Astrologinė prognozė liepos 11-18 d. - laukia emociniai sukrėtimai

Periodo pradžia žada emocinių sukrėtimų, jaudulio, streso. Draugų, bendraminčių, darbo partnerių santykiai krypsta į blogąją pusę, konfliktai kyla kur kas dažniau nei įprastai. Neigiamai įtakai negalės pasipriešinti net tie, kuriems anksčiau tai pavykdavo.

Taip pat skaitykite:
- Atsitiktinis seksas griauna psichiką?
- Ką sako tavo apgamas?
- Į intymius klausimus atsako seksologas

Antroje periodo pusėje situacija taps stabilesnė, iškilusios problemos bus išspręstos, atsiras nenuginčijamų priežasčių džiaugtis gyvenimu. Šis laikas žada įdomias pažintis, leidžia realizuoti drąsius planus – tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Ožiaragiai kitą savaitę galės nuodugniai ir ramiai susumuoti savo veiklos pastaruoju laikotarpiu, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime, rezultatus. Apmąstę praeities klaidas, jūs turėsite progą įkopti į naujas aukštumas. Kantrybė ir korektiškumas jums labai padės sureguliuoti kai kuriuos konfliktus šeimoje.

Vandeniai turės aktyviai dalyvauti tvarkant kitų žmonių reikalus. Tai leis įgyti naujų bičiulių, bet atims labai daug laiko. Verčiau mažiau kalbėkite, bet daugiau veikite. Neafišuokite savo planų. Neatsipalaiduokite, įvykiai gali pareikalauti įtempto minties darbo.

Žuvys gali gauti pasiūlymą dalyvauti daug žadančiame projekte. Ilgai nesvarstykite, kitaip vietoj jūsų atsiras ir kitų norinčių. Nebijokite permainų, ženkite pirmuosius žingsnius - ir rezultatai išryškės jau kitos savaitės pabaigoje. Dėl nedidelių klaidų galite sulaukti viršininko ir kolegų kritikos.

Avinas turėtų maksimaliai išnaudoti tokias savo savybes kaip blaivus protas ir budrumas. Kontroliuokite savo žodžius, jūs galite pasidaryti pernelyg plepus, o tai dar niekam nedavė naudos. Nestandartinis požiūris į problemų sprendimą duos teigiamų rezultatų. Rasite naujų patikimų verslo partnerių.

Jaučių laukia palankus laikotarpis, tinkamas kūrybiniams projektams realizuoti. Čia pravers iniciatyvumas ir ryžtas. Atsiras galimybė pasiekti aukštesnį profesinį lygį. Pasistenkite neapvilti verslo partnerių, nežadėkite jiems to, ko negalėsite padaryti. Finansinė padėtis bus stabili.

Dvyniai artimiausią savaitę nebus linkę sėdėti vienoje vietoje. Jūs būsite aktyvesni, ryžtingesni ir nekantresni nei paprastai. Jeigu jums pavyks laiku nukreipti energiją reikiama vaga, tai sėkmė garantuota. Būkite atsargūs, bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis.

Vėžiai neturėtų ignoruoti aplinkinių žmonių patarimų. Išnaudokite palankias galimybes, kitaip tai padarys kiti. Venkite beprasmiškų ginčų, pasistenkite rasti deramą išeitį iš bet kokių situacijų. Galite gauti šiek tiek pinigų. Juos leiskite taupiai - dabar protinga ekonomija tikrai nepakenks.

Liūtai kaip visada pirmiausia turi vadovautis blaiviu protu. Ateina metas pademonstruoti seniai slepiamus savo talentus, galbūt aplinkiniai pakeis savo požiūrį į jus. Kitą savaitę negaiškite brangaus laiko tuštiems pokalbiams, kitaip nespėsite sutvarkyti susikaupusių reikalų.

Mergelėms prasideda laikotarpis, labai tinkamas dalykinėms idėjoms realizuoti. Jūsų autoritetas kitą savaitę gali neregėtai išaugti. Drąsiai žvelkite į ateitį, nebijokite reikšti savo nuomonės. Finansiniu požiūriu ateinančios dienos bus stabilios. Netgi galėsite apsilankyti prabangiose parduotuvėse.

Svarstyklės galės imtis projekto, kuris tikriausiai atneš didžiulę sėkmę. Numatykite savo prioritetus, dėkite pastangas ir tikrai pasieksite užsibrėžtą tikslą. Parduotuvėse galite sau leisti įsigyti norimą daiktą, tai neatsilieps jūsų pasiektai materialinei gerovei.

Skorpionai turi atkakliai judėti į priekį, nors esama tam tikrų sunkumų. Nesiimkite darbų, keliančių daug rūpesčių. Būkite pakantesni svetimoms klaidoms ir trūkumams, ieškokite kompromisų, nors kartais bus nelengva tai daryti. Atsižvelkite į kitų žmonių nuomonę.

Šauliai kitą savaitę pasijus esą lyderiai visais atžvilgiais. Žinoma, tai labai paglostys jūsų savimeilę. Darbe toks elgesys bus visai natūralus, bet namuose jis gali išprovokuoti konfliktą. Visi buitiniai klausimai bus sėkmingai išspręsti, todėl galėsite gerai pailsėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis