Idealiausia moteris pagal astrologus + apklausa

Ar ji bus gera žmona? O gera namų šeimininkė? Ar jai svarbus intymusis gyvenimas? Sužinok!

Avinas
Šio Zodiako ženklo atstovė pasižymi ugningu charakteriu ir ryžtingumu. Tuo pat metu ši moteris yra atvira ir nuoširdi, džiuginanti pukiu humoro jausmu. Yra pareiginga. Beje, avinai - labai pavydūs, todėl reikalauja 100-procentinės atsidavimo ir ištikimybės.

Jautis
Tai moteris, kuri lengvai geba sukurti jaukią emocinę atmosferą ir pasižymi gerais kulinariniais gabumais. Be to, ji intelektuali ir atsakinga. Dažnai ji yra ramaus charakterio, švelni, pakankamai konservatyvi. Ji aistringa, tačiau lovoje žino ribas. Tai prabangi moteris, tačiau į gyvenimą žiūri gana pragmatiškai.

Dvyniai
Kone ideali moteris – dosni, draugiška, tolerantiška, intelektuali. Moteris, pasižyminti ypatinga dvasiniu pasauliu. Visame kame geba įžvelgti grožį. Niekam neperša savo draugijos. Ji niekada nekels isterijos, nešūkaus, nedaužys indų. Tai - talentinga ir gerai išauklėta dama.

Vėžys
Moteris, gebanti būti visiška altruiste, kuri pasitenkins mažu, atiduodama save visą. Ji motiniška, mylinti, rūpestinga, yra puiki namų šeimininkė, atsiduodanti šeimai ir priklausanti tik jam vienam. Moteris, kuri primena mamą.

Liūtas
Linksma nuotykių ieškotoja, dievinanti vaikus, keliones ir bet kokį dėmesį. Tai iš minios išsiskirianti moteris, pasižyminti ryškiu, unikaliu ir dažnai demonstruojamu charakteriu. Ji skleidžia vidinę jėgą, pasitikėjimą ir tikėjimą, ir, beje, tuo išsiskiria iš kitų Zodiako ženklų. Jai svarbu turėti karališką figūrą ir būti dvasiškai turtingai bei dosniai.

Mergelė
Labai išranki santykiuose su priešinga lytimi. Pasižymi minkštu, nuolaidžiu charakteriu. Tai visapusiškai išauklėta asmenybė. Rūpinasi švara ir tvarka namuose, yra pedantiška, mėgsta tikslumą. Ji 10 kartų pagalvos ir tada tik atsakys.

Svarstyklės
Moteris, galinti patenkinti visus dvasinius ir fizinius mylimo vyro, šeimos narių poreikius. Dažniausiai ji – labai šeimyniška, tačiau jai labai svarbu, kad visi šeimos nariai pripažintų jos autoritetą, ir jos ištartą žodis jiems būtų įstatymas.

Skorpionas
Kovinga asmenybė, kuri geba žavėti. Turi puikią intuiciją intymiuose santykiuose, puikiai jaučia, ko reikia partneriui. Protinga, stipri, pasitikinti savimi. Ir labai moteriška.

Šaulys
Dosni ir geros širdies moteris. Be to, ji turi būti išradinga meilužė, rūpestinga motina ir ekonomiška namų šeimininkė. O jos fiziniai duomenys turėtų būti artimi idealiems matmenis: 90x60x90.

Ožiaragis
Draugė ir mama viename asmenyje. Žmona-įkvėpėja, kuri laikas nuo laiko jus trauks iš tingulio priepuolių, saugos nuo kasdienės rutinos. Žodžiu, ji moka kiekvieną dieną paversti švente. Asmeniniuose santykiuose vengia pernelyg didelio sentimentalumo ir niekada visiškai neatveria savo širdies.

Žuvys
Moteris pasižymi jautria intuicija, humaniškumu ir išorine ramybe. Visada moka išlaikyti emocijas, yra dosni, teisinga ir nuoširdi. Partnerį renkasi ilgai, tačiau galiausiai pasirinkimas visada bus teisingas. Moteriška, mylinti meną ir gamtą.

KLAUSIMAS vyrams:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis