Horoskopas rugpjūčio 8-15 d. Teisybė triumfuos, tačiau lengva nebus

Periodo pradžioje laukia nelengvas metas, kai bus sudėtinga rasti kalbą su bet kuo.

Bendra prognozė. Šiuo metu kiekvienas mano esąs teisus ir ne juokais įsižeidžia, jei kažkas drįsta nurodyti jo klaidą. Darbiniai santykiai vystosi labai netolygiai – net neseniai bendraminčiais buvę žmonės gali atsidurti skirtingose barikadų pusėse. Derybos bet kokiame lygmenyje bus įtemptos, kiekvienu momentu gali kilti konfliktinė situacija. Šiuo metu galima greitai netekti darbo, o štai rasti naujo taip greitai nepavyks.
Nieko gero ir asmeniniame gyvenime, tačiau čia bent nėra atviros priešpriešos ir galima apsimesti, kad viskas tvarkoje, jei nėra noro greitai visko išspręsti.
Į savaitės pabaigą visiems taps lengviau. Šis laikas ypatingas tuo, kad triumfuos teisybė (atlygis pagal nuopelnus), tačiau komforto tikėtis neverta.
Finansinis fonas nėra palankus, galimos netektys. Pirkiniai turi būti tik gerai iš anksto apgalvoti. Ir gerbkite net menkiausius įstatymus – už nusižengimus kentėsite ypač skaudžiai.

Ožiaragiai artimiausiomis dienomis galės gana sėkmingai derinti įvairiapusišką veiklą, tarnybines pareigas ir pašalinius reikalus, galinčius duoti daug naudos. Tik pasistenkite išsiaiškinti savo norus, užsibrėžti tikslą, kurio siekiate, ir tiksliai planuoti pajamas bei išlaidas.

Vandeniai gali susidurti su tam tikrais finansiniais sunkumais. Bet nusiminti nereikėtų - netrukus su draugų pagalba juos pavyks įveikti, ir materialinė situacija vėl sunormalės. Vienišų šio Zodiako ženklo atstovų kitą savaitę laukia pažintis, kuri gali tapti jums svarbių santykių pradžia.

Žuvims artimiausiu metu seksis tvarkyti visus reikalus, susijusius su verslu ir komercija. Jeigu jums šaus į galvą idėja atidaryti savo įmonę, tai nereikėtų jos atsisakyti - aplinkybės kitą savaitę tam bus palankios. Visur kur galėsite tikėtis giminių ir draugų pagalbos.

Avinai kitą savaitę galės sudaryti svarbių sutarčių ir plėsti verslo ryšius. Neskubėkite dėstyti savo pasiūlymų, kadangi juos dar reikia tobulinti, o štai partnerių idėjas galite drąsiai remti - nauda jums garantuota. Asmeniniame gyvenime bus teigiamų pokyčių.

Jaučiams kitą savaitę labai seksis megzti pažintis, rengti susitikimus ir derybas. Jūsų autoritetas gerokai išaugs, tai sudarys prielaidas teigiamiems tarnybinės ar visuomeninės padėties pokyčiams. Savaitė žada įdomių susitikimų su senais pažįstamais. O štai šeimoje galima konfliktinė situacija.

Dvyniai turėtų ramiai ir blaiviai stebėti įvykius, kurie vyksta aplinkui. Gerai viską apgalvokite, prieš žengdami vienus ar kitus žingsnius. Jeigu paklausysite šių patarimų, tai išvengsite nereikalingų problemų ir konfliktų. O jei su kuo nors jau susikivirčijote, tai dabar pats metas išsiaiškinti santykius ir susitaikyti.

Vėžiai visais klausimais pirmiausia turėtų pasitikėti savo nuojauta, o jau po to prašyti aplinkinių žmonių patarimų. Jūs įgysite įtakingų globotojų ir užmegsite svarbių pažinčių. Labai galimas daiktas, kad gausite naudingą pasiūlymą, kuris smarkiai pakels jūsų profesinį lygį.

Liūtų laukia visais atžvilgiais palanki savaitė. Artimiausiu metu pasieksite tai, apie ką anksčiau galėjote tik svajoti. Čia pirmiausia turima omenyje tarnybinės veiklos sritis - ten jums astrologas žada didelę sėkmę. Jūsų sugebėjimai bus deramai įvertinti, tad gali pagerėti ir materialinė padėtis.

Mergelėms irgi seksis įsigyti materialinių gėrybių arba kopti į naujas profesines aukštumas. Nauji laimėjimai pažadins jūsų vidines jėgas, ir tada galėsite išspręsti net ir sudėtingiausius uždavinius, bet iniciatyvą turėsite rodyti jūs. Jeigu visą savo energiją skirsite darbui, tai netrukus pasieksite puikių rezultatų.

Svarstyklių laukia malonūs įvykiai profesinės veiklos sferoje. Čia pirmiausia turimi omenyje tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurių veikla susijusi su kūryba. Drąsiai imkitės sudėtingiausių darbų, jūs tikrai juos užbaigsite ir pasieksite norimų rezultatų. Vadovybė deramai įvertins jūsų sąžiningas pastangas ir padidins darbo užmokestį.

Skorpionas turi laikytis tikslaus veiksmų plano, kadangi įvairūs reikalai, kurių netikėtai atsiras kitą savaitę, gali atimti daug jėgų ir laiko. Nemėginkite užkrauti savo rūpesčių aplinkiniams žmonėms - tai neišspręs iškylančių problemų ir tik sudarys papildomų sunkumų.

Šauliai gali tikėtis vyresnybės palankumo, kai bus sprendžiami klausimai, susiję su jų profesine veikla. Dėl savo problemų kreipkitės tiesiai į vadovybę, pagalbos tikrai sulauksite. Parems ir artimas žmogus. Ateinančiomis dienomis darbe galite pasiekti naujas aukštumas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis