Horoskopas spalio 3-10 d.: sėkmė lydės ne visą savaitę

Ateina savaitė, skatinanti neprarasti budrumo ir pasinaudoti palankiomis situacijomis.

BENDRA PROGNOZĖ

Sėkminga savaitė, tačiau ne kiekvienam pavyks pasinaudoti palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis. Būtina neprarasti budrumo ir atkreipti dėmesį į detales, kad laiku pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis. Kartais tenka rizikuoti, o tai sukelia psichologinį diskomfortą paprastai atsargios pozicijos besilaikantiems, atsargiems žmonėms, kurie stengiasi apeiti bet kokius pavojus.

Progresas dalykiniuose reikaluose matysis ne iš karto, tačiau jau neužilgo pasiekimai bus akivaizdūs. Gali iškilti profesinių nesutarimų, tačiau viskas išsispręs gana greitai, jei nesupainiosite darbinių ir asmeninių interesų, jei vadovausitės grynai praktiniais sumetimais, o ne asmeninėmis simpatijomis ir antipatijomis.

Net netolygūs, įtempti santykiai šią savaitę taps harmoningi ir ramūs, nes šiuo laikotarpiu net užsispyrę ir egoistiški žmonės labiau nusileidžia, siekia kompromisų, įsiklauso ir į kitų norus. Tai sėkmingas periodas šeiminių santykių stiprinimui, ryšių puoselėjimui.

Savaitės pabaigoje numatomas nepalankus emocinis fonas, daugumą apniks depresyvios nuotaikos, bus sunkiau kovoti su niūriomis mintimis. Tuo metu svarbu neužsisklęsti savyje – abipusis palaikymas kuria stebuklus.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai neturėtų užsibrėžti globalių tikslų, susijusių su darbu ir karjera - ateinanti savaitė tam ne pats tinkamiausias metas. Svarbiausi bus asmeniniai santykiai. Galimas daiktas, kad susitiksite su senais bičiuliais ir artimais žmonėmis, o gal jūsų laukia meilės nuotykiai. Finansinė situacija normali.

Vandeniai gali pasiekti teigiamų rezultatų, tvarkydami profesinius ir finansinius reikalus. Vadovybė arba partneriai deramai įvertins jūsų aktyvumą. Asmeniniame gyvenime prasideda ilgai lauktas stabilių santykių laikotarpis. Nuosaikumo visur kur ir tikslaus planavimo - štai ko reikia ateinančią savaitę.

Žuvys neturėtų iškart griebtis visų darbų - mat galite nė vieno iš jų neužbaigti. Darbe bus pakankamai klausimų, kuriuos sprendžiant reikės jūsų pagalbos, todėl pasirinkite tuos, kurių negalima atidėlioti. Namuose ateinančiomis dienomis neturėsite jokių rūpesčių, šeima jums suteiks jėgų žengti į priekį.

Avinas turės prisiminti savo finansinius įsipareigojimus - draugai tikriausiai paprašys grąžinti seną skolą. Nors šios ateinančiai savaitei neplanuotos išlaidos gerokai apsunkins jūsų padėtį, geriau kaip tik dabar išspręsti visus finansinius klausimus, kad nereikėtų prie jų grįžti ateityje.

Jaučių laukia laikotarpis, palankus partnerystės santykiams aktyvinti. Kaip tik dabar bendravimas ir kontaktai bus labai naudingi ir produktyvūs. Artimiausiomis dienomis atsiras galimybė sudaryti pelningą sutartį. Jei norite atitrūkti nuo reikalų, galite, pavyzdžiui, perstatyti namuose baldus - nuotaika pagerės.

Dvyniams neduoda ramybės bendradarbių laurai. Nustokite pavydėti, verčiau atidžiau pažvelkite į save. Jūs turite tų pačių savybių, kaip ir kolegos. Ateinanti savaitė - tinkamiausias metas jas pademonstruoti aplinkiniams. Vyresnybė susidomės jūsų pasiūlymais. Juos teigiamai įvertins ir jūsų kolegos.

Vėžių laukia puikus laikotarpis - galėsite aktyviai pasireikšti profesinės veiklos srityje, kūrybinių ieškojimų sferoje. Bet būkite atsargūs, kadangi sėkmė gali nusisukti. Ruoškitės priimti rimtus sprendimus, kad išvengtumėte konflikto su giminėmis. Atminkite, kad bloga taika geriau už bet kokį karą.

Liūtai kitą savaitę galės imtis naujų darbų ir užmegzti naujų dalykinių pažinčių, kurios bus naudingos. Jūsų profesionalumas ir rimtas požiūris į darbą jums padės pagerinti materialinę padėtį. Savaitės pabaigoje įsigysite brangių pirkinių. Poilsio dienomis tvarkykite buitinius reikalus ir bendraukite su artimais žmonėmis.

Mergelės turės progą smarkiai pagerinti savo materialinę padėtį papildomu uždarbiu. Labai galimas dalykas, kad pavyks įgyvendinti senus planus. Jūsų gyvenime atsiras įtakingų žmonių, kurie padės visur kur. Būkite pakantesni namiškiams, atleiskite jiems už jų silpnybes, nekonfliktuokite.

Svarstyklės pradės realizuoti savo planus profesinės veiklos srityje. Panaudokite savo organizacinius sugebėjimus ir mokėjimą racionaliai paskirstyti laiką. Tai teigiamai atsilieps darbo rezultatams. Jei norite palypėti karjeros laiptais, tai pamėginkite užmegzti naudingų pažinčių.

Skorpionai turėtų išnaudoti galimybę realizuoti savo kūrybinį potencialą, kurią suteiks ateinanti savaitė. Naudos duos susitikimai, keitimasis patirtimi ir įvairios konsultacijos. Bet nepamirškite ir savo namų, daugiau laiko praleiskite su šeima. Būtų galima kartu su artimaisiais sutvarkyti būstą ir atsikratyti senų nereikalingų daiktų.

Šauliai darbe pateks į vyresnybės akiratį. Ji deramai įvertins jūsų rimtumą ir darbštumą. Net jei artimiausią savaitę šeimoje nenumatoma švenčių ir ypatingų progų, būtų neblogai palepinti artimuosius kukliomis dovanėlėmis. Parodyti savo jausmus tikrai nepakenks, tuo labiau, kad jums bus atlyginta tuo pačiu, galite neabejoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis