Astrologinė prognozė šiai savaitei

Rytų horoskopas kitai savaitei - balandžio 10-17 dienoms.

Ožiaragiai turi visus šansus gerokai išplėsti savo veiklos sferą. Ankstesnis gyvenimo būdas jūsų nebetenkina, ir jūs su pavydėtina energija ir atkaklumu pradėsite realizuoti naujus planus. Artimiausią savaitę šio Zodiako ženklo atstovai bus aktyvūs ir visiems reikalingi. Tikriausiai gausite dalykinių pasiūlymų.

Vandeniai turės pasinerti į darbą, stiprinti santykius su vadovybe, kadangi nuo to priklausys visi tolesni jų laimėjimai. Ateinančiomis dienomis nesiblaškykite ir nesikarščiuokite. Jūsų pranašumai - ištvermė ir išmintis. Pasistenkite išnaudoti palankias aplinkybes.

Žuvys kitą savaitę tikriausiai susidurs su netikėta kliūtimi ir nedraugų intrigomis. Tai gali neigiamai atsiliepti užsibrėžtų tikslų realizavimui. Bet neskubėkite "kirsti iš peties” ir priimti kardinalių sprendimų - priešai tik to ir laukia. Esant dabartinei situacijai jums būtų geriausia išsaugoti ramybę. Tada ir visi kėslai prieš jus žlugs.

Avinams dabar būtų naudinga sumažinti aktyvumą. Nors ateinanti savaite žada daug įvykių, savo dalyvavimą juose apribokite iki minimumo. Reikia bet kokį darbą dirbti rimtai arba apskritai jo nedirbti. Skubėjimas ir laiko stoka gali neigiamai atsiliepti jūsų autoritetui.

Jaučiams prasideda naujas laikotarpis, kuriam bus būdinga pažanga visose srityse. Nors bus nedidelių sunkumų ir nemalonumų, jums pakaks jėgų, energijos ir talento, kad rastumėte deramą išeitį iš bet kokių situacijų. Nauji romantiški nuotykiai suteiks ryškesnių spalvų jūsų gyvenimui.

Dvynių laukia gana įtempta darbo savaitė. Daugybė darbų jus privers kuriam laikui pamiršti miegą ir poilsį. Nusiteikite tam, kad jūsų įprastinių pareigų atlikimas ateinančiomis dienomis pareikalaus kur kas daugiau pastangų. Atokvėpį nuo tarnybos problemų suteiks šeima ir asmeninis gyvenimas.

Vėžiai savaitės pradžioje turėtų susilaikyti nuo partnerystės ryšių plėtojimo ir nepradėti naujų darbų, kadangi šiuo metu profesinės veiklos srityje gali iškilti daugybė nuobodžių klausimų. Antrojoje savaitės pusėje padėtis pasikeis. Seksis dirbti darbus, reikalaujančius didelių protinių ir kūrybinių pastangų.

Liūtams suteikiama galimybė drąsiai kurti ateities planus, apgalvoti su darbu susijusias idėjas. Kita savaitė sudarys prielaidas sparčiam žengimui į priekį. Turite puikią galimybę ugdyti savo talentus. Kitas teigiamas dalykas - santykiai šeimoje, kurie jus nudžiugins savo nuoširdumu.

Mergelėms kitą savaitę padidėjęs darbingumas leis žengti didelį ir netikėtą žingsnį į priekį. Jūsų ryžtas nušluos visas kliūtis ir padės pasiekti užsibrėžtą tikslą. Tik pasistenkite tramdyti neigiamas emocijas. Aplinkiniai žmonės labai stebėsis puikia jūsų profesine forma.

Svarstyklių laukia įtempta savaitė - reikės vienu metu tvarkyti daugybę reikalų, susijusių su darbu, mokslu arba savišvieta. Jūsų atkaklumas ir palankios aplinkybės jums padės pasiekti visus užsibrėžtus tikslus, jeigu negaišite laiko smulkmenoms. Artėjant savaitgaliui pagalvokite apie aktyvų poilsį su šeimos nariais.

Skorpionui kitą savaitę pavyks užbaigti seniai pradėtus projektus ir pasimėgauti pelnytais ilgo darbo rezultatais. Tai ne tik pakels nuotaiką - artimi žmonės pradės geriau vertinti jūsų sugebėjimus. Galima ir finansinė sėkmė. Dabar pats metas pagalvoti apie naujus perspektyvius sumanymus, susijusius su darbu.

Šauliams suteikiama unikali galimybė pademonstruoti įgimtas lyderio savybes. Tikriausiai pradėsite vadovauti bendraminčių kolektyvui ir atkakliai jį vesite į tikslą. Į jūsų nuomonę atsižvelgs ne tik kolegos, bet ir vyresnybė, kuri padarys jums naudingas išvadas. Materialinė padėtis pagerės, bus galima įsigyti seniai numatytą pirkinį šeimai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis