Horoskopas rugpjūčio 15-22: stiprios neigiamos tendencijos palies darbą, namus - mažiau

Neigiamų tendencijų įtaka šią savaitę bus ypač stipri ir problemų sukels daugeliui.

Ypač ji palies profesinę sritį: čia iškils sunkumų, kuriuos ne taip lengva įveikti, nuomonių išsiskyrimą, ir visa tai trukdys turiningam bendradarbiavimui. Bus sunku teisingai susidėlioti prioritetus, daug laiko atims beverčių tikslų įgyvendinimas. Tik atkaklus darbas gali situaciją pakreipti į gerąją pusę, tačiau būkite nusiteikę, kad greito rezultato nebus.

Periodo pradžia tinkama pademonstruoti iniciatyvą asmeniniuose santykiuose. Šių dienų įvykiai padės susigaudyti sudėtingoje situacijoje, padėti tašką užuominoms ir nutylėjimams. Laikas tinkamas bendrauti su artimaisiais, kartu poilsiauti, iškylauti.

Tačiau vėliau nuotaika bjurs, bus sunku nuslėpti neigiamas emocijas. Be to, kyla mažų traumų pavojus, todėl verčiau atsisakyti fizinio darbo, o sportuoti – tik treneriui stebint.

Ožiaragiams ateinanti savaitė žada gerą nuotaiką. Beje, tai bus ne tik žvaigždžių nuopelnas - žvalumo ir optimizmo suteiksite sau patys, jeigu rūpinsitės savo sveikata ir stengsitės tobulėti. Šio Zodiako ženklo atstovams, ypač tiems, kurie mažai juda, tikrai nepakenks didesnis aktyvumas. Malonių akimirkų suteiks sporto varžybos, apsilankymas pirtyje ir masažo salone. Bet nereikėtų veltui eikvoti energijos - neišgyvenkite dėl menkniekių. Sėkmingos dienos - trečiadienis ir penktadienis.

Vandeniams astrologas pataria gerai išsimiegoti ir nepervargti. Neduos naudos ir ilgas sėdėjimas prie televizoriaus ar kompiuterio - tiek daug informacijos jums dabar tikrai nereikia. Verčiau patausokite akis ir jėgas įdomiai knygai. Ir reikėtų pagaliau išsiveržti iš miesto maišaties į gamtą. Iškyla, kelionė į kaimą ar prie upės - štai ko jums reikia. Vandeniams žvejams daug malonių akimirkų suteiks meškeriojimas. Turėtų gerai kibti. Bet tik nebrakonieriaukite! Žodžiu, atėjo metas pabūti su savimi ir gamta, kad būtų galima sukaupti jėgų ir šiek tiek pafilosofuoti apie gyvenimą. Tam tinkamiausias metas - poilsio dienos.

Žuvys kitą savaitę patirs tam tikrų finansinių sunkumų, susijusių su padidėjusiomis išlaidomis. Bet tai - laikinos problemos, kadangi žvaigždės jums padės tvarkyti verslo reikalus ir įgyvendinti visus sumanymus. Santykiuose su artimaisiais gali būti tam tikrų nesusipratimų ir net kivirčų. Todėl stenkitės nesuteikti dingsties konfliktui. Tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie seniai nesilankė kultūros ir poilsio įstaigose, turės gerą galimybę atsigriebti. Palankios dienos - pirmadienis ir šeštadienis.

Avinams viskas gerai klosis. Jūsų pastangos bus deramai įvertintos, ir tai suteiks jums pasitikėjimo savo jėgomis. Net jei ir bus nesėkmių, jos - laikinos. Kitą savaitę, iš visko sprendžiant, jums kils noras pertvarkyti namus - pakeisti interjerą, nusipirkti naujų baldų. Kad viskas atitiktų harmonijos reikalavimus, vadovaukitės senovės kinų išmintimi. Sėkminga diena - antradienis, nepalanki - ketvirtadienis.

Jaučiai turėtų sutelkti dėmesį svarbiems reikalams, į kuriuos jūs iki šiol vis numodavote ranka. Būkite pasirengę rimtiems sprendimams. Nepamirškite draugų - jums pravers jų pagalba. Pasistenkite apginti savo principus ir nešokite pagal kitų, tegul ir įtakingų žmonių, dūdelę. Jeigu būsite aktyvūs ir iniciatyvūs, atsiras galimybė palypėti karjeros laiptais, tik nereikėtų užriesti nosies. Žodžiu, būkite patys savimi! Nepalanki diena - antradienis, sėkminga - penktadienis.

Dvyniai ateinančią savaitę turėtų vengti staigios nuotaikų kaitos - emocijų protrūkiai jums dabar tikrai nereikalingi. Neverta jaudintis dėl visokiausių menkniekių, pataria astrologas. Jau geriau plėskite akiratį - pasaulis toks nuostabus... Trečiadienį ir penktadienį dirbkite kūrybinį darbą. Šeštadienį skirkite poilsiui gamtoje. Ruoškitės galimoms permainoms, apie kurias jau seniai svajojote.

Vėžiams Rytų astrologas rekomenduoja veikti savarankiškai, pasikliauti savo žiniomis ir gyvenimo patyrimu. Jūsų sugebėjimus atskleis naujas kūrybinis darbas. Pirmadienis - tinkamas metas kelionėms, o trečiadienį pasistenkite nesudaryti konfliktinių situacijų. Savaitės pabaigoje atsiras papildomų galimybių. Bet jūs turite visiškai išnaudoti Fortūnos suteiktą šansą, kitaip Laimės paukštė gali išsprūsti iš rankų.

Liūtai turi gerai suvokti susiklosčiusią situaciją ir priimti svarbius sprendimus tik kruopščiai pasvėrę visus "už" ir "prieš". Trečiadienį jus gali aplankyti naujos idėjos, kurios tikrai vertos dėmesio. Nepamirškite draugų - žmonėms, kurie kadaise jums padėjo, galbūt reikia paramos, ir jie tikriausiai laukia jūsų aktyvių veiksmų. Ateinančiomis dienomis jūs galite apstulbinti pažįstamus savo žiniomis ir erudicija. Sėkmė jus lydės trečiadienį ir penktadienį. Būkite atidūs šeštadienį.

Mergelėms ateinanti savaitė bus palankus metas ryšiams užmegzti ir verslui plėsti. Bet nepamirškite ir poilsio, kadangi jūsų jėgos nėra beribės. Pasistenkite nevėluoti ir įvykdyti savo įsipareigojimus. Jūsų asmeninis gyvenimas kol kas stabilus. Savaitės pabaigoje jūsų laukia trumpa kelionė su mylimu žmogumi arba romantiška vakarienė žvakių šviesoje. Na, o prieš tai iš toli gausite gerą žinią. Ypač sėkmingos dienos - trečiadienis ir šeštadienis.

Svarstyklėms kita savaitė padovanos daug malonių susitikimų ir kelionių. Žvaigždės jums garantuoja aktyvų bendravimą ir nemažai naujų įspūdžių. Tiesa, savaitės pradžioje gali būti nesusipratimų su bendradarbiais ar vyresnybe, todėl elkitės lanksčiau. Nemalonumus sušvelnins jūsų mokėjimas įtikinti pašnekovą ir diplomato talentas. Savaitės pabaigoje jūs džiaugsitės pirkiniais, būsite patenkinti ir namo remontu. Sėkminga diena - penktadienis, nepalanki - trečiadienis.

Tiems, kurie gimė po Skorpiono ženklu, atėjo metas pakeisti įvaizdį. Drąsiai eksperimentuokite madingoje kirpykloje - plaukai, kaip sako žmonės, - ne ausys, ataugs! Laikas palankus dideliems pirkiniams, pavyzdžiui, automobiliui. Santykiuose su mylimu žmogumi galimi nesutarimai. Darbe reikėtų atkreipti dėmesį į kasdienius reikalus, ankstesnius įsipareigojimus. Jėgų jiems įvykdyti kol kas pakanka. Tik nekreipkite dėmesio į aplinkinių kritiką ir nepasitikėjimą. Būkite tolerantiški ir kilniadvasiški. Sėkmingos dienos - pirmadienis ir trečiadienis.

Šauliai turėtų neeikvoti energijos veltui. Ateinančią savaitę jums svarbiausia - dvasinė pusiausvyra. Laimė, šalia - artimas žmogus, kuris jus visada parems. Astrologas įspėja, kad galite susidurti su finansiniais sunkumais, ir pataria nelįsti į skolas. Nepamirškite, kad esate atsakingi už gimines ir artimuosius. Pasikliaukite nuojauta - ji jūsų neapvils, pataria Rytų išminčius. Poilsio dienomis žvaigždės bus jums ypač palankios.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis