Su kokiu Zodiako ženklu - lyginiu ar nelyginiu - rasite meilę?

Ar žinote, kad Zodiako ženklai skirstomi į lyginius ir nelyginius? Sužinokite, ką apie tai ir jų suderinamumą mano astrologai.

Taip pat skaitykite:
- Meilės horoskopas birželio mėnesiui
- 5 dalykai, kuriuos vyrai norėtų pasakyti moterims, bet nedrįsta
- Antihoroskopas: bjauriausi visų 12 Zodiako ženklų bruožai

Ar verta atverti širdį žmogui, kurį įsimylėjote? Astrologai šiuo klausimu turi daug žinių, pastebėjimų ir šiandien jais dalinasi su moterimis. Perskaitę tekstą sužinosite, kokį vyrą verta įsimylėti, o kurio – pasisaugoti. Ko tikėtis meilės fronte su vienu ar kitu Zodiako partneriu, ir su kokiu Zodiako ženklu jūsų laukia tikra meilė ir laimė.

Zodiako ženklai skirstomi į lyginius ir nelyginius.

Nelyginiams ženklams priklauso: Avinas, Dvyniai, Liūtas, Svarstyklės, Šaulys ir Vandenis. Šiems atstovams būdingas aktyvumas, iniciatyva, tikslo siekimas, tačiau jie taip pat yra nekantrūs, jų norai privalo būti išpildyti. Aplink šiuos Zodikao ženklus nuolat kuriasi įtempta ir nerami atmosfera, jie nuolat kažką veikia.

Nelyginių ženklų vyrai apdovanoti kūrybine ir aktyvia jėga. Astrologijoje visi nelyginiai yra vyriški, todėl visi stipriosios lyties atstovai, gimę po šiais ženklais, skirtingai nei moterys apdovanoti atsparesniu ir harmoningesniu charakteriu. Šių ženklų atstovai vyrai neužkariauja damų širdžių, o vilioja, traukia jas prie savęs lyg burdami.

Lyginiams Zodiako ženklams priklauso: Jautis, Vėžys, Mergelė, Skorpionas, Žuvys, Ožiaragis. Vyrai, gimę po šiais ženklais, labiau pasyvūs, tačiau tuo pat metu – imlesni ir jautresni. Lyginiai Zodiako ženklai saugo visas tradicijas, jų vidinis pasaulis turtingesnis ir įdomesnis. Dažniausiai jie ne itin aktyvūs gyvenime ir dažniau stengiasi išlaukti nei paskubėti.

Jei moterims yra geriau gyventi turint lyginį Zodiako ženklą, tai vyrams – ne. Tokių vyrų charakteris pasižymi šiokia tokia disharmonija, jie iš prigimties yra kiek minkštoki ir nepakankamai iniciatyvūs.

Lyginiai ir nelyginiai ženklai savo charakteriais yra prieštaringi vienas kitam. Pavyzdžiui, lyginiai ženklai - Jautis, Vėžys, Mergelė, Skorpionas, Žuvys ir Ožiaragis – nepakenčia, kai juos ragina, jiems vadovauja, todėl neverta jų skubinti.

Nelyginiams ženklams – Avinams, Dvyniams, Liūtams, Svarstyklėms, Šauliams ir Vandeniams – nuolat tenka traukti ir tempti lyginius Zodiako ženklus, ir galiausiai tai jiems nusibosta. Todėl tarp jų gimsta nedideli nesusipratimai arba net ir rimti prieštaravimai.

Nelyginiai ženklai dažniausiai tampa kažkokių naujų ir neįprastų dalykų iniciatoriais. Užtat lyginiai ženklai perima jų iniciatyvą ir gali ją protingai išvystyti, subrandinti. Šie Zodiako ženklai lyg skirtingi poliai traukia vienas kitą. Tačiau tarpusavio santykiai tarp jų visada yra sudėtingi, jiems sunku rasti bendrą kalbą ir kartais nesugeba vienas kito suprasti.

Tarkime, du greta vienas kito esantys Zodiako ženklai niekaip negali rasti bendros kalbos, nors atrodytų, kaimynai turėtų draugauti. Tačiau nekantriam Avinui jo kaimynas Jautis atrodo jau labai nepaskubinamas ir lėtas. Gi Jautis Aviną laiko pernelyg laisvamanišku ir nerimtu. Tačiau tai nereiškia, kad jie negali būti draugiška pora. Viena iš pagrindinių astrologijos taisyklių: vertinadmi Zodiako ženklą, žiūrėkite ne kokį nors vieną jo požymį, o stebėkite, koks tarpusavio ryšys jus sieja.

Avinams patinka energingos ir ryškios moterys. Juos labai traukia nepasiekiamos ir seksualios. Jei jūsų išrinktasis gimęs po šiuo ženklu, ti jį lengvai užkariausite, jei būsite sunkiai pasiekiama ir tuo pačiu tokia, kuri traukia jo dėmesį.

Jautis – itin garbės trokštantis Zodiako ženklas, jam patinka, kai jo klauso. Todėl, jei įsimylėjote Jautį, norėdama jį užkariauti turite būti atsidavusi ir dėmesinga.

Dvynį suviliosite, jei būsite koketiška ir žaisminga. Pasistenkite jam tapti gera drauge.

Vėžį lengva užburti skaniais ir įvairiais kulinariniais šedevrais. Vyras-Vėžys – gurmanas, jis niekada neatsisakys skaniai pavalgyti. Kelias į jo širdį tikrai eina per skrandį.

Liūtas yra lyderis, tačiau jam būtina nuolat būti visų dėmesio centre. Pasistenkite greta jo visada būti linksma ir romantiška, jis tai pastebės ir įvertins.

Mergelės mėgsta, kai jas vertina ir nuolat giria. Vyrai, gimę po šiuo Zodiako ženklu, dažnai praranda pusiausvyrą, tad jų geriau nenervinti ir nekritikuoti. Nereikia stengtis iškart pulti užkariauti jo meilės, pasistenkite jam tapti ištikima drauge, tada jis pats atkreips į jus dėmesį.

Svarstyklės vertina drąsias, pastovias ir ryžtingas moteris. Todėl norint užkariauti tokio vyro širdį reikia imti iniciatyvą į savo rankas. Bet jei nematote atsako, negaiškite laiko – vadinasi, esate ne jo skonio.

Skorpionas nemėgsta iššaukiančių ir pernelyg ryškių moterų, todėl visada būkite kukli, patraukli. Tokiems vyrams patinka graži figūra, o taip pat mėgsta nuoširdžius pokalbius bet kokiomis temomis. Jei jums rūpi tęsti šiuos santykius, niekada nekritikuokite išrinktojo.

Šaulys nemėgsta daug kalbėti apie meilę, savo jausmus, jis vertina veiksmus. Šio ženklo vyrams nepatinka, kai moteris jiems girdint parodo nepasitenkinimą ar prastą nuotaiką. Jei jūsų mylimasis – šio ženklo atstovas, tai užkariausite jo dėmesį ir meilę pamažu, žingsnis po žingsnio, nes iš pradžių greičiausiai būsite jam tik draugė. Jei jums reikia aukštesnio statuso nei meilužė, teks gerokai pasistengti.

Ožiaragiui patinka gražios ir ryškios moterys. Jam patinka, kai jį myli, juo žavisi, tačiau pats nesugeba pademonstruoti savo aistros ir jausmų.

Vandeniui nepatinka būti pančiojamam, todėl neverta to daryti prieš jo valią. Nereikalaukite iš jo meilės žodžių ir patys eilinį kartą nekalbėkite per daug apie savo prisirišimą prie jo.

Žuvys nemėgsta, kai jo akivaizdoje moteris flirtuoja su kitu. Kiek įmanoma dažniau kalbėkite jam apie savo meilę ir apie tai, kad norite visada būti su juo, turėti vaikų. Greičiausiai jūsų norai greitu laiku ir išsipildys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis