Trys būdai, kaip manipuliuoti vyrais

Kokių tik metodų neranda moterys, norėdamos iš vyro gauti tai, ko joms reikia. Mes tampame mielomis katytėmis, bejėgėmis būtybėmis ar stengiamės sukelti gailestį. Visos šios mūsų pastangos – tai manipuliacijos, kaip paveikti vyrus, būdai.

Kodėl dauguma moterų manipuliuoja vyrais, ir kokius metodus jos dažniausiai naudoja?
Priimta manyti, kad moterims priklauso mokėti saugoti namų židinį, kurti jaukumą, todėl jos nemokomos medžioti, ieškoti laimikio. Ir visai be reikalo! Juk norėdama atsidurti saugiame išrinktojo glėbyje, moteris iš pradžių turi jį iškovoti iš itin galingos konkurentės – jo laisvės. Atlaikiusi visus išbandymus ji galų gale gauna savo prizą – vyrą, kuris dėl jos pasirengęs daug ką paaukoti ir daug ką nuveikti.
O prieš moterį iškyla nauja užduotis – išlaikyti savo „laimikį“. Juk baimė būti paliktai, išduotai ar atstumtai ir verčia moterį imtis įvairaus plauko manipuliacijų. Kokių?

Papirkinėjimas
Žodžiai „aš tave myliu“ iš tiesų turi magiškos galios, ypač, kai juos taria moteris. Ir pasitaiko, kad jie ištariami ne šiaip, apėmus euforijai, tačiau siekiant paveikti vyriškį.
„Aš tave myliu labiau už viską gyvenime... ar gali kai ką padaryti dėl manęs...“ - čia jau moteris bando papirkti partnerį. Ir daugeliu atveju jai pavyksta. Tačiau! Nereikėtų turėti iliuzijų, kad vyriškis pildys bet kurį jūsų pageidavimą, ir vien todėl, kad jus myli. Ne, jis tai darys jausdamasis skolingas jums, o tą skolos jausmą jam sukėlėte jūs.
Jei jūs kas kartą šitokiu būdu manipuliuosite vyru, tai jis netruks suprasti, kad būdamas su jumis jis kone nuolat jaučiasi skolingas... Šitas jausmas nėra malonus. Galiausiai besikaupiantis susierzinimas vieną dieną sprogs, ir jūsų frazė „jei mane myli, vadinasi, eisi su manimi į teatrą“, jam tebus akivaizdus manipuliacijos pavyzdys, į kurį vyras jau nereaguos palankiai.

Gailestis
Mes nemėgstame atrodyti silpnos artimųjų, bendradarbių, draugų akyse, o štia tapti silpna būnant su savo mylimuoju kai kurioms moterims itin patinka. Ir jos naudoja savo silpnumą siekdamos tam tikrų tikslų.
„Aš labai pavargau, ar galėtumei paruošti vietoj manęs vakarienę“ arba „kaip tu gali man tai sakyti - po to, ką man teko išgyventi“. Tokios frazės – ne kas kita kaip manipuliacija su gailesčio prieskoniu. Regis, viskas paprasta: pakanka sukelti jo gailestį, ir jūsų noras bus išpildytas. Bet! Jei partneris turės jus išsukinėti kas kartą genamas gailesčio, tai anksčiau ar vėliau supras, kad jį norima apgauti. Pyktis ir apmaudas, kad juo bandoma manipuliuoti tokiu „nekaltu“ būdu, gali sukelti tikrą įsiūtį, kurio pasekmės – prarastas pasitikėjimas, pašliję, o gal net ir nutrūkę santykiai.

Kaltinimas
Šis manipuliacijos būdas dažniausiai gimsta iš nesąmoningo noro gintis. Pavyzdžiui, jei ginčo metu jūs išnaudojote visus argumentus, norėdama apsiginti griebiatės kaltinimo.
„Aš taip stengiuosi, tiek paaukojau dėl tavęs, o tu?“ - tokia frazė vyrui sukels kaltės jausmą. Tačiau kur jo kaltė? Argi jis kaltas, kad jūs savo valia kažką paaukojote dėl jo, o gal net dėl jūsų abiejų? Ir nejaugi jūs už tai nebuvote apdovanota dėmesiu bei meile? Gavote visko, tačiau dabar jums naudinga tai pamiršti.
Dažnai mes, moterys, manipuliuojame vyrais nesąmoningai – susijaudinusios, supykusios ar tiesiog bijodamos prarasti mylimą žmogų. Tačiau neužmirškite, kad bet kokia manipuliacija tai - savotiška apgaulė, kuri vargu ar padės sutiprinti jūsų santykius. Juk taip?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis