7 triukai, kurie veda vyrus iš proto (komentuoja vyrai)

Norite daugiau geismo, daugiau aistros? Kartais dėl to tereikia tik truputį pasistengti, paįvairinti kasdienybę.


1. Jam reikia dėmesio ir siurprizų

Vyrui, kaip ir moteriai, reikia dėmesio. Jam patinka, kai jį lepina, tačiau – dėmesio! – nepaverskite jo vaiku. Tad reikėtų vengti tokio pobūdžio frazių: „nedaryk šito, tai tau kenkia“. Tačiau parodyti nedidelius dėmesio ženklus, paruošti jo mėgiamų patiekalų, pažiūrėti kartu jam patinkantį filmą, juk nėra labai sudėtinga. Vyrui, kaip ir moteriai, taip pat reikia meilės prisipažinimų.

„Mane veda iš proto jos nedideli mieli siurprizai. Tai būna netikėta, ir jie visada mane nuginkluoja“, Jonas, 39 m.

2. Kai moteris imasi iniciatyvos

Vyrui patinka, kai moteris neslepia savo geismo. Kai parodo, kaip jai malonu, gera, kai imasi iniciatyvos lovoje ir kai kartais dominuoja. Kai sako: „Aš tavęs noriu“. Kai išsilaisvina. Štai kodėl vyrams patinka poza, kai moteris atsisėda ant gulinčio vyro ar lotoso poza, kai partneriai atsisėdę veidu vienas į kitą.

„Kas kartą, kai ji parodo, jog nori mylėtis, kai jos aistra nustelbia kuklumą, aš užsidegu, net jei neturėjau jokios minties apie seksą“, Feliksas, 40 m.


Shutterstock nuotr.

3. Mėgiamos pozos

Vyrui patinka misionieriaus poza, nes moters akyse jis gali matyti patiriamą malonumą. Jam patinka stebėti, kokią palaimą jai suteikia. Tačiau įvairesnės pozos ar neįprastos vietos smarkiai padidina jo libido.4. Kai moteris nepamiršta erotikos visą dieną

Seksualūs drabužiai, apatiniai – vyrams tai neprasprūsta pro akis. Seksualiniai žaidimai ir koketiškumas taip pat nė vieno vyriškio nepaliks abejingo.

„Man labai patinka, kai žmona dienos vidury man atsiunčia žinutę su seksualine potekste. Aš žinau, kad ji galvoja apie mane, ir tokią dieną nekantrauju kuo greičiau grįžti namo“, Sigitas, 35 m.


Shutterstock nuotr.

5. Vyrui svarbu jausti moters geismą

Nepamirškite, kad meilės ryšį kursto abu partneriai. Vyrui labai svarbu patirti seksualinį pasitenkinimą, tačiau jam rūpi, kad ir partnerei būtų gera. Kai moteris moka parodyti, jog vyras jai seksualiai patrauklus, kad ji jo trokšta, vyras dar labiau stengsis dėl jos. Partneriui tiesiog būtina moterį matyti laisvą ir norinčią eksperimentuoti. Tik nepersistenkite ir neišgąsdinkite jo! „Man toks įspūdis, kad ji man niekada nepasakys NE, ir tai mane veža“, Kirilas, 34 m.

6. Ir jis mėgsta preliudijas

Vyras nėra mechaninė mašina ar sekso žvėris. Jam taip pat reikia stimuliacijos, įžangos. Erekcija – dalykas labai trapus, ir vyrui tiesiog būtina, kad moteris parodytų dėmesio jo kūnui. Mylimoji, kuri nevengia erotiškų ir švelnių glamonių, visada bus geidžiama.

„Mane žavi, kai ji atsipalaiduoja ir ima glostyti mano pilvą, nors aš anaiptol nesu sportiškos figūros. Jei ji myli mano pilvą, suprantu, kad ji tikrai manęs nori“, Oskaras, 38 m.


Shutterstock nuotr.

7. Vyras dievina spontaniškumą

Seksas nebūtinai turi vykti lovoje. Ir vyrams itin patinka netikėta aistra. Valgomojo stalas, dušas, automobilis... Moters netikėtas noras mylėtis, prasiveržęs neįprastoje vietoje, vyrą veda iš proto. Jei vyras nori mylėtis, jis nenori laukti vakaro.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis