Horoskopas. Kritinės ir sėkmingos rugpjūčio dienos

Sužinokite, kas jūsų laukia rugpjūčio mėnesį. Džiaugsmingi įvykiai ar ašaros dėl praleistos laimės?

Mėnesio pradžioje – jau rugpjūčio 1 dieną – žadamas energetiškai nuostabus laikas. Teigiamas Jupiterio, Chirono ir Plutono derinys visiems be išimties žmonėms bemaž mėnesiui atvers sėkmės vartus. Tai reiškia, kad šiuo metu pačios žvaigždės sukuria palankias galimybes ne tik įteisinti santykius, tačiau ir pasiekti sėkmingų rezultatų bendraujant, bendradarbiaujant su kitais žmonėmis – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Nepraleiskite tokio šanso!

Tačiau atsipalaiduoti nereikėtų. Jau rugpjūčio 2 dieną visa jėga mus užgrius visiškai kitoks astrologinis aspektas: Saulė pradės konfliktuoti su Baltuoju Mėnuliu. Gėrio ir Blogio riba bus tokia siaura, kad ją peržengti ir suklysti bus labai paprasta.

Rugpjūčio 7 – jaunatis karališkajame Liūto ženkle - atneš į gyvenimą savo pokyčių: reikalai ims strigti gali imti griauti visus planus. Užtat Amūro strėlės tuo laikotarpiu skries taikliai ir sužeis ne vieną širdį. Dėl netikėtai užgriuvusios aistrų lavinos galite likti it be galvos, tad būkite atsargūs – nepraraskite blaivaus proto.

Nuo rugpjūčio 8 dienos iki pat mėnesio galo stiprus Jupiterio, Urano ir Plutonio veikimas nepagailės sukrėtimų, netikėtų įvykių ir didelių nusivylimų. Sutelkite visą vidinę stiprybę, kad viską atlaikytumėte ir nepultumėte neviltin.

Rugpjūčio 17 d. Venera įžengs į Svarstyklių ženklą ir patikrins santykių su artimiausiais žmonėmis stiprumą bei patikimumą. Svarbu tinkamai pasiruošti šitiems išbandymams. Būkite dėmesingi – šiuo laiku galite pasielgti neprognozuojamai ir savo poelgiu sukelti daug skausmo mylimiems žmonėms.

Rugpjūčio 21 dieną pilnatis Žuvyse sukuria palankias galimybes išvykti į kelionę. Be to, šis laikas tinkamas finansinėms operacijoms ir dalykiniams susitarimams – nepraleiskite tokios galimybės! Jei deramai pasirengsite, jūsų laukia sėkmė bet kokiuose finansiniuose reikaluose!

Mėnesio pabaigoje – rugpjūčio 28 dieną – Jupiteris pradeda savo susijungimą su nepajudinama žvaigžde Sirijumi. Tai sėkmės profesiniuose reikaluose ir karjeros kilimo laikas.

Kaip tikras džentelmenas rugpjūtis baigs savo procesiją išskirtinai reta planetų konfigūracija, kuri numato, kad rugpjūčio 31 bus vyriškos ir moteriškos harmonijos diena. Žvaigždės žada ilgai lauktą nusiraminimą ir fortūnos globą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis