Kaip bučiuojasi kiekvienas Zodiako ženklas

Bučinys gali būti švelnus, aistringas, minkštas, jausmingas ir erotiškas. Ir gyvenimas mums dovanojo šį malonumą ne veltui, nes vienu lūpų prisilietimu galima žmogui atverti arba sunaikinti visą pasaulį, jei lūpų prisilietimas bus šaltas. Įvairūs Zodiako ženklai bučiuojasi skirtingai, todėl nereikia įsižeisti ant mylimojo, jei jis taupiai dalija bučinius. Galbūt dėl visko kaltos žvaigždės...

AVINAS

karšti ir ugningi meilužiai, kurie bučiuojasi ne pernelyg švelniai ar erotiškai, o su tam tikra aistra. Avinų netraukia ilgi bučiniai, nes jie nekantrauja pereiti prie svarbiausios dalies. Kartais jei bučiuoja stipriai, palikdami ant lūpų žymes, ir net skausmingai. Dauguma Avinų bučiuojasi retai, būdami pakilios nuotaikos, ir tada bučiniais nusėja ne tik lūpas, bet ir veidą. O dar - emocijos pagauti Avinai gali išbučiuoti draugus, artimuosius, o paskui susikuklinti ir nuleisti akis. Tokie jie drovuoliai.


JAUTIS

Jaučiai bučiuojasi minkštai ir švelniai. Jie gali bučiuotis ilgai ir aistringai, visiškai atsiduodami partneriui. Jie vengia bet kokio skausmo, ir šiaip yra labai dėmesingi kitų jausmams. Jaučio bučinių švelnumo galima pavydėti, nes tokio vyro glėbyje užmirštama viskas pasaulyje ir jaučiamasi kaip už akmeninės sienos. Šiam ženklui priklausančios moterys geba nuraminti savo vyrą vienu lūpos prisilietimu ir taip padeda jam užmiršti visas bėdas. Jaučiams patinka bučiuoti savo artimuosius susitikus, atsisveikinant. Ir net susitaikydami po nedidelio ginčo jie nori prisiliesti lūpomis prie savo antros pusės.


DVYNIAI

Štai kas muša rekordus dėl bučinių ir švelnių apkabinimų. Į skruostą, kaktą, petį ar išsprūdusią plaukų sruogą – Dvyniai mėgsta bučiuoti savo mylimuosius. Šiam ženklui netrūksta išradingumo demonstruojant švelnumą, ir jei ima vis rečiau bučiuoti, tikįtina, kad jo bučiniais mėgaujasi kažkas kitas. Dvyniai mėgsta bučinius dalinti ir draugams, kolegoms, beje, yra tobulai įvaldę erotinio bučinio meną. Tiesiog nepakartojami viliotojai.


VĖŽYS

Vėžiams viskas paprasta. Jiems patinka, kai myli ir bučiuoja juos, o patys gali dovanoti retus, tačiau labai jausmingus ir meilės kupinus bučinius. Šio ženklo atstovams santykiuose labai svarbūs jausmai, todėl jie bučiuoja tik tuos, kuriuos myli, ir jei yra nors truputį įsižeidę, nustoja bučiuotis. Dėl savo drovumo Vėžiai retai bučiuojasi viešai. Ir jie dažniau nei bet kuris kitas ženklas bučiuoja tėvus, vaikus, užmiršdami apie švelnumą savo antroms pusėms. Bučiniai su lengvu erotikos prieskoniu itin reikalingi rimtiems ir pedantiškiems Vėžiams.


LIŪTAS

Liūtai – jausmingų malonumų vergai. Jie visur kur ieško pasitenkinimo ir bučiuojasi su savo mylimaisiais, nes jiems tai – nežemiška palaima. Iš Liūtų galima mokytis aistringų ir erotinių bučinių meno. Jie gali bučiuotis gatvėje, o vyrai, reikšdami nuoširdžius jausmus, mėgsta manieringai bučiuoti savo damai ranką. Liūtai bučiuodamiesi nežino ribų, tai juos veda link lovos, ir jiems nepakanka liesti – jie duoda valią savo lūpoms. Išdykėliai, ir ne kitaip.


MERGELĖ

Bučiuodami elgiasi lyg tikra mergaitė. Kukli ir rodanti dėmesį tik mylimam žmogui. Jai taip pat nepatiks, jei intymią akimirką ją kas nors pamatys. Bučiuojasi tik su tuo partneriu, kuriuo visiškai pasitiki, kartais tamsoje ir nenaudodama liežuvio. Mergelė šiek tiek tingi, todėl vertinant bučinių kokybę užima paskutinę vietą. Dėl savo smulkmeniškumo kai kurių Mergelės pirmasis bučinys būna ne paaugliškame amžiuje, o gerokai vėliau. Neįtikėtinas susilaikymas.


SVARSTYKLĖS

Svarstyklės mėgsta bučiuotis ir demonstruoja puikų šio reikalo išmanymą. Jie gali savo mylimuosius apipilti bučiniais ir sugeba priimti jų atsaką, su malonumu mokosi naujos technikos ir moka bučiuotis erotiškai. Vis dėlto Svarstyklėms būdinga viską apskaičiuoti, todėl jų bučiniuose mažai aistros. Jie moka būti švelnūs ir meilūs, mėgaujasi kiekviena bučinio minute ir yra labai dėmesingi artimo žmogaus pojūčiams.


SKORPIONAS

Skorpionai sudės į bučinį visą savo aistrą. Būtent todėl juos lengva įsimylėti - nuo pirmojo bučinio. Bučiuodamiesi jie perduoda partneriui visą gamą emocijų ir išgyvenimų: nuo neapykantos iki meilės, nuo dievinimo iki pripažinimo, nuo šaltumo iki pasibjaurėjimo. Jiems malonu bučinį paversti žaidimu – slepiantis nuo žmonių ar, priešingai, metant iššūkį aplinkiniams, parodant šio meilės protrūkio visą grožį ir erotiškumą. Jei jums pavyks pabučiuoti Skorpioną, vadinasi, jis jau pasirengęs santykiams ir atvėrė jums savo vidinį pasaulį.


ŠAULYS

Šauliui bučinys – emocijų, santykių išraiška. Nuotaikos spontaniškumas įtakoja bučinio kokybę ir trukmę, jo didybę ar paprastumą. Šauliai gali pabučiuoti ir svetimą žmogų, kai nori parodyti, kad juo gėrisi, jį pripažįsta. Šio ženklo atstovai - truputį artistiški, todėl bučiniams suteikia norimą atspalvį. Pavyzdžiui, bučiuoja draugiškai ar aistringai, labai mėgsta bučiuoti savo vaikus ir giminaičius, tuo parodydami savo gerą nuotaiką ir meilę. Nors jiems toli iki Dvynių, tačiau Šauliai bučiuojasi ilgai ir daug tiesiog todėl, kad jeims tai malonu.


OŽIARAGIS

Dauguma Ožiaragių priklauso tai kategorijai žmonių, kuriems iki pusės pripildyta stiklinė yra pustuštė. Todėl nelengva juos apvynioti aplink pirštą, o ir nors truputį juos spaudžiant galima gauti vangų bučinį ar šaltą prisilietimą prie lūpų. Ožiaragiai ne tik bijo bučiuoti savo partnerį viešai, tačiau ir likus dviese jis gali laikytis atstumo. Jie šykšti emocijų ir bučinys jiems yra labiau ritualas nei jausmų išraiška. Tad jei draugiškai pakštelsite vos pažįstamam Ožiaragiui į skruostą, nenustebkite sulaukę itin nustebusio jo žvilgsnio.


VANDENIS

Tai meniškos sielos žmogus ir jo bučiniai kaskart vis kitokie. Jis gali vienodai bučiuoti tiek mylimąją, tiek draugus, truputį vis atsitraukdamas – kad neprarastų galvos. Vandenis labai mėgsta seksą, tačiau jį vertina kaip būtinybę, eilinį dalyką, todėl, nors yra jausmingas ir erotiškas, tačiau kiek šaltas. Jį traukia nestandartinė aplinka, nauji pojūčiai, todėl todėl šio ženklo atstovus itin sudėtinga pririšti prie savęs.


ŽUVYS

Jiems patinka, kai juos bučiuoja. Ir, kas svarbiausia, jie idealizuoja savo mylimuosius, visada iš bučinio laukia kažko ypatingo, o šito negavę gali nusivilti ir net nuliūsti. Žuvims santykiuose svarbiausia – aistra, ir jie bučinyje visiškai atsiduoda savo partneriui, užmiršdami apie viską pasaulyje. Per visą savo gyvenimą jie gali taip ir neišmokti bučiuotis kaip Dvyniai, tačiau iš bučinio ima visą malonumą, per jį perteikdami savo emocijas, pripažinimą ir susižavėjimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis