Kokių moterų klausimų vyrai tiesiog nekenčia

Jei moteris vertina savo partnerį, jai bus naudinga sužinoti ir įsiminti keletą frazių, kurių jokiu būdu negalima sakyti vyrui. Antraip, pasekmės bus ne pačios geriausios.

Taip pat skaitykite:
- Ištikimybė pagal zodiaką
- Seksologas: visi vyrai suka į kairę – tai tik laiko klausimas
- Žaidimai miegamajame: seksas prancūziškai, ispaniškai, o gal arabiškai?

1. Nereikia klausinėti: „Ar tu mane myli?“ Jei vyras jums neabejingas, jis pats jums apie tai praneš, kai jam pasirodys reikalinga. Na o jei jausmų nėra, argi jums bus malonu išgirsti teisingą, bet neigiamą atsakymą? Jei jau norite prisipažinimo, pradėkite nuo savęs ir papasakokite apie savo jausmus. Gali būti, kad tada vyrui bus paprasčiau jums atsakyti.

2. Užmirškite klausimą: „Kodėl man tai nupirkai?“ Jei dovanos jums nereikia, nereikia to sakyti taip kategoriškai. Atminkite paprastą tiesą: brangi yra ne dovana, o pats dėmesys. Supraskite: vyras aukojo savo laiką ir pinigus, stengdamasis jums suteikti malonumą. Jam tai ne visai pavyko, na ir kas. Savo klausimu galite visiems laikams užmušti jo norą teikti jums dovanas ar kitaip rodyti dėmesį.

3. Frazė „Apie ką tu dabar galvoji?“ beveik visada skamba beprasmiškai. Vėlgi moteris gali išgirsti ne itin malonią tiesą arba gauti atsakymą, kuris nebus tiesa. Be to, jei nuolat klausinėsite vyro apie tai, ką jis galvoja, jis gali nutarti, kad moteris pati neturi apie ką mąstyti, o blogiausiu atveju, kad ir neturi kuo.

4. Niekada nelyginkite savo draugo/vyro su buvusiais partneriais, net jei šis lyginimas būtų dabartiniojo naudai. Jei norite vyrui pasakyti komplimentą, nėra būtina minėti buvusių mylimųjų, antraip jis pamanys, kad jūs iki šiol negalite jų pamiršti (net jei ir neigiamu aspektu), ir tada visas geras sumanymas apsivers aukštyn kojom. Tokiu palyginimu jūs galite ilgam sugadinti vyriškiui nuotaiką.

5. Niekada neakcentuokite savo trūkumų. Neverta sakyti: „Aš tokia kvaila (stora, baisi ir panš.)“. Protingas vyras , žinoma, paneigs jūsų frazę ir ims jus įtikinėti, kad esate nuostabi. Tačiau vis dėlto, tokiu pareiškimu jūs tik priversite jį pažiūrėti į jus iš kitos pusės. Ir jis sau tyliai pagalvos: „Ir iš tikrųjų, ji ne tokia ir protinga“. Ir dar gerai, jei jis tų žodžių neištars garsiai. O jei vis dėlto ištars? Ką tada darysite?

Atminkite šias frazes ir pasistenkite niekada jų nenaudoti kalbėdama su mylimuoju. Nors... jei jau seniai norite su juo išsiskirti, tačiau nežinote, kaip tai padaryti, tada - pirmyn: kartokite šias frazes kiek įmanoma dažniau, ir rezultato ilgai laukti neteks. Kavalierius dings iš jūsų gyvenimo greičiau, nei galite įsivaizduoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis