Horoskopas spalio 17-24 d.: tam tikromis dienomis atsivers antrasis kvėpavimas

Ateis dienos, kai dauguma pajus energijos antplūdį.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmomis laikotarpio dienomis bus sunku susikoncentruoti net ties svarbiausiais darbais. Tai emociškai persotintas laikas, kai visi blaškosi nuo vieno kraštutinumo prie kito, pasiduoda provokacijoms. Atkurti dvasinę pusiausvyrą pavyks tikrai ne iš karto. Būtent dėl to tuo metu reikia būti atsargesniems tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniuose santykiuose ir svarbių sprendimų nepriimti.

Periodo vidurys – stabilesnis, lengviau prognozuojamas ir palankesnis. Tai – vaisingo darbo laikas (kalbama ne tik apie profesinę sritį, bet ir darbą su savimi), kuris gali pasižymėti iš tikrųjų grandioziniu pasisekimu – viskas priklauso nuo turimų siekių. Metas itin palankus naujoms pažintims: šiuo metu lengvai vienas kitą randa panašią pasaulėžiūrą turintys žmonės.

Laikotarpio pabaigoje atsivers antrasis kvėpavimas, dauguma pajus energijos antplūdį. Nesinorės palikti nebaigtų darbų, bet ir perspektyva padirbėti savaitgalį ne taip baugins. Tačiau ir laiko artimiesiems pavyks rasti.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę turėtų būti lojalesni savo kolegoms. Nesistenkite visiems primesti savo požiūrį. Gerbkite svetimą nuomonę, mokėkite išklausyti kitus. Galimas dalykas, kad artimo žmogaus patarimas paskatins jus realizuoti seniai numatytą projektą. Ateinančios dienos - palankus laikotarpis interjerui pakeisti ir būstui atnaujinti.

Vandenis kitą savaitę turėtų ypač daug dėmesio skirti mylimiems žmonėms. Namiškiai jumis rūpinasi, ir tai jums suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Darbe atidžiai pažiūrėkite į kolegas. Galimas daiktas, kad kai kurie iš jų anaiptol nėra jūsų bičiuliai, todėl neverta būti su jais labai atviram.

Žuvys kitą savaitę turi kuo mažiau klausyti aplinkinių žmonių patarimų, labiau pasikliaukite savo nuojauta ir vidiniu balsu. Tai jums leis pakelti savo reitingą tarnyboje ir pagerinti materialinę padėtį. Savaitgalį planuokite romantišką vakarienę su mylimu žmogumi, kuri sustiprins abipusius jausmus.

Avinas kitą savaitę turės gilintis į darbą, sureguliuoti santykius su vadovybe, kadangi nuo to priklausys visi tolesni jūsų laimėjimai. Nesikarščiuokite ir nebūkite pernelyg aktyvūs. Artimiausiu metu jūs sėkmingai įveiksite sunkumus ir kliūtis, kurių atsirado jūsų kelyje.

Jaučiams rekomenduojama kitą savaitę praleisti su draugais ir giminėmis. Nesidėkite taip giliai į širdį darbe iškilusių problemų. Jūs galite jas išspręsti be žalos savo sveikatai. Galimas daiktas, kad artimas žmogus norės su jumis rimtai pasikalbėti. Pasistenkite jį suprasti ir nepaverskite visko juokais.

Dvyniai neturėtų būti pernelyg aktyvūs. Visur kur elkitės atsargiai ir apdairiai. Darbe ir versle mažiau klausykite patarimų, daugiau kliaukitės savimi. Jūsų stipriosios savybės - ištvermė ir išmintis. Jos jums padės priimti teisingą sprendimą bet kokiomis aplinkybėmis. Nebijokite permainų.

Vėžiai teisingai pasielgs, jeigu kitą savaitę nesikarščiuodami tvarkys tarnybinius ir buitinius reikalus. Ateinančios dienos bus tinkamiausias laikotarpis visiems atidėliotiems klausimams spręsti - palankiai susiklosčiusios aplinkybės jums padės rasti išeitį ir atvers naujas perspektyvas.

Liūtai pajus, kad didėja jų kūrybinis potencialas ir darbingumas. Jūs pasieksite neregėtų laimėjimų įvairiose srityse. Atsidursite dėmesio centre, o aplinkiniai atsižvelgs į jūsų nuomonę visais klausimais. Už sąžiningai atliekamą darbą gausite deramą materialinį atlygį.

Mergelės kitą savaitę imsis naujų darbų ir užmegs naujų dalykinių pažinčių, kurios bus naudingos. Laikotarpis žada teigiamas tendencijas visose jūsų veikos srityse. Jūsų profesionalumas ir rimtas požiūris į darbą leis jums pagerinti savo materialinę padėtį. Įgyvendinti sumanymus padės artimi žmonės ir patikimi draugai.

Svarstyklės neturėtų praleisti progos atskleisti savo talentus profesinėje veikloje. Kitą savaitę jums kils visokiausių konstruktyvių idėjų. Jūs būsite aktyvūs, energingi ir sumanūs, o artimų žmonių parama padės sudaryti prielaidas būsimam svaigiam skrydžiui ir pasiekti teigiamų rezultatų visose sferose.

Skorpionai kitą savaitę gali tikėtis, kad pagerės jų padėtis finansų srityje. Verslininkai gaus daug pajamų, jeigu sudarys jau anksčiau numatytus ir gerai apgalvotus sandorius. O kiti turės tenkintis nors ir nedideliu, bet labai seniai lauktu darbo užmokesčio priedu.

Šauliai kitą savaitę turės rodyti iniciatyvą. Tai jums padės pasiekti užsibrėžtą profesinės veiklos tikslą. Savaitės pabaigoje įsigysite naudingų brangių pirkinių namams. Poilsio dienomis tvarkykite buitinius reikalus, bendraukite su artimais žmonėmis ir renkite šventes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis