiamos emocijos jums bus garantuotos ir santykiuose su šeimos nariais.

Svarstyklėms suteikiama galimybė rasti nemažai originalių ir netikėtų būdų iškilusioms problemoms spręsti. Nebijokite sunkumų, jūs juos lengvai įveiksite, kadangi čia jums padės artimi žmonės. Su jų pagalba pasieksite teigiamų rezultatų visuose numatytuose darbuose.

Skorpionai neturėtų forsuoti įvykių. Jų eigos jums vis tiek nepavyks pakeisti, o visi mėginimai priversti kitus žmones daryti tai, ko reikia jums, bus pasmerkti žlugti. Venkite konfliktų, ypač su artimaisiais. Pasieksite įspūdingų laimėjimų, jeigu atsakingai žiūrėsite į užsibrėžtus tikslus.

Šaulius kitą savaitę lydės sėkmė, ypač darbe. Laikotarpis palankus savo pozicijoms stiprinti. Savo naujus planus siekite su ankstesnėmis idėjomis ir projektais, dabar atsiras prielaidų juos sėkmingai realizuoti. Vyresnybė atidžiai išklausys jūsų pasiūlymus, o kolegos padės juos įgyvendinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis