Horoskopas gegužės mėnesiui

Šį mėnesį gerai pagalvokite prieš prisiimdami atsakomybę – darykite tai tik objektyviai įvertinę savo jėgas ir gerai apgalvoję visą strategiją. Meilės santykiams šis mėnuo sudėtingas – bendrų interesų nesutapimai gali gerokai juos atšaldyti.

Gegužė gali atnešti daug problemų ir išbandymų darbo bei karjeros srityje. Jei norite įrodyti savo proefesionalumą ir nenorite konkurentams užleisti savo vietos, privalote išmokti sudėtingų problemų sprendimui pritaikyti naujausias technologijas, pažangius darbo metodus.

Avinų laukia itin turtingas ir atsakingas mėnuo. Vadovaujančias pareigas einantiems avinams teks spręsti daugybę smulkių ir stambesnių organizacinių klausimų - nuo to priklausys atmosfera kolektyve. Nuo pat mėnesio pradžios Avinams dera užimti aktyvią poziciją, nebijoti rodyti iniciatyvos – tai atneš kur kas daugiau naudos nei pasyvus laukimas ir trypčiojimas vietoje. Meilės fronte Avino laukia audringas ir sunkiai nuspėjamas laikas. O tai Avinams ir jų mylimiesiems garantuoja aštrius pojūčius. Net jei meilės romanui bus lemta baigtis, prisiminimai liks patys maloniausi.

Po gana ramių savaičių Jaučio reikalai įgaus tokį beprotišką tempą, kad liks itin mažai laiko apmąstymams ir abejonėms. Finansiniai reikalai bus sudėtingi ir permainingi – dideles įplaukas seks išlaidavimas. Nepatariama šį mėnesį skolintis ar skolinti pinigus, užtat gražinti skolas būtų ne pro šalį. Jaučio meilės santykiai vystysis lėtai, be skubos, tačiau nepergyvenkite – viskas eina reikiama kryptimi. Šis mėnuo tinkamas planuoti vedybas.

Gegužė Dvyniams atneš pasisekimo meilėje. Jų laukia daug flirto, romantikos, o gal net ir sutiks savo būsimąją didžiają meilę. Šeimyniniai Dvyniai galės pagerinti ir sustiprinti santykius su savo antrąja puse, jei tik bus švelnūs, dėmesingi, negailės dovanų ir komplimentų. Darbo ir karjeros srityje irgi viskas vystysis gana neblogai. Dvyniai neapsiriks, jei drąsiai siūlys savo projektus – tai galimybė pakilti karjeros laiptais. Antroje mėnesio pusėje Dvyniams vertėtų rasti laiko vaikams bei jų problemoms spręsti. Į dalykines išvykas ir komandiruotes labiau tiktų važiuoti mėnesio pabaigoje.

Vėžiai gegužės mėnesį sulauks ne vieno viliojančio darbo pasiūlymo. Nusimato daug susitikimų, dalykinių kontaktų, perspektyvių darbų ir įdomių projektų. Galbūt atsiras papildomo darbo, ir Vėžių piniginė mėnesio pabaigoje gerokai papilnės. Tai kilstelės Vėžio savivertę, leis būti ramiems dėl rytdienos – o šito taip reikia šio ženklo atstovams. Vėžio meilės reikalai klostysis gana sėkmingai su viena sąlyga – jei jie nerodys kaprizų ir nebus egoistiški.

Šį mėnesį Liūtų sėkmė daugeliu atveju priklausys nuo įtakingų partnerių, atsidavusių pagalbininkų ir kompetetingų patarėjų. Todėl jie jokiu būdu negali praleisti galimybės praplėsti pažįstamųjų ir draugų ratą. Mintis keisti darbą kol kas atidėkite į šalį – dar netinkamas metas. Verčiau pasistengti įžvelgti geras perspektyvas šiame darbe. Jei Liūto meilės fronte – permainos, tai – tik į gera. Užsimezgęs naujas meilės romanas po kurio laiko gali virsti sėkminga santuoka, kurią vainikuos abipusė meilė. Mėnesio pabaigoje Liūtams reikėtų vengti ginčų su kaimynais – kad tai nevirstų dideliu, užsitęsusiu konfliktu.

Mergelei šį mėnesį patartina į viską žvelgti pozityviai – tai padės pritraukti sėkmę. Kaip Mergelės elgsis su aplinkiniais, tokio pat atsako sulausk ir iš jų, todėl reikėtų vengti griežtumo, užsispyrimo ir egoistiškumo. Mergelių draugiškuose ir meilės santykiuose galimi netikėti pokyčiai. Galbūt pažintis su įdomiu, artimos sielos žmogumi, panašiai žvelgiančiu į gyvenimą, peraugs į artimą draugystę ar net meilę. Darbo ir karjeros srityje jokių pokyčių ar svarbių įvykių nenusimato.

Gegužę Svarstyklėms bus aktualūs finansiniai reikalai. Gali būti, kad piniginės problemos privers ieškoti papildomo pajamų šaltinioar net naujo, geriau apmokamo darbo. Šį mėnesį stigs stabilumo, kils įvairių problemų, todėl Svarstyklėms vertėtų apsišarvuoti kantrybe ir užsispyrimu. Galbūt į pagalbą ateis draugai, artimieji ir padės išspręsti kai kurias problemas. Kadangi Svarstyklės visą laiką ir jėgas atiduos problemų sprendimui, meilės santykiai bus nustumti į antrą planą.

Gegužės mėnesį Skorpionai galų gale sulauks ilgai lauktos sėkmės asmeniniame gyvenime. Santykiai su mylimu žmogumi taps gilesni, nuoširdesni ir aistringesni. Vieniši Skorpionai gali netikėtai sutikti savo antrąją pusę, tačiau dėl to jiems reikia dažniau būti viešose vietose ir nepabijoti rodyti iniciatyvos. Profesiniuose reikaluose permainų nebus. Šis mėnuo labiau tinka jau iškovotų pozicijų įtvirtinimui nei ryžtingiems veiksmams, siekiant pokyčių. Skubėjimas gali viską tik sugadinti.

Kuo daugiau jėgų ir energijos Šaulys skirs sumanymo įgyvendinimui, tuo didesnės sėkmės gali tikėtis. Šį mėnesį, norint kažko pasiekti, Šauliams verta atsiriboti nuo bet kokių baimių, abejonių, kurie slopina jų iniciatyvą ir trukdo ryžtingiems veiksmams. Darbo srityje Šauliai gali tikėtis teigiamų pokyčių, jei nepabijos prisiimti atsakomybės už kitų įsipareigojimus arba pradės dirbti su naujais žmonėmis. Mėnesio pabaigoje parodykite daugiau kantrybės ir lojalumo – tai padės išvengti ginčų su vyresnio amžiaus giminaičiais.

Pirmoje gegužės mėnesio pusėje Ožiaragiams teks imtis nebaigtų darbų, taip pat spręsti paskutinėmis savaitėmis susikaupusias problemas. Antraip šios problemos visą mėnesį jums neduos ramybės, vis primins apie save ir trukdys naujų planų bei projektų kūrimui. Norėdami lengvai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, Ožiaragis turi būti kiek įmanoma konkretus, nesiblaškyti. Bendraudamas su mylimu žmogui Ožiaragis galėtų būti švelnesnis, nuolaidesnis ir atminti, kad visi turi trūkumų. Antraip - konfliktai neišvengiami.

Vandenis gegužę bus tiesiog užverstas darbais – tiek darbe, tiek namuose. Vandenio pagalbos, supratimo ir bendradarbiavimo reikės visiems aplinkui – pradedant partneriais, baigiant namiškiais. O jei dar prie to pridėsime išaugusias viršininkų pretenzijas ir būtinybę kokybiškai bei laiku atlikti darbus, taps aišku, kodėl šį mėnesį Vandeniui praktiškai neliks laiko poilsiui ir asmeniniam gyvenimui. Vis dėlto labai svarbu, kad Vandenis rastų laiko kokybiškam poilsiui ir miegui, nes kitaip mėnesio pabaigoje jie pajus didelį nuovargį ar net išsekimą.

Galų gale, po ilgo ir sunkaus darbo, Žuvys gali pasimėgauti pelnytu poilsiu ir ramybe. Nors finansinė Žuvų padėtis lieka stabili, labai svarbu vengti didelių išlaidų pramogoms ir malonumams. Nes priešingu atveju mėnesio pabaigoje jų finansinių atsargų nepakaks net svarbiausiems poreikiams. O, be to, bet koks išlaidavimas ir piktnaudžiavimas gali pakenkti Žuvų sveikatai. Meilės fronte viskas gerai – mylimas žmogus Žuvis apgaubs švelnumu, rūpesčiu ir meile.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis