Horoskopas spalio 10-17 d.: laimės tie, kurie nesiblaškys

Palankus metas profesinių reikalų tvarkymui.

Bendra prognozė spalio 10-17 dienoms

Laikotarpio pradžia pareikalaus susikoncentravimo. Negalite prarasti laiko – ir sprendimus priimti, ir juos įgyvendinti reikia maksimaliai greitai. Šiuo metu palankios aplinkybės profesiniams reikalams spręsti, aptarti karjeros galimybes, keisti darbą. Be to, šis laikotarpis tinka anksčiau pradėto svarbaus reikalo užbaigimui. Tačiau reikia susikoncentruoti ties vienu, atidėjus visus antraeilius dalykus.

Laikotarpio vidurys – ne pats perspektyviausias laikotarpis, kalbant apie profesinę sritį. Tuo metu gali atsirasti kliūčių, o įvykiai trukdys įgyvendinti anksčiau užsibrėžtus planus. Daug laiko atims tušti pokalbiai, beprasmiai ginčai. Verčiau susikoncentruokite ties savarankiškais darbais – bendradarbiavimas kažin ar bus vaisingas.

Nepalankus emocinis fonas šio periodo pabaigoje sukels problemų tiek namuose, tiek darbe. Tai rimtų nesutarimų, konfliktų metas. Džiugins tik tai, kad sprendžiant principinius klausimus pavyks rasti vieningą nuomonę.

Rytų horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Ožiaragiai kitą savaitę turės progą pasiekti didelių profesinės veiklos laimėjimų. Tik reikės parodyti savo sumanumą ir iniciatyvą. To rezultatas bus su karjera susijusių tikslų realizavimas netolimoje ateityje. Pasitelkite į pagalbą artimus draugus, jų parama tikrai nepakenks.

Vandeniai kitą savaitę surengs sėkmingą dalykinį susitikimą, jeigu atidžiai stebės savo elgesį. Pasistenkite nerodyti savo emocijų, kadangi tai suerzintų jūsų partnerius ir apsunkintų sutarčių svarbiais klausimais pasirašymą. Finansinė padėtis stabili, bet didelių įplaukų kol kas nėra.

Žuvims suteikiama puiki galimybė pagerinti savo finansinę padėtį. Kaip tik dabar jūs galite imtis naujų komercinių projektų, kurie ateityje ne tik duos didelį pelną, bet ir teigiamai atsilieps jūsų dalykinei reputacijai. Su draugų pagalba lengvai sutvarkysite bet kokius reikalus.

Avinams ateinanti savaitė suteiks progą neblogai uždirbti. Galimas daiktas, jog šiuo laikotarpiu, kuris bus palankus finansiniu požiūriu, vertėtų paprašyti vyresnybės, kad ji jus paskirtų į aukštesnį postą arba padidintų darbo užmokestį. Jūsų prašymas tikriausiai būtų patenkintas.

Jaučių laukia visuomeninei veiklai palankus laikotarpis. Kitą savaitę ypač malonūs bus susitikimai su draugais ir bendraminčiais, naudos duos dalykiniai kontaktai. Finansiniai klausimai bus išspręsti teigiamai. Bet išlaidauti nevertėtų, net jei pinigų bus daugiau negu pakankamai.

Dvyniams seksis įgyvendinti savo sumanymus, susijusius su būsto remontu ir buities sąlygų gerinimu. Nelaukite pagalbos iš šalies, kitą savaitę kliaukitės tik savo jėgomis. Jeigu veiksite atkakliai ir ryžtingai, tai neabejotinai pasieksite laimėjimų daugelyje sričių.

Vėžiai turėtų nusiteikti netikėtiems susitikimams su senais bičiuliais arba giminėmis, kurių seniai nematėte. Jų naujos idėjos jums padės išspręsti įvairius klausimus, taip pat ir profesinio pobūdžio. Kitą savaitę jums ypač seksis atkurti dalykinius ir draugiškus santykius. Finansinė padėtis bus stabili.

Liūtai artimiausiu metu pasieks didelių profesinės veiklos laimėjimų. Nusiteikite aktyviai bendrauti su kolegomis ir vyresnybe. Laikotarpis bus itin palankus dalykiniams ryšiams sureguliuoti. Nepražiopsokite savo šanso - surenkite reikiamus susitikimus ir derybas, tai jums suteiks naujų galimybių.

Mergelės kitą savaitę turi atidžiau vertinti gaunamą informaciją. Sumanus jos panaudojimas gali duoti daug naudos. Apskritai jūsų laukia laikotarpis, tinkamas naujoms idėjoms apgalvoti ir praeities patyrimui įvertinti. Be to, jums pavyks sėkmingai sutvarkyti atsakingus reikalus.

Svarstyklės gali tikėtis naujo profesinės veiklos posūkio, kurio padariniai bus tik malonūs. Sėkmė laukia pirmiausia tų šio Zodiako ženklo atstovų, kurių darbas susijęs su mokslu. Priimdami sprendimus, orientuokitės į artimus žmones ir gimines. Jie jums patars, kaip elgtis.

Skorpionams pavyks pasiekti teigiamų rezultatų tvarkant profesinius ir finansinius reikalus. Artimiausią savaitę vyresnybė arba partneriai deramai įvertins visas jūsų pastangas. Jūsų aktyvumas prisidės prie palankių permainų svarbiose gyvenimo srityse. Prioritetiniai tikslai bus pasiekti.

Šaulių laukia laikotarpis, kuris bus tinkamas jų profesiniams tikslams įgyvendinti. Jūsų prestižas ir reputacija gali pasiekti anksčiau neregėtas kosmines aukštumas. Bendravimas su artimaisiais sustiprins jūsų santykius ir padės įveikti visus sunkumus bei nesutarimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis