Charakteris pagal kraujo grupę: ko iš JO tikėtis

Nedaug kas žino, kad Japonijoje į žmogaus kraujo grupę kreipiamas nemenkas dėmesys, panašiai kaip mus – į horoskopus.

Taip pat skaitykite:
- Ką apie JO seksualumą ir pajėgumą lovoje kalba jo rankos
- Labiausiai paplitę vyrų kompleksai
- Seksas pagal Zodiaką: paprastos taisyklės

Kraujo grupė lemia charakterį, žmogaus asmenybę. Žinoma, kol kas tai patvirtinančių mokslinių tyrimų nėra, tačiau juk tai nesutrukdė astrologijai tapti tokiai populiariai. Taigi, tiems, kurie šiuo metu ieško antros pusės, nepakenks dar vienas kriterijus vertinant kandidatą į partnerius. Perskaitę charakteristiką pagal kraujo grupę, sužinosite, ar žmogus jums tinka, ar derate tarpusavyje ir kaip jo kraujo grupė veiks tolimesnių santykių eigą.
Kraujo grupių žymėjimas: O (I), A (II), B (III), AB (IV).

A (II) kraujo grupė
Šią kraujo grupę turintys žmonės yra rimti. Jie protingi, kantrūs. Tai iš tiesų geri partneriai ilgiems santykiams, nes jie yra be galo patikimi. Tokio tipo vyras jums atsakys visada, kai į jį kreipsitės. Gali būti, kad santykiai nebus labai įspūdingi lovoje, tačiau šis partneris pateiks save iš geriausios pusės draugų kompanijoje, gebės suteikti emocinį palaikymą sunkią akimirką, stresinėje situacijoje darbe, o taip pat yra atsakingas auklėjant vaikus. Tai tikrai labai geros savybės ir jos kompensuoja šio žmogaus reiklumą.

B (III) kraujo grupė
Šios grupės žmonių charakteris kardinaliai skiriasi nuo A grupės atstovų. Jiems būdinga aistra, jėga, kūrybiškumas, kiek laukinis būdas. Šie partneriai yra pernelyg egoistiški, neatsakingi. Bent japonės stengiasi susitikimų su šio tipo žmonėmis vengti. Mat, nors šią kraujo grupę turintys žmonės seksualūs, tačiau yra neatsakingi ir vėjavaikiai, todėl savo kelyje palieka daug sudaužytų širdžių.

AB (IV) kraujo grupė
Ramūs, racionalūs, komunikabilūs, bendraujantys ir greitai prisitaikantys. Visa tai – apie AB kraujo grupės atstovus. Su šiais žmonėmis lengva susitikinėti, tačiau vargu ar juos galėtume priskirti prie tokių vyrų, kurie mylės savo moterį taip pat stipriai kaip ji. Vis dėlto jie – geri partneriai, pašnekovai, jų elgesys nepadarys gėdos. Tačiau jų charakteris – permainingas, todėl nereikia nustebti, jei staiga dings ūpas ir gera nuotaika. Praeis.

O (I) kraujo grupė
Šią grupę turintys vyrai maloniai bendrauja, yra komunikabilūs, optimistai. Jie aistringi, širdingi, nuostabūs žmonės. Vyrai, turintys šią kraujo grupę, moka asistuoti, nepaleis savo moters rankos iš delno, yra pasirengę radikaliems ir kartais net beprotiškiems romantiniams poelgiams. Jie mėgsta surengti netikėtus meilės vakarus, kai partnerė to visiškai nesitiki. Tačiau yra ir ne tokių patrauklių bruožų. Pavyzdžiui, šie vyrai labai pavydūs, gali iškelti sceną tiesiog „lygioje vietoje“ ir yra be galo arogantiški. Šio tipo vyras nepasikuklins panaršyti po partnerės telefoną, norėdamas sužinoti, su kuo ji šiandien bendravo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis