Horoskopas rugsėjo 19-26 d.: kardinalių permainų metas

Šiuo metu svarbu atminti, kad niekur nereikia skubėti – prieš ką nors pasakant ar padarant būtina gerai viską apgalvoti.

Bendra astrologinė prognozė

Pirma periodo pusė tinkama kardinaliems pokyčiams. Visose gyvenimo sferose. Tačau nereikia skubėti: ramiai apgalvokite kiekvieną žingsnį, būkite pasirengę atsitraukti, jei susidursite su neįveikiama kliūtimi, ir pradėti ieškoti naujo kelio. Šis laikas bus itin palankus užsispyrusiems, tikslą turintiems žmonėms, tačiau ir kitiems gali nusišypsoti sėkmė, tiesa, gerokai mažesnė. Svarbu sprendimus priimti savarankiškai, įsiklausant į savo intuiciją. Jei klausysite kitų patarimų, galite atsidurti akligatvyje.

Antra periodo pusė nebus lengva. Tuo metu gali kilti rimtų konfliktų su aplinkiniais, nebus lengva susikalbėti netgi su tais, kas visada būdavo jūsų pusėje. Problemų kils dažnai, tačiau reaguokite į jas ramiai: šiuo metu sunkumai yra netgi naudingi, nes juos įveikdami daug ko išmokstate. Verta pamąstyti apie tai, kaip klojasi profesiniai ir asmeniniai santykiai: dabar tas metas, kai galima kitaip sudėlioti akcentus, kai ką juose pakeisti. Atminkite, kad nereikia niekur skubėti – prieš ką nors pasakydami ar žengdami kokį žingsnį gerai viską apgalvokite.

Kiekvienam Zodiako ženklui

Ožiaragiai kitą savaitę turės pasistengti, kad išvengtų nestabilumo tiek darbe, tiek namuose. O tai padaryti lengva - tiesiog nekonfliktuokite su aplinkiniais, neprimeskite jiems savo nuomonės ir neįrodinėkite, kad esate teisūs. Asmeninių santykių srityje būkite atsargūs, venkite rizikingų poelgių.

Vandeniai turi šansą pasiekti reikšmingų profesinės veiklos laimėjimų, jeigu pagalvos, kaip įtraukti į bendradarbiavimą įtakingus asmenis. Panaudokite savo gebėjimą įtikinėti, ir žmonių, galinčių išspręsti daugelį klausimų, parama jums bus garantuota. Asmeniniame gyvenime nusiteikite permainoms.

Žuvys turi kruopščiai planuoti savo profesinę veiklą ir negaišti laiko menkniekiams. Kitaip nė nepastebėsite, kaip pamiršite svarbų vadovybės įpareigojimą ir pagarsėsite kaip žmogus, kuriuo negalima pasikliauti. Stenkitės nepervertinti savo jėgų, nes priešingu atveju galite sužlugdyti patikėtą darbą.

Avinai turi gerai apgalvoti visus jiems iškilusius uždavinius ir kitos savaitės pradžioje imtis tik tų darbų, kurių tikrai negalima atidėlioti. Jeigu neįvykdysite prisiimtų įsipareigojimų, tai neigiamai atsilieps aplinkinių požiūriui į jus. Atminkite, jog nuo to, kaip pasireikšite dabar, priklausys jūsų profesinė ateitis.

Jaučiai turi kuo efektyviau išnaudoti ateinančią savaitę, nes vėliau tokio palankaus laikotarpio teks laukti gana ilgai. Jeigu turite idėjų, kaip pagerinti savo gyvenimą, tai neatidėliokite jų realizavimo. Dabar tereikia jūsų noro daryti ką nors savo labui, o visais kitais atžvilgiais padės palankiai susiklostysiančios aplinkybės.

Dvyniai turėtų atminti, kad jau geriau tenkintis mažais dalykais, nei apskritai nieko negauti. Tad kai kitą savaitę bičiuliai jums pasiūlys dalyvauti nedideliame projekte, neignoruokite jų sumanymo: pinigų krūvos neuždirbsite, bet tam tikro pelno vis tiek gausite. Išnaudokite visas suteikiamas galimybes.

Vėžiai gali drąsiai tikėtis pelno. Verslininkams ateinanti savaitė bus palanki. Svarbiausia - paimti iniciatyvą į savo rankas ir laiku užmegzti tvirtus ryšius su naujais partneriais. Tada visi projektai, kuriuos numatėte, bus įgyvendinti labai greitai ir be didelių sąnaudų.

Liūtų laukia labai palankus laikotarpis. Galimi teigiami poslinkiai, susiję su karjera - jūsų tarnybinis statusas turėtų pasikeisti. Artimiausiomis dienomis gausite daug informacijos įvairiais klausimais, išplėsite savo akiratį. Tai leis kur kas greičiau pasiekti laimėjimų, kurių tikėjotės.

Mergelės kitą savaitę pradės įgyvendinti daugelį seniai puoselėjamų sumanymų. Galimas daiktas, kad panorėsite grįžti prie senų projektų, kurių dėl vienų ar kitų priežasčių anksčiau atsisakėte. Ateinančiomis dienomis galite tikėtis naudingų pirkinių. Ypač pravers namams skirti daiktai.

Svarstyklėms bus suteikta puiki galimybė mažomis pastangomis pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Kitą savaitę jūs sudarysite prielaidas naujiems dideliems laimėjimams. Kelkite profesinį lygį, semkitės naujų žinių jums svarbiais klausmais. Iškart panaudokite tai, ką sužinojote.

Skorpionai neturėtų atskleisti savo planų aplinkiniams, jeigu nori sėkmingai ir laiku juos realizuoti. Kad ateinanti savaitė būtų produktyvi dalykiniu požiūriu, pirmomis jos dienomis sutvarkykite atitinkamus dokumentus. Kitaip jums žengti į priekį trukdys visokiausi administraciniai formalumai.

Šauliai nesunkiai įveiks visas kliūtis savo kelyje. Jus lydės visokeriopa sėkmė, jums svarbūs klausimai bus išspręsti jūsų naudai. Kad pasiektumėte norimų rezultatų, pasidalykite su aplinkiniais žmonėmis savo idėjomis, pasiūlykite atsisakyti tradicinių darbo principų. Kolegos ir vyresnybė jums pritars.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis