Astrologo nuomonė: koks yra geriausias vyras pagal zodiaką

Kiekvienas vyras savaip idealus, kiekvienas turi savo gerųjų pusių. Tad rinkitės, kuris labiausiai atitinka jūsų lūkesčius, reikalavimus, pasaulėžiūrą.

Avinas
Toks vyras su malonumu prisiims atsakomybę už jus, jei žinos, kad jam už tai bus atlyginta. tai yra, Avinas rūpinsis jumis, jei ir jūs rūpinsitės juo. Su juo galima kurti šeiminį verslą, taip pat sėkmingai jis administruos ir jūsų šeimos gyvenimą – kad šis būtų tvarkingas ir teisingas. O dar ką reikėtų pasakyti apie Aviną: jis yra naivus, todėl tiks jums, jei neketinate jam atverti savęs visos.

Jautis
Šio ženklo atstovai kiek šykštoki. Tad nusiteikite, kad jūsų pajamas ir išlaidas reguliuos jis, Jautis. O be to, Jautis – nuostabus tėvas. Jis akylai prižiūri savo atžalas ir stebi, kad jie užaugtų geri ir tvirti žmonės. Ieškote gerovės ir stabilumo – Jautis bus idealiausias vyras jums.

Dvyniai
Toks vyras itin tinka lengviems, neįpareigojantiems santykiams. Su Dvyniais gera linksmintis, lankytis vakarėliuose, plepėti. O dar Dvynys – nuostabus meilužis. Tad, jei jūs iš savo vyro nelaukiate atsakomybės, jei esate pasirengusi ant savo pečių tempti santykius ir visą šeimą, ir norite gyvenime turėti suaugusį kūdikį, Dvyniai – pats geriausias jūsų pasirinkimas. Beje, dėl išskirtinės iškalbos Dvyniai puikiai tvarko įvairius reikalus. Jis tikrai mokės „užkalbėti dantis“.

Vėžys
Jis idealūs šeiminiam gyvenimui. Jis – atsakingi, viską tempia į namus, mėgsta jaukumą, ir, kas svarbiausia, nemano, kad visa tai privalo sukurti moteris. Vėžys pats su malonumu rūpinis namais, jų gerove. Vėžys neišrankus maistui, jam nereikia nuolatinių meilės patvirtinimų, jis moka kurti saugią namų aplinką. Tiesa, kartais su Vėžiu nuobodu, bet jei ieškote ramaus užutekio, o ne atrakcionų parko, tada Vėžys jums labai tiks.

Liūtas
Liūtai idealūs ir taškas. Jei manote kitaip, jums neverta žiūrėti į Liūtą – nei kaip į meilužį, nei kaip į šeimos žmogų. O jei kalbant rimtai, tai Liūtas – lyg žmogus-šventė, dosnus meilužis, didžiulės meilės šaltinis. Be to, jei jį mylėsite labiau už viską gyvenime ir nuolat girsite, tai turite galimybę sutikti mylimąjį visam gyvenimui. Liūtas nemėgsta keisti savo įpročių. Tačiau, ką jie apie tai bemanytų, jie gana nesunkiai pasiduoda dresūrai...

Mergelė
Šio ženklo atstovas labai tiks moteriai, kuri smulkmenoms skiria itin didelį dėmesį, ir kuriai reikia nuolat parodyti, ką ir kaip daryti. Tai puikus variantas silpnoms kompleksuotoms moterims – šalia kurios Mergelė-vyras pasijus kaip tikras didvyris. Jis bus pasirengęs ir kalnus nuversti, ir lobį urve iškasti. O štai greta stiprios moters Mergelė-vyras pasimeta ir nebegali parodyti geriausių savo savybių. Ir tada išeina ieškoti savo princesės, kuriai prie kojų galėtų numesti drakono galvą.

Svarstyklės
Šio ženklo vyras puikiai tinka toms, kurių nebaugina oro pilys ir periodinis vyro gulinėjimas ant sofos. Jei esate pasirengusi laukti, kol jūsų mylimojo galvoje gims idealus planas ir kol jis jį įgyvendins, būsite apdovanota – visa, ką uždirbs, jis skirs jums ir jūsų vaikams bei normaliam gyvenimui. Tačiau norint pradėti veikti Svarstyklėms reikalinga stipri motyvacija. O dar Svarstyklės puikiai tinka meilės romanui bei ilgiems, išsamiems pokalbiams. Beje, jei esate didelė modistė, tai šio ženklo atstovas dar gali tapti ir kompetetingu patarėju mados klausimais.

Skorpionas
Skorpionas tinka misterijoms, įvairių intrigų kūrimui ir įgyvendinimui. Šio ženklo atstovai yra puikūs meilužiai, nes yra labai jautrūs bei seksualūs visur ir visada. Skorpionas traukia žmones, priverčia jį įsimylėti. Šis ženklas gali pasirodyti tobulybe, jei jums būdinga pergyventi, nuolat ko nors gailėti, užjausti, kažką raminti. Šio ženklo atstovas gali stengtis tyčia sukelti gailestį ir iš moters reakcijos pasiimti visa, ko jam reikia.

Šaulys
Šio ženklo vyras tinka beveik kiekvienai moteriai. Jei jus domina tas pats, kas ir Šaulį, nesudėtingai tapsite puikiais bendraminčiais. Jei svajojate apie stiprią šeimą, tai Šaulys gali tapti puikiu vyru jums ir geru tėvu jūsų vaikams. Šaulys puikus ir kaip draugas. Tik reikia atminti, kad jo negalima laikyti už trumpo pavadžio. Ir kad gyventi greta Šaulio bus lyg nuolat šalia parako statinės – šiek tiek įtampos, užtat linksma ir gana aistringa.

Ožiaragis
Šis vyras neslepia aistros savo karjerai ir pasižymi užsispyrimu siekiant tikslo. Ožiaragis su vienodu užsidegimu sieks ir jūsų, ir geresnės savo karjeros. Jei svajojate tapti generoliene, drąsiai rinkitės Ožiaragį – jau jis savo nepraleis. Savo moteriai Ožiaragis sukurs rūmus – jam tiesiog būtina kažkuo girtis.

Vandenis
Tai idealus draugas, itin atsakingai žiūrintis į tuos, kuriuos prisijaukino. Vandenis turi padidintą skolos jausmą, ir būtent dėl šios savybės jis bus atsakingas vyras. Tiesa, reikėtų neužmiršti, kad kartais šį ženklą ištinka tinginystės priepuolis. Nereikia su tuo kovoti, tiesiog išlaukite. Beje, Vandenis nepakeičiamas, kai reikia rasti nestandartinį sprendimą sprendžiant sudėtingą klausimą. Jų nestandartinis mąstymas dažnai būna naudingas. Taigi, jie nebijote rizikuoti ir eksperimentuoti, būtent Vandenis gali jums tapti puikiausiu vyru.

Žuvys
Šis ženklas tiks, jei jums patinka nepasiekiamos svajonės. Dėl Žuvų verta dūsauti žvaigždėtą naktį. Jei kalbėtume apie šeimą, Žuvis puikiai jai tinka. Jis padarys dėl mylimos moters viską, ką tik gali. Ir net daugiau. Ir dar į jūsų gyvenimą įneš romantikos. Žuvys atsimena visas svarbias datas, sukaktis, tad dovanos gėlių ir sakys gražius žodžius jums visai to neprašant.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis