13 vyrų seksualinių mitų, kuriuos moterys skuba paneigti

Ne paslaptis, kad vyrai savo vertę matuoja užimamu postu, uždirbamais pinigais ir pasiekimais lovoje. Ir patirtis lovoje yra bene jautriausia sritis - neveltui vyrai apie seksualinį gyvenimą prisikūrę galybę mitų. Atlikta moterų apklausa leidžia paneigti ne vieną vyrų pasaulyje egzistuojantį mitą.

1. Jei partnerė nepatyrė orgazmo, vadinasi, vyras prastai stengėsi
Labiau tikėtina, kad moteris vienai sekundei susimąstė, kad būtų neprošal sutvarkyti atsilaupiusius lubų dažus. Ir todėl pražiopsojo savo galimybę. Kaip tvirtina pačios moterys, orgazmas priklauso tik nuo gebėjimo atsipalaiduoti. Tai psichologinis dalykas. Todėl kartais jai gali nepavykti atitrūkti, ir čia jūs, vyrai, niekuo dėti. Užtat tokiais atvejais moteris yra patenkinta partneriu, ir jo emocijos jai reiškia daugiau nei jos pačios orgazmas.

2. Moterys nemėgsta „greituko
Iš tikrųjų, tai jos nemėgsta, kai viskas baigiasi pernelyg greitai lovoje. Tačiau jei aistra jus užklupo lifte, miške ar automobilyje – tai jau kas kita. Pajusti orgazmą, kai laikas ypač spaudžia, o ir aplinkybės – ekstremalios, - smarkiai kaitina kraują. Žinoma, moteris nebūtinai spės pasiekti palaimos viršūnę, tačiau ne tai jai bus svarbiausia. Ją sužavės vyro gebėjimas atsiduoti momentiniam jausmui – moterys tai ypač vertina.

3. Normalūs žmonės savo seksualinių išgyvenimų nefilmuoja
Įkalbėti partnerę mylėtis prieš kamerą būna sudėtinga dėl dviejų priežasčių. Pirma: ji nė karto to nebandė, todėl bijo, kad nieko gero nesigaus. Antra, ji galbūt jau bandė ir bijo, kad vėl rezultatas bus prastas. Kitų atsisakymo motyvų paprastai nebūna. Tiesa, siūlymas filmuotis turėtų būti pateiktas itin delikačiai.
- Pažadėkite moteriai, kad ji pirmoji galės peržiūrėti įrašą ir viską galės ištrinti, jei jai nepatiks. Žinoma, pažado laikykis.
- Patikinkite, kad filmuotos medžiagos be jūsų dviejų tikrai daugiau niekas nepamatys. Vieną video kopiją atiduokite moteriai.
- Pabandykite suprasti, ko būtent baiminasi moteris. Ir kamerą pastatykite taip, kad probleminės jos vietos nepatektų į kadrą. Ir neverskite jos nieko daryti – leiskite moteriai pačiai režisuoti.

4. Moterims patinka, kai seksas trunka beprotiškai ilgai
Žinoma, mylėtis ilgai – puiku, tačiau „beprotiškai“ - skamba gąsdinančiai. Jei procesas truks daugiau nei valandą dvi, bet kuri moteriai toptels mintis, kad suvaidinti orgazmą – ne toks jau ir blogas dalykas.

5. Orgazmą reikia pasiekti kartu
Jei ko ir reikia mylintis, tai atsipalaiduoti ir nekurti sau įvairių ribų. Bet koks bandymas prisitaikyti prie partnerės gali suteikti ne itin malonių išgyvenimų. Apklausos duomenimis, net geriausios fizinės formos save puikiai kontroliuojantis vyras kartu su moterimi patiria vieną orgazmą iš 10. O ir kam to reikia?

6. Seksas visada turi būti siurprizas
Priešingai! Žinote, kaip sakoma: sėkmingas ekspromtas – iš anksto suplanuotas ekspromtas. Jei vyras ryte sako, kad vakare labai norės pasimylėti – super! Moteris visą dieną jausis pakylėta ir sujaudinta.

7. Moterys sekso nori rečiau nei vyrai
Tiesiog vyrams istoriškai atitekusi dominuojančiojo rolė. O moterys mylėtis nori dažnai, tiesiog ne visada apie tai prabyla – laukia, kol vyras susipras ir pasiūlys.

8. Moterys masturbuojasi kartą per 100 metų
Tiesiog joms dėl to nereikia vartyti pornografinių žurnalų. O šiaip malonumo sau suteikimo dažnis nuo lyties nepriklauso.

9. Moteriai nemalonu žiūrėti, kaip vyras masturbuojasi
Nustebsite - atlikta apklausa parodė, kad šitoks vaizdas moteris jaudina, ir dar kaip!

10. Vyro orgazmas yra tylus
Pasitenkinimo dejonė, šūksnis – mieliausia širdžiai muzika. Ir signalas moteriai, jog ji viską daro teisingai. Moteriai to patvirtinimo taip pat reikia.

11. Žadinti moterį ryte dėl sekso – pernelyg egoistiška
Oi kaip klystate! Dauguma moterų išreiškė norą pradėti dieną nuo mylimo vyro glamonių. Nes seksas moterims, priešingai nei vyrams, suteikia jėgų. Tiesa, reikėtų atsiminti – ryte moterims kyla problemų dėl drėgmės pojūčio„ten“, todėl reikėtų po ranka turėti lubrikanto. Ir kramtomosios gumos – kad nereikėtų jaustis nepatogiai dėl nevalytų dantų.

12. Sekso pozas reikia keisti kuo dažniau
Nuolat vartyti reikia kotletus, o ne moteris. Juk joms, norint pasiekti orgazmą, reikia įsijausti į save, savo pojūčius. O jei vyras nuolat keis padėtį, moteris nesugebės atsipalaiduoti.

13. Norint sužinoti, ar moteriai buvo gera, reikia jos to paklausti
Kad ir kaip prastai būtų išauklėta moteris, jis vis tiek nepasakys: „Oi, tai buvo siaubinga!“ O jei bet kokiu atveju neišgirsite teisybės, kam ir klausti. Jei vyrui vis dėlto kilo abejonių, vadinasi, moteriai greičiausiai nebuvo gera – juk apie akivaizdžius dalykus neklausia. Todėl verčiau apie jos savijautą spręskite iš jos riksmų, dejonių, subraižytos nugaros ar aistringų žodžių į jūsų ausį. O jei to nebuvo, atsargiai ir švelniai pasikalbėkite apie moters lūkesčius lovoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis