Atradimų sekso srityje TOP 6

Žmonija egzistuoja todėl, kad mes nenustojame mylėtis. Regis, mūsų žinių apie visapusišką kūnišką meilę jau turėtų pakakti, tačiau mokslininkai nesiliauja mūsų stebinę faktais apie seksą ir kitus intymaus gyvenimo aspektus.

1. Neseniai Oregono universiteto mokslininkai suabejojo tuo, kuo mūsų visuomenė rėmėsi jau kelis šimtmečius – monogaminiais ryšiais. Pasirodo, tik 40 procentų šiuolaikinės visuomenės susitaria su savo partneriais dėl ištikimybės, kai tuo tarpu kiti su tuo nesutinka. Įdomu, kad santuoka nustojo būti ištikimybės uostas, ir sutuoktiniai apgaudinėja vienas kitą ne rečiau kaip nesusituokusios poros.

2. Dar vienas tyrimas, atliktas JAV mokslininkų: poros, kurios nesimyli iki santuokos, yra labiau laimingos. Greičiausiai todėl, kad tokie partneriai kuria savo santykius ne fizinio, o emocinio ryšio plotmėje. Nepaklusdami kūno šauksmui, žmonės turi daugiau galimybių ir laiko išstudijuoti vienas kitą prieš sujungiant savo likimus į vieną.

3. Galbūt kas nors nustebs, tačiau toli gražu ne visi žmonės mąsto apie seksą. Pavyzdžiui, japonai visiškai prarado norą daugintis. Tautos vadai susirūpinę, kad gimstamumo lygis neviršija vidutiniškai 1,21 kūdikio šeimoje. Tuo tarpu kai tautos išlikimui šis indeksas turėti būti 2,08. Tai iš dalies aiškinama tuo, kad 16-19 metų japonų jaunuoliai nenori eikvoti savo jėgų ir laiko seksui.

4. Kaip nebūtų keista, tačiau antsvorio turintys vyrai – puikūs meilužiai. Turkijos mokslininkų darbas parodė, kad storuliukai geba ilgiau tenkinti savo mylimąsias nei jų liekni konkurentai. Liekniems vyriškiams dažniau nutinka priešlaikinė ejakuliacija, kas, žinia, neprideda jiems balų lovoje.

5. Nauji duomenys skelbia, kad naujosios technologijos, internetas ir socialiniai tinklai šiuolaikines moteris pavertė labiau sukalbamomis. Apie 40 proc. jų prisipažino, kad bendraudamos virtualiai jos lengviau pasiduoda vilionėms, ir, pamiršusios padorumą, greičiau puola į vyro glėbį.

6. Ir pabaigai – alergija orgazmui, deja, nėra prasimanymas, ji egzistuoja. Kai kuriems vyrams išsivysto alerginė reakcija į nuosavą spermą. Jiems atsiranda peršalimo požymių – tiek po intymaus ryšio su moterimi, tiek „pabendravus“ pačiam su savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis