Meilės horoskopas šiandienai

Sužinokite, kaip žvaigždės nusiteikusios jūsų ir jūsų mylimojo atžvilgiu.

AVINAS
Šeiminis Avino gyvenimas šiandien gali patirti nemenkų išbandymų (ypač pirmoje dienos pusėje). Gali būti, kad ištikimi draugai papasakos intriguojančių detalių apie jūsų antrąją pusę. Imsite save kaltinti, kad esate tokia patikli. Tačiau užtikriname – jūsų baimės neturi pagrindo.

JAUTIS
Jūs ir jūsų mylimas žmogus pasijusite lyg grįžę į vaikystę. Elgsitės taip, kaip saugusiesiems nebūdinga - it būtumėte kokie penktokai. Na, kartais pakvailioti gana smagu ir sveika, ypač – su mylimu žmogumi.

DVYNIAI
Šiandien jūsų antrąją pusę užgaus jūsų ištarti žodžiai ar veiksmai, kurie jums, beje, atrodys visiškai nekalti. Pasistenkite susitaikyti su tuo, kad šiandien Jis – jautresnis ir pažeidžiamesnis nei įprastai.

VĖŽYS
Mąstysite originali. Tai leis jums priimti netikėtus ir greitus sprendimus. Ir, be abejo, jie nebūtinai bus teisingi. Tad gerai, jei jūsų antroji pusė norės jus pristabdyti. Jei sulauksite kritikos, neįsižeiskite.

LIŪTAS
Šiandien jūsų poros laukia ginčai. Tačiau greičiausiai spręsite gana nereikšmingus klausimus. Tiesiog kažkodėl būtent šią dieną jūs ir jūsų partneis nupręsite išsiaiškinti, kas buvo kaltas vienu ar kitu klausimu: dėl niekam tikusio pirkinio, išvykos į sodybą ar tiesiog dėl kelnių spalvos. Svarbu stebėti, kad ši polemika netaptų rimtu ginču.

MERGELĖ
Pats palankiausias metas rimtam pokalbiui - vakaras. Maždaug nuo septintos iki devintos. Būtent tuo metu sugebėsite įtaigiai mylimajam išdėstyti net giliausiai jūsų dūšioje glūdinčius sopulius. Ir jis jus supras. Kitu metu net nesistenkite to daryti.

SVARSTYKLĖS
Nusiteikite – šiandien jums bendraujant su Juo būtinas išankstinis teigiamas nusiteikimas. Ir tai nebus taip sudėtinga: raskite senų meilės dainų užrašus, pažiūrėkite kartu melodramą ar pavartykite mėgiamas nuotraukas. Neabejokite – tiesiog tirpsite iš meilės ir laimės.

SKORPIONAS
Pasistenkite šiandien būti švelnus ir lojalus mylimojo kaprizams. Galų gale, kiekvienas mes turime kažkiek vaikiškumo, o jūsų partneris šiandien jo tiesiog nesugebės valdyti. Taigi, šiandien jūsų laukia kantraus ir mylinčio gimdytojo vaidmuo, kurio užduotis – suvaldyti besiožiuojančią atžalą.

ŠAULYS
Jūsų mylimajam šiandien nebus lengva kažką jums įrodyti. Ir ne todėl, kad būsite nepatiklus – tiesiog tokios bus nei nuo vienos pusės nepriklausančiso aplinkybės. Nebent jūs būsite stipresnė ir supratingesnė.

OŽIARAGIS
Šeiminiai reikalai – nei šiokie, nei tokie. Jūsų laukia visa krūva problemų, ir didžiuma jų gali kilti dėl vaikų. Kaip sėkmingai valdysite situaciją, priklausys nuo to, kiek turėsite laisvo laiko, o taip pat – nuo jūsų ryžtingumo. Gali būti, kad kažką teks ir nubausti.

VANDENIS
Šiandien galite pasiduoti nostalgijai arba apsireikš žmogus iš audringos praeities. Neleiskite niekam gadinti jūsų nuotaikos, o taip pat - ir jūsų dabartinių santykių. Tegul praeitis lieka praeityje, o ateitį kurkite iš nūdienos.

ŽUVYS
Bus nelengva susitaikyti su tam tikrais faktoriais, kurie veiks jūsų laimingą šeimyninį gyvenimą. Ir jeigu jums tai pavyks, suprasite, kad nusipelnėte savo laimės visu 100 ar net 200 procentų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis