Horoskopas rugsėjo 12-19 d.: sėkmė lydės ir versle, ir meilėje

Bendra astrologinė prognozė ir horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui.

Bendra prognozė

Šis periodas itin tinkamas apginti savo interesus, taip pat akiračiui plėsti. Pavyks įgyvendinti originalias užmačias, rasti joms pritariančių žmonių. Daugelis pasižymės išradingumu ir apsukrumu, mokslo žmonėms šis metas gali atnešti naujų atradimų.

Aktyvėja politinis gyvenimas, vis daugiau žmonių domisi visuomeninių organizacijų gyvenimu, dalyvauja labdaros projektuose.
Šiuo metu patartina pirkti automobilį, techniką. Sėkmė lydės aukštųjų technologijų verslą.

Teigiamos tendencijos veiks ir šeiminius santykius – jie taps stipresni, išaugs didesnis pasitikėjimas. Gali būti, kad nemalonių siurprizų pateiks vaikai, tačiau bendromis pastangomis problemas pavyks išspręsti. Tikėtinos naujos pažintys, kurios turės reikšmingos įtakos visam gyvenimui.

Šis periodas tinka finansinių reikalų tvarkymui. Būtų pravartu gražinti skolas, kreditus. Nepatartina skolintis pinigų iš draugų ir pažįstamų. Periodo pabaigoje vertėtų pataupyti.

Horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Ožiaragiai kitą savaitę gaus galimybę parodyti savo išradingumą ir tapti ryškiu efektyvaus darbo pavyzdžiu. Tiesa, darbe gali tekti nedelsiant spręsti sudėtingas situacijas, todėl turėsite naujai pažvelgti į savo profesinę atsakomybę. Be to, šiuo laikotarpiu prieš ką nors įsigydami turėtumėte gerai apgalvoti savo sprendimą.

Vandeniams teks kantriai ir atkakliai siekti savo tikslų. Kitą savaitę Jums prireiks daug pastangų ir laiko išspręsti daugybę kilusių nedidelių problemų. Artėjant savaitgaliui kils noras duoti aplinkiniams naudingų patarimų. Vis dėlto pirmiau pasvarstykite, ar žmonėms tikrai reikia jūsų patarimo. Antroje savaitės pusėje tikėtinas Jūsų pajamų padidėjimas.

Žuvys turėtų atkakliai ieškoti naujų sričių, kur galėtų pritaikyti savo gabumus. Pasieksite viską, ko norite, nes sėkmė - Jūsų pusėje, tačiau nereikėtų tikėtis, kad gyvenimas apdovanos iškart. Greičiau priešingai - turėsite labai daug darbo, todėl galite imti gailėtis dėl padidėjusio krūvio. Vis dėlto atsiminkite - visus savo ketinimus realizuosite tik aktyviai ir ryžtingai veikdami.

Avinams artimiausiomis dienomis patartina neskubėti, laikytis tam tikrų taisyklių ir bandyti įveikti vidinius prieštaravimus. Galite turėti problemų darbe, įsigyti konkurentą. Ginkite savo sprendimus ir kruopščiau dirbkite su įvairiais dokumentais - suklydus Jumis gali būti suabejota. Didesnius pirkinius kitą savaitę verčiau atidėkite vėlesniam laikui.

Jaučiai turėtų stengtis vengti konfliktų. Verčiau pasirinkite neutralesnę poziciją ir ramiai dirbkite savo darbus. Darbo dienomis būsite dėmesio centre, todėl vargu, ar pavyks išvengti konfliktų, tačiau nesijaudinkite - viskas greit nurims. Šį laikotarpį Jūsų finansinės galimybės bus kiek ribotos, tačiau situacija greit pasikeis, jei neįklimpsite į skolas.

Dvyniai turėtų susitelkti ir saugoti tai, ką jau pasiekė. Atsiras galimybė kilti karjeros laiptais ar užmegzti naujų verslo ryšių. Stenkitės neauklėti aplinkinių, kitokią nuomonę priimkite laksčiai ir supratingai. Kitą savaitę Jūsų finansinė padėtis bus stabili ir nekels Jums ypatingų rūpesčių, be to, galite gauti pajamų, kurių dalį vertėtų atsidėti ateičiai.

Vėžiams ateinanti savaitė žada būti gana sėkminga. Darbe tikriausiai gausite premiją ar sulauksite padidėjusio uždarbio. Galbūt vertėtų pagalvoti apie vertingas tokių netikėtų pinigų investicijas, kurios vėliau teiktų stabilias pajamas. Vis dėlto aplinkiniams apie pagerėjusią finansinę padėti kol kas geriau neskelbti.

Liūtai, susiklosčius sėkmingoms aplinkybėms, bus kupini energijos. Parodę ryžtą ir drąsą bei sėkmingai patraukę savo pusėn sąjungininkų, galėsite sėkmingai išspręsti kilusias problemas. Be to, Jums pasitaikys puiki proga įrodyti, kad esate puikus vadovas.

Mergelėms savaitės pradžioje prasidės harmonijos laikotarpis: Jūsų norai atitiks galimybes, o šios kaip tik leis įgyvendinti troškimus. Visur Jus lydės sėkmė, kuri padės siekius, kurie anksčiau buvo tik svajonės, paversti tikrove. Artimieji palaikys Jus siekiant savo tikslų.

Svarstyklės turėtų gerai apsvarstyti savo galimybes - galbūt save nepelnytai nuvertinate. Vargu, ar kitą savaitę Jums reikėtų bandyti lygintis su aplinkiniais, verčiau siekti asmeninių tikslų. Kils galimybė realizuoti ilgalaikę svajonę verslo srityje. Net neabejokite, kad artimieji Jus tikrai palaikys.

Skorpionai turėtų daugiau dėmesio skirti detalėms - nuo jų priklausys visų kitą savaitę pradėtų darbų sėkmė. Stenkitės viską apgalvoti, nepraleiskite pelningų pasiūlymų, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti beverčiai. Apskritai ateinanti savaitė atneš Jums gerą nuotaiką ir padidins darbingumą, todėl pasiekti rezultatai viršys visus Jūsų lūkesčius.

Šauliams kita savaitė atneš puikią nuotaiką ir suteiks galimybių save realizuoti. Kruopščiai apgalvokite, kam skirsite savo brangų laiką, ir priimkite teisingą sprendimą. Derybose parodykite lankstumą ir sveiką nuovoką, užsispyrimas dar niekam nesibaigė geruoju. Gali būti, kad Jūsų partneris pasieks puikių rezultatų darbe, o jo pozityvus požiūris paveiks ir Jus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis