Ką astrologai žada birželio 6-12 dienoms

Rytų horoskopas kitai savaitei.

Ožiaragiai kitą savaitę turėtų daugiau bendrauti su draugais ir verslo partneriais. Netrukus su jų pagalba jums atsivers įdomios perspektyvos. Gausite viliojančių pasiūlymų, kurie padės rasti naują pajamų šaltinį. Vyresnybė jus labai vertina ir yra pasirengusi patikėti jums atsakingiausią darbo barą.

Vandeniai kitą savaitę turėtų pagalvoti, ką reikėtų pakeisti artimiausioje ateityje. Būkite susikaupę, ir jūs realizuosite visus savo planus, net ir drąsiausius. Priimdami sprendimus prieštaringais klausimais, atsižvelkite į išmintingus vyresnių žmonių ir draugų patarimus.

Žuvys galės išsiaiškinti visus nesutarimus su partneriais. Nuoširdus pokalbis padės išsklaidyti visas abejones ir atkurs harmoningus santykius su artimu žmogumi. Optimizmas ir pakili nuotaika jums leis kitą savaitę rasti išeitį iš kebliausių situacijų, kurių gali pasitaikyti.

Avinai kitą savaitę turi būti aktyvūs ir ryžtingi, kad realizuotų visus numatytus planus. Kitaip susidursite su tam tikrais finansiniais sunkumais. Asmeniniame gyvenime gali pasitaikyti nemalonumų, kurie taip pat bus susiję su pinigais. Dėl to įsimylėjėliai ir sutuoktiniai susiginčys.

Jaučius kitą savaitę lydės finansinė sėkmė. Taip pat gausite daugybę įdomių pasiūlymų. Bet darbe gali kilti konfliktas su vyresnybe ar pavaldiniais - pažvelkite į jį filosofiškai. Meilės srityje jūsų laukia jaudinantys įvykiai: aistrų verpetai, audringi romanai - bus visko.

Dvyniams kitą savaitę bus sudarytos palankios sąlygos aktyviai veiklai įvairiose srityse. Jūs teisingai pasielgsite, jeigu šį vaisingą laikotarpį skirsite finansinių problemų sprendimui. Jums nereikia laukti kieno nors pagalbos, jūs dabar patys galite rasti išeitį iš keblios padėties. Sutuoktinių ryšiai sustiprės.

Vėžiai turėtų nepamiršti, kad gali iškilti būtinybė nutraukti sudarytas sutartis. Bet dėl to nenusiminkite, kadangi jums seksis kitose srityse, ypač asmeniniame gyvenime. Svarbiausias uždavinys kitą savaitę - išsaugoti pasitikėjimą savo jėgomis. Tai leis padidinti savo autoritetą aplinkinių akyse.

Liūtai gali gauti įdomių pasiūlymų dėl darbo. Tai tikriausiai bus susiję su projektu, kur jums skiriamas vadovaujantis vaidmuo. Į jus dedamos didelės viltys. Patikėkite savo jėgomis, ir niekas jums nesutrukdys žengti į priekį. Vyresnybė deramai įvertins jūsų aktyvumą.

Mergelėms ateinanti savaitė bus palanki visais atžvilgiais. Galimas daiktas, kad jūsų laukia naujas kūrybinis darbas. Bus naudinga parodyti iniciatyvą. Nelaukite kvietimų, pradėkite veikti savarankiškai, ir sėkmė būtinai nusišypsos. Turėsite gerą galimybę išspręsti svarbius finansinius klausimus.

Svarstyklės kitą savaitę turėtų būti ramiai nusiteikusios. Nesikarščiuokite ir neskubėkite, kitaip jums bus sunku tvarkyti reikalus. Bet koks darbas reikalauja maksimalaus susikaupimo. Jūs kupini jėgų, tad veikite, išnaudokite palankias galimybes. Jūsų uolumas neliks nepastebėtas.

Skorpionai kitą savaitę galės įgyvendinti anksčiau parengtus projektus. Atsargiai vertinkite netikėtus ir viliojančius mažai pažįstamų žmonių pasiūlymus. Jeigu vis dėlto nuspręsite juos priimti, tai žinokite, kad jų išdava gali būti kažkokie nesusipratimai. Objektyviai pasverkite savo galimybes ir nerizikuokite be reikalo.

Šauliai turi būti pakantesni aplinkiniams žmonėms, nesivelti į nereikalingus ginčus ir konfliktus. Tai teigiamai atsilieps jūsų asmeniniam gyvenimui, kuriame jūs rasite įkvėpimą dideliems darbams. Šeimoje viskas klosis gerai, tik nepamirškite dažniau užsiminti artimam žmogui apie savo jausmus jam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis