Horoskopas pirmai rugpjūčio savaitei. Darbe - nesėkmės, užtat Amūras nesnaus

Nesitikėkite, kad pirmoji rugpjūčio savaitė bus lengva – negatyvios tendencijos bus gana stiprios. Ir tai pirmiausia palies profesinę sritį.

Todėl rugpjūčio pirmosiomis dienomis nerekomenduojama pradėti naujų komercinių projektų. Konkurencinė kova tampa ypač aštri, dažnai naudojama nesąžiningi metodai. Galimos juridinės problemos, sunkumai tvarkant reikalus valstybinėse įstaigose. Pasistenkite ramiai reaguoti į užstrigusius reikalus – bandymas juos paskubinti rezultatų neduos.
Šiuo metu lengviau įveiksite sunkumus, jei pasitelksite asmeninį žavesį, rodysite dėmesį aplinkiniams, bandysite suprasti, ką jaučia kiti žmonės. Venkite formalaus bendravimo – bet kokiuose santykiuose būtinas žmogiškasis faktorius. Tai neblogas laikas bendrauti su draugais, artimaisiais, romantiškiems pasimatymams.

Periodo pabaigoje sėkmę lems atkaklumas. Nepasiduokite, net jei jums atrodys, kad įvykiai klostosi itin nepalankia linkme. Galima rasti išeitį iš bet kokios situacijos, kokia sudėtinga ji bebūtų.

Ožiaragiai kitą savaitę turėtų susilaikyti nuo skubotų išvadų. Nepulkite aiškintis santykių su aplinkiniais dėl menkiausios dingsties, vis tiek nieko nepasieksite, o nuotaiką sugadinsite ir sau, ir jiems. Būkite labai atidūs, kai tvarkysite piniginius reikalus, kadangi jūsų nervinga būsena - ne pati geriausia patarėja finansiniais klausimais.

Vandeniui gali atsiliepti reformos, kurių imsis vyresnybė, kad padidintų jūsų įstaigos darbo efektyvumą. Tegul tai jūsų nebaugina: bet kokie pokyčiai, susiję su darbu, jums bus naudingi ir padės atskleisti kūrybinį ir organizacinį potencialą. Kitą savaitę realiai vertinkite savo norus ir galimybes.

Žuvys pradės realizuoti konstruktyvias idėjas, kurios aplankė pastaraisiais mėnesiais. Dabar pats metas rasti bendraminčių, kurie pritars jūsų požiūriui ir taps patikimais jūsų partneriais. Atkreipkite dėmesį į tuos, su kuriais bendraujate profesiniais klausimais - tarp jų tikrai atsiras tinkamų žmonių.

Avinas kitą savaitę turi būti labai atidus, kadangi jūsų nekompetentingumas ir neinformuotumas kai kuriais finansiniais klausimais gali atsigręžti prieš jus. Kad išvengtumėte nuostolių, labai atidžiai nagrinėkite visus dokumentus, kurie jums bus pateikti.

Jaučių laukia vyresnybės pasiūlymas pereiti į vadovaujančias pareigas. Nors naujoje vietoje teks viską pradėti iš naujo, dirbti bus įdomu ir lengva, o į galvą atėjusios idėjos gali tapti didelių ateities laimėjimų pradžia. Būkite taktiški su artimaisiais, kad nereikėtų aiškintis santykių.

Dvyniai turėtų rimtai susimąstyti apie karjerą: palankiai susiklosčiusios aplinkybės jums padės išnaudoti profesinio augimo galimybes. Turint omenyje jūsų dabartinę finansinę padėtį, nevaikščiokite į parduotuves be didelio reikalo - pirkiniai gali būti niekam tikę, o jiems išleisti pinigai neatsipirks.

Vėžiai turėtų išmokti nereaguoti taip skausmingai į artimųjų pastabas. Jeigu neatsižvelgsite į šį patarimą, tai kitą savaitę galite susipykti su tais, kurie šalia. Pirmiausia kritiškai vertinkite save, pasistenkite kontroliuoti savo emocijas, taktiškai bendraukite su žmonėmis, tada nereikės gailėtis dėl to, ką pasakėte ar padarėte.

Liūtai kitą savaitę sustiprins savo dalykinius ir asmeninius ryšius, o atkaklumas ir profesionalumas padės sėkmingai sutvarkyti bet kokius reikalus. Susitikimai ir derybos su verslo partneriais duos gerų rezultatų. Netinginiaukite, sutelkite dėmesį į darbą - ir iškart atsiras ir laiko, ir jėgų svarbiems projektams užbaigti.

Mergelės turės puikią progą atskleisti savo sugebėjimus ir talentus. Jūsų optimizmas ir mokėjimas rasti išeitį iš keblių situacijų pelnys aplinkinių simpatijas. Atidžiai vertinkite bet kokią informaciją - sumanus jos panaudojimas gali duoti labai daug naudos. Tikriausiai užmegsite svarbių pažinčių.

Svarstyklių sugebėjimai padės pasiekti teigiamų rezultatų įvairiose srityse. Galimas daiktas, kad jūs ne kartą atsidursite dėmesio centre dėl savo žavumo ir mokėjimo patraukti žmones į savo pusę. Toks bendravimas jums bus tik naudingas - sužinosite daug naujo ir įdomaus.

Skorpionas gali gauti įdomių dalykinių pasiūlymų, susijusių su jo pagrindiniu darbu. Vyresnybė deramai įvertins jūsų pastangas, tai atvers pavydėtinas karjeros perspektyvas. Išnaudokite galimybes užmegzti naujų dalykinių pažinčių, kad galėtumėte įkopti į naujas profesines aukštumas.

Šauliai artimiausiomis dienomis turi veikti kuo ryžtingiau ir kūrybiškai žiūrėti į darbą, kad pasiektų gerų rezultatų. Apskritai ateinanti savaitė - tinkamas metas įvairiems tarnybiniams klausimams spręsti. Sumanumas ir išradingumas jums leis realizuoti daugelį idėjų ir pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis