Astrologinė prognozė: kokius emocinius sukrėtimus pajus visi Zodiako ženklai?

Rytų horoskopas liepos 25 - rupgjūčio 1 dienoms. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairiausių nutikimų, turinčių tiek teigiamų, tiek neigiamų pasekmių.

m.moteris.lt - JAU IR TAVO TELEFONE! Išbandyk dabar!

Taip pat skaitykite:
- Ištikimybė pagal zodiaką
- Gimimo data gali lemti gebėjimą mylėti ir seksualinį temperamentą
- Kokio moteriško apatinio trikotažo vyrai nemėgsta?

Pirmosiomis periodo dienomis galite pradėti bet kokius reikalus, tačiau būkite atsargūs ir viską gerai apgalvokite – bet koks skubėjimas gali pakenkti realizuoti sumanymą. Šiuo metu visi Zodiako ženklai pajus emocinį nestabilumą – todėl bus nemenka pykčių, konfliktų, nuomonių išsiskyrimo tikimybė. Tad visur nepamirškite saiko: persistengimas net geruose darbuose naudos neatneš. Daugumai pasiseks atkurti santykius su buvusiais draugais - jei tik esate pasirengę užmiršti buvusias skriaudas.
Sekite sveikatą, ypač jei paskutiniu metu nematėte nieko, išskyrus darbą. Ypatingai sunku bus vyrams – tikėtini galvos skausmai ir nemiga. Moterims gali pasireikšti alergija – būkite budrios, rinkdamosi naujas kosmetikos priemones.

Ožiaragiai kitą savaitę ne tik ras išeitį iš keblios padėties, bet ir sustiprins savo pozicijas darbe, smarkiai padidins savo autoritetą vadovybės akyse. Laikotarpis labai sėkmingas finansiniu požiūriu. Turėsite gerą galimybę užsidirbti pakankamai pinigų ir pagyventi savo malonumui.

Vandenis turi atidžiai kontroliuoti savo emocijas ir elgesį. Kitą savaitę jūsų gyvenimo kelyje gali susidaryti prieštaringa situacija. Nuo to, kaip elgsitės, labai priklausys jūsų ateitis, pirmiausia - profesinė. Nekreipkite dėmesio į nepagrįstus kaltinimus, kurių teks išgirsti.

Žuvys kitą savaitę neturėtų skubėti svarstyti pasiūlymų ir susisaistyti oficialiais įsipareigojimais. Kad išvengtumėte klaidų, gerai apgalvokite visa, ką jums siūlo. Reikėtų pasitarti ir su giminaičiais. Tik po to pasirašykite dokumentus. Asmeniniame gyvenime galimi tam tikri įvykiai, susiję su maloniu statuso pasikeitimu.

Avinai turės padirbėti, kad išmoktų būti pakantūs ir kantrūs. Net jei kitą savaitę viskas klostysis ne taip, kaip norėtumėte, jūs bent jau įgysite vertingos patirties, kuri padės išvengti daugelio klaidų ateityje. Tik artimiausiomis dienomis nereikėtų investuoti pinigų į finansinius projektus.

Jaučiai kitą savaitę turi pasistengti nepražiopsoti svarbios informacijos, kuri padės išspręsti daugelį jums iškilusių uždavinių. Asmeninių santykių sferoje galimas konfliktas, bet šito lengvai išvengsite, jeigu būsite atidūs artimiems žmonėms, parodysite jiems pagarbą ir pasitikėjimą.

Dvyniai dėl naujų aplinkybių tikriausiai turės pakeisti įprastą taktiką, bendraudami su aukštesniais valdininkais. Gal iš pradžių ir jausitės nekaip, bet galiausiai tai jums padės palypėti karjeros laptais. Aktyviai ir atkakliai ginkite savo finansinius interesus.

Vėžiai neturėtų veltui leisti laiko, nors dabar darbe vasaros sąstingis. Kitą savaitę spręskite buitines problemas, kurių irgi negalima atidėlioti. Įvairios situacijos, susidarysiančios artimiausiomis dienomis, pareikalaus ryžto - nebijokite prisiimti atsakomybės, atsisakyti senų pažiūrų.

Liūtai kitą savaitę bus labai iniciatyvūs ir komunikabilūs, tai leis sėkmingai tvarkyti įvairius reikalus. Jums ypač seksis megzti naujas pažintis. Kai kurios iš jų bus tokio lygio, apie kokį anksčiau negalėjote net ir svajoti. Čia labai padės palankiai susiklosčiusios aplinkybės.

Mergelės turi būti kuo aktyvesnės ir darbingesnės, kadangi gaus daug pasiūlymų. Palankios aplinkybės leis įgyvendinti pačius ambicingiausius planus. Kad ir kaip klostytųsi situacija, nepraraskite savitvardos, net jei atrodys, kad viskas vyksta ne taip. Nepasiduokite, rezultatai vis tiek bus tokie, kokių norėjote.

Svarstyklės turės naujų galimybių, jeigu teisingai išsiaiškins gautą informaciją. Ateinanti savaitė bus tinkamas laikotarpis praeičiai apmąstyti ir naujoms aukštumoms šturmuoti. Taip pat pagalvokite apie veiksmų planą artimiausiai ateičiai. Pasieksite puikių rezultatų įvairiose srityse.

Skorpionui suteikiamas puikus šansas palypėti karjeros laiptais arba neblogai uždirbti. Neafišuokite savo ketinimų, jei norite išnaudoti šią galimybę. Bendraukite tik su darbui reikalingais žmonėmis. Kruopščiai tikrinkite bet kokią informaciją, kad neįsiveltumėte į svetimas problemas.

Šauliams ypač seksis spręsti klausimus, susijusius su namų remontu ir tvarkymu. Visuose jūsų darbuose svarbiausia pagalbininkė bus diplomatija. Ji padės išvengti bet kokių prieštaringų situacijų ir konfliktų. O artimas žmogus, kaip visada, bus patikima jūsų atrama visur kur.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis