Ką Rytų horoskopas žada artimiausiomis dienomis?

Sužinokite, kokius gyvenimo posūkius ateinančią savaitę lems žvaigždės.

Ožiaragiai artimiausiomis dienomis nesėdės namuose, kadangi ateinanti savaitė - labai tinkamas metas įsijungti į aukštuomenės gyvenimą. Jūs atsidursite dėmesio centre ir pajusite jėgų antplūdį. Santykiai su vyresnybe bus geri, galite tikėtis, kad jūsų nuopelnai bus deramai įvertinti.

Vandeniai gali susidurti su senomis neišspręstomis problemomis, susijusiomis su įvairių dokumentų tvarkymu. Tad nusiteikite visą savaitę lakstyti su popieriais. Tai pareikalaus daug laiko ir jėgų. Vis dėlto verčiau dabar visa tai sutvarkyti, kitaip vėliau bus sunku žengti į priekį įvairiose gyvenimo srityse.

Žuvims ateinanti savaitė žada aukštesnį postą ir didesnes pajamas. Laikotarpis tinkamas pereiti į naują darbovietę arba imtis naujo komercinio projekto. Jūs sėkmingai vesite derybas, atsiras galimybė realizuoti seniai numatytus planus. Savaitgalį pasistenkite praleisti su artimaisiais.

Avinai turėtų nesikišti į aplinkinių žmonių reikalus, nes tai jums tik sudarytų nereikalingų keblumų. Kitą savaitę taip pat jokiu būdu neapsiimkite atlikti svetimo darbo, net jei jus to prašytų. Venkite šito, nes jei kas nors bus ne taip, atsakyti pirmiausia turėsite jūs, o ne tas, kuriam šis darbas buvo patikėtas.

Jaučiai ateinančią savaitę ne kartą keis savo nuomonę vienais ar kitais klausimais. Naujų idėjų ir pasiūlymų bus daug, todėl turėsite viską gerai apgalvoti ir tik po to priimti sprendimą. Daugelis po šiuo Zodiako ženklu gimusių žmonių turės galimybę padaryti karjerą. Draugiški santykiai su kitos lyties atstovais gali būti rimti ir ilgalaikiai.

Dvyniai netikėtai pamatys, kad projektai, į kuriuos jie jau seniai numojo ranka, pradeda duoti naudos. Darbe venkite pavedimų, kurių realizavimas jums kelia abejonių. Jeigu ne visai pasitikite savo jėgomis, tai nerodykite nereikalingo entuziazmo, bent jau išsaugosite savo reputaciją.

Vėžiai neapsiriks, jeigu daugiau dėmesio skirs ryšių ir verslo kontaktų plėtojimui. Kitą savaitę galite imtis jums visiškai naujos veiklos, kur pravers ir svetima patirtis. Naujame darbe neskubėkite kelti savo idėjų, patausokite jas vėlesniam laikotarpiui. Visur lakykitės tikslaus veiksmų plano, nes laiko smulkmenoms neturėsite.

Liūtai gali tikėtis palankių karjeros pokyčių. Keldami iniciatyvas, susijusias su tarnybine veikla, sulauksite vyresnybės pagalbos ir paramos. Bet kokie ginčai ir finansiniai klausimai kitą savaitę bus sprendžiami tik jūsų naudai. Galimos pažintys su įtakingais žmonėmis, kurie ateityje padės jums ir jūsų artimiesiems.

Mergelėms atsivers naujos puikios galimybės, jeigu jos paklausys artimų žmonių patarimų. Artimiausiomis dienomis galite užimti aukštesnį postą, įgyti naujų įgūdžių, kurie pravers naujame darbe. Beje, sprendimą dėl perėjimo į naują darbovietę būtinai apsvarstykite su namiškiais.

Svarstyklės turi santūriau elgtis, visur kur ieškoti aukso vidurio, tik tada jums pavyks įgyvendinti visus ankstesnius savo planus. Ateinančiomis dienomis daugiau dėmėsio skirkite savišvietai, pasistenkite pasisemti naujų žinių. Savaitgalį susitikite su bičiuliais. Tai jums leis kaip reikiant pasilinksminti ir sužinoti daug naudingų dalykų.

Skorpionai kitą savaitę turės galimybę užmegzti naudingų pažinčių su reikalingais žmonėmis. Ateityje su jų pagalba jūs išspręsite visas savo problemas - tiek tarnybines, tiek buitines. Gausite naudingą dalykinį pasiūlymą, galintį duoti materialinės naudos ir pakelti jūsų profesinį lygį.

Šauliai ateinančiomis dienomis turės spręsti susikaupusias problemas. Tegul tai jūsų neslegia, nes jūs pajusite jėgų antplūdį. Skirkite jas, pavyzdžiui, būstui tvarkyti, pasirūpinkite namų jaukumu. Šiame svarbiame ir visai šeimai reikalingame darbe sulauksite artimų žmonių paramos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis