Astrologinė prognozė gegužės 30 - birželio 6 dienoms

Rytų horoskopas kitai savaitei.

Taip pat skaitykite:
- Astrologo nuomonė: koks yra geriausias vyras pagal zodiaką
- 9 patarimai, padėsiantys jums tapti laimingesniais
- Antihoroskopas: bjauriausi visų 12 Zodiako ženklų bruožai

Ožiaragiai daug laiko praleis darbe. Artimiausiomis dienomis baigsite pradėtus darbus ir sulauksite ilgalaikių darbų rezultatų. Pagerės ne tik Jūsų nuotaika - imsite geriau save vertinti patys, Jūsų įgūdžius pastebės ir artimieji. Galima ir finansinė sėkmė. Palankios aplinkybės šią savaitę padės lipti karjeros laiptais.

Vandeniai turės daugiausiai dėmesio skirti buičiai, šeimai, namų ruošos darbams. Venkite tingumo, būkite aktyvūs ir ryžtingi, tai padės jums lengvai atlikti visus namų ruošos darbus. Savaitės pabaigoje daugiau laiko skirkite protui lavinti. Jūsų finansinė padėtis bus gana stabili, nesitikėkite nei labai didelių pajamų, nei išlaidų.

Žuvų laukia gana įtempta darbo savaitė. Didelis darbų kiekis ir kilusios komplikacijos privers Jus pamiršti miegą ir poilsį, visa galva pasinersite į profesines problemas. Nusiteikite savo įprastoms pareigoms skirti daugiau pastangų, naujai pažvelkite į situaciją, paieškokite naujų sprendimo būdų. Nepriimkite jokių skubotų sprendimų bendraujant su viršininkais ir kolegomis. Saugokite savo dvasinę ramybę.

Avinas turės daugiau dėmesio skirti darbui, nors atėjus vasarai ir norėtųsi viską mesti ir eiti atostogų. Šiuo metu vadovybė nėra visiškai patenkinta tuo, kaip Jūs atliekate savo pareigas. Turite puikią galimybę įrodyti, kad yra priešingai, ir pagerinti viršininko nuomonę. Norėdami likti sportiški kasdien judėkite ir mankštinkitės.

Jaučiams patariama vengti pažadų, tuščių kalbų - už savo žodžius teks atsakyti. Būkite ypač atsargūs dirbdami su dokumentais. Galimos klaidos ir netikslumai, dėl kurių teks raudonuoti prieš vadovus. Ši savaitė ypač palanki mokyklų ir universitetų studentams spręsti problemas mokymosi ir švietimo srityse.

Dvynių šią savaitę laukia atlygis už sunkų darbą. Būsite įvertintas, apdovanotas, tikėtina, kad gausite pajamų iš netikėto šaltinio. Daugelis dvynių šią savaitę galės įgyvendinti ilgalaikius planus, susijusius su verslo srities plėtra. Gali būti, kad pasirašysite pelningą verslo sandorį arba gausite netikėtai gerą žinią verslo srityje.

Vėžiams šią savaitę geriau nesiskolinti pinigų, o kilusias problemas spręsti vien savomis lėšomis. Gali būti, kad teks pasirinkti tarp malonumo ir būtinybės, tačiau kol kas kitos išeities nėra - tokį sprendimą laikykite savaime suprantamu. Neverta sutelkti viso dėmesio finansams - netrukus viskas pradės tekėti natūralia vaga, ir Jūs garbingai išspręsite kilusias problemas, be to, gausite ir vertingos gyvenimiškos patirties.

Liūtai pajus energijos ir jėgų antplūdį, juos lydės dar ir optimistinis požiūris į gyvenimą. Laikotarpį turite išnaudoti tinkamai, skirkite laiko sprendimams, kurių nebegalite daugiau atidėlioti. Jūsų sugebėjimas racionaliai planuoti savo laiką ir jėgas užduotims atlikti padės pagaliau atsikratyti atsibodusių sunkumų.

Mergelės ateinančios savaitės pradžioje daug laiko skirs svarstyti svarbiems planams, kuriuos norėsite atlikti antrojoje šių metų pusėje. Po nesenų didelių išlaidų pagaliau atsigausite finansiškai. Skirkite daugiau laiko fiziniam darbui atvirame ore - pajusite didžiulį malonumą. Savaitės pabaigoje laukite verslo pasiūlymo iš senų draugų.

Svarstyklės nutrauks nuobodžių ir vienodų dienų virtinę, daugiau laiko skirs menui ir savo talentams ugdyti. Kitą savaitę Jums suteikiama puiki galimybė realizuoti daugelį savo norų ir priimti atsakingus sprendimus, kurie turės įtakos ateičiai. Neklauskite draugų patarimo, jis gali Jus išmušti iš vėžių, o jei norite su kuo nors pasitarti, pasidalinkite problema su artimaisiais.

Skorpiono laukia sėkmingas laikotarpis, galite tikėtis sėkmės visuose pradėtuose darbuose. Stenkitės neleisti laiko veltui - spręskite neatidėliotinas problemas arba imkitės naujos veiklos. Pagalvokite apie ateities perspektyvas. Jums gali tekti atsisakyti kai kurių ankstesnių idėjų ir planų, tačiau juos galėsite pakeisti įdomesnėmis ir daug žadančiomis galimybėmis.

Šauliai ateinančią savaitę vėl atsidurs įvykių centre - visų aplinkinių dėmesys bus skirtas būtent Jums. Pasijusite vėl reikalingi, būsite paklausūs. Atsiras puiki galimybė parodyti Jūsų profesionalumą ir organizacinius įgūdžius - tai visiems atneš puikių rezultatų. Drąsiai planuokite naujus svarbius pirkinius - nepraleiskite didžiųjų vasaros nuolaidų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis