Astrologai įspėja: laukia sudėtingas periodas, venkite karštakošiškumo

Liepos 3-10 dienomis laukia labai sudėtingas periodas. Tai išbandymų metas, kai reikia susikoncentruoti ties teigiamomis mintimis, užmiršti egoizmą ir tuščią savigarbą.

Šiuo metu nepatartina skirti svarbių darbinių susitikimų, tačiau turėtų sektis prekiauti, investuoti, keliauti. Asmeninis gyvenimas pareikalaus blaivaus proto ir šaltakraujiškumo, per didelės emocijos gali atnešti nusivylimą ar sukelti ginčą. Situacija tampa gana įtempta, ne visada bus lengva rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Vis tik pasistenkite išsaugoti vidinę ramybę ir jūs pastebėsite, kad aplinkybės keičiasi jūsų naudai. Kils pagunda pataikauti savo silpnybėms ir kaprizams, galimos neplanuotos išlaidos, nereikalingi pirkiniai. Stenkitės nesiblaškyti, likite ištikimi savo principams.

Taip pat skaitykite:
- Horoskopas liepos mėnesiui: naujos pažintys ir slapti romanai
- Dorovės sergėtojai įspėja: jei šiandien įteisinsime gėjų santuokas, rytoj teks pripažinti ir zoofiliją!
- 5 melo frazės, kurias ištaria VISOS moterys

Ožiaragiai turi pagaliau nustoti bėgti nuo problemų ir pradėti jas konstruktyviai spręsti. Tai padės išvengti galimų didelių sunkumų ateityje. Kitą savaitę galite susidurti su savo klaidų padariniais, bet nenusiminkite, kadangi tikrai rasite išeitį iš susiklosčiusios padėties.

Vandenis neturėtų kištis į svetimus reikalus. Jūsų planai gali prieštarauti vyresnybės planams. Kad šito išventumėte, labai atidžiai dirbkite su dokumentais. Poilsio dienomis nesidėkite, kad turite daugybę reikalų namuose, vis tiek šito niekas neįvertins, todėl praleiskite savaitgalį savo nuožiūra.

Žuvys kitą savaitę ne tik išsaugos stabilias finansines pozicijas, bet ir šiek tiek pagerins materialinę savo padėtį. Be įprastinių pajamų, pavyzdžiui, darbo užmokesčio, galite tikėtis nenumatytų įplaukų. Ateinanti savaitė bus palankus metas dalykiniams susitikimams.

Avinui prireiks ryžto, kad galėtų žengti į užsibrėžtą tikslą. Dalykiniai susitikimai, derybos ir pasirašytos sutartys duos naudos. Įvykiai darbe jus labai nudžiugins ir dar kartą patvirtins, kad jūs ne veltui pasirinkote savo profesiją. Materialinė padėtis stabili, bet nuo didelių pirkinių susilaikykite.

Jaučiai turi atsižvelgti į partnerių interesus, net jei dėl to tektų atsisakyti savųjų. Ateityje tokia reikalų tvarkymo taktika jums atneš sėkmę. Dabar palankus metas sutartims ir sandoriams. Visi ateinančios savaitės įvykiai prisidės prie jūsų profesinio augimo, bet karjera priklausys tik nuo jūsų pačių.

Dvyniai kitą savaitę gali būti apkrauti papildomomis pareigomis. Tai, žinoma, atims nemažai laiko, bet gali duoti ir nemažai naudos. Artimiausiomis dienomis galite gauti pinigų, tai tikriausiai bus pelnas už dalyvavimą komerciniame sandoryje arba sena skola, kurią jums netikėtai grąžins.

Vėžiai neturėtų drovėtis propaguoti savo perspektyvių idėjų, bet reikia mokėti jas apginti. Pirmiausia kliaukitės savo jėgomis. Numatykite prioritetus ir nesiimkite visų darbų vienu metu. Ateinanti savaitė suteiks galimybę išspręsti svarbius klausimus, tai leis padidinti savo autoritetą aplinkinių akyse.

Liūtai kitą savaitę galės apmąstyti ir ištaisyti klaidas, padarytas bendraujant su aplinkiniais žmonėmis ir artimaisiais. Išspręsite ankstesnes darbo problemas, atsivers naujos perspektyvos. Poilsio dienomis būtinai raskite laiko ir pasistenkite, kad namuose būtų ideali švara ir pavyzdinė tvarka.

Mergelėms kitą savaitę rekomenduojama atidžiai vertinti bet kokią informaciją - sumanus jos panaudojimas gali duoti labai daug naudos. Turėsite galimybę neblogai uždirbti. Šeimoje stenkitės numatyti savo žodžių ir veiksmų padarinius, kad neįskaudintumėte artimųjų.

Svarstyklėms atėjo metas pasisemti naujų žinių. Jus sužinosite daug naujų dalykų profesiniais klausimais, išspręsite visas problemas, susijusias su išsilavinimu. Pasistenkite rasti laiko artimiesiems, suteikite jiems pagalbą, įsigilinkite į jų situaciją - jiems reikalinga jūsų atjauta.

Skorpionai galės pademonstruoti savo sugebėjimus ir talentus, juos deramai įvertins žmonės, su kuriais jūs dirbate ir kurių nuomonė jums svarbi. Dabar įtvirtinkite tai, kas pasiekta, kol kas nesiimkite naujų projektų ir tuo labiau nesileiskite į avantiūras. Jūsų laukia daug dalykinių susitikimų, bet raskite laiko šeimai.

Šauliams ateinanti savaitė žada palankią vyresnybės nuotaiką, pasistenkite tai išnaudoti. Jums bus lengva semtis žinių, viskam pakaks kantrybės ir jėgų. Kita savaitė - palankus metas naujiems darbams, ypač jei jie susiję su namų tvarkymu ir nedideliu remontu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis