Astrologė apie tai, ką mums žada lapkritis

„2013 m. lapkričio mėnesį įvykiai klostysis gana prieštaringai. Šį mėnesį, esant įtemptam Urano su Plutonu aspektui, galime tikėtis tiek didelių pakilimų, tiek nemažiau įspūdingų nuosmukių“, - sako astrologė Rima Gustytė.

Daug kas priklausys nuo to, kaip mes patys save nuteiksim: jei būsime pilni optimizmo - viskas klostysis gerai. Jei būsime nusiteikę pesimistiškai – tai galime praleisti palankias, mums atsiveriančias perspektyvas.

Pasitikėkime savimi, nepanikuokime iškilus sunkumams – tada galėsime sėkmingai rasti išeitį iš pačių sudėtingiausių situacijų!
Lapkričio mėnesį dėl neapdairumo galimi finansiniai nuostoliai, todėl nereikėtų nepagrįstai rizikuoti. Taip pat reikėtų susilaikyti nuo bet kokių kraštutinumų - persivalgymas ir nereguliarus maitinimasis gali sukelti sveikatos problemų.

Meilės santykiuose galime tikėtis labai karštų jausmų ir emocijų - nuo ginčų ir konfliktų iki aistringų susitaikymų.

Pirmąją lapkričio mėnesio dekadą Merkurijaus tranzitas Skorpiono ženklu daugeliui atneš rimtų problemų partnerystėje. Kai kurie žmonės bus linkę į avantiūras ir intrigas. Jei nuspręsite dalyvauti rizikingoje avantiūroje, stenkitės bent neperžengti padorumo ir socialinių normų ribos - galimybė prarasti gerą reputaciją – tai mažiausia ko galite tikėtis!

„Lapkričio pradžia - tinkamas laikas įgyvendinti ambicingiausius planus, - sako astrologė R. Gustytė. - Pagrindinė kliūtis sėkmei šiuo laikotarpiu gali būti ambicijų kova tarp kolegų. Venkime bet kokių konfliktų ir nebandykime niekam nieko įrodinėti, tik prarasime daug brangaus laiko ir patys nieko nesuspėsime!“

Šis laikotarpis tinkamas paviršutiniškam flirtui ir atsitiktinėms romantiškoms intrigoms, tačiau visiškai netinkamas rimtų santykių pradžiai.

Antroji lapkričio mėnesio dekada bus palanki tiems, kurie nebijo kruopštaus darbo. Keliaujant Marsui per Mergelės zodiako ženklą, būtina atkreipti dėmesį į esamas iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingas detales – tik taip savo veikloje galėsime pasiekti norimų rezultatų!

Šis periodas - tinkamiausias laikas susirasti naujų draugų. Nauja pažintis ateityje gali peraugti į tvirtą draugystę ar net meilės romaną.

Lapkričio viduryje galime sulaukti antplūdžio  įvairiausios informacijos, kuri ne visa gali būti naudinga ir teisinga. Tad, siekiant išvengti painiavos, stenkimės bet kokią informaciją vertinti kritiškai ir tikrinti jos tikslumą!

„Šiuo laikotarpiu dėl abiejų partnerių susivaldymo stokos santykiuose gali iškilti nemažai problemų, todėl patartina labiau kontroliuoti savo jausmus ir emocijas“, - pataria R. Gustytė.

Trečioji dekada - geras laikas kurti rimtus ir ilgalaikius santykius, grindžiamus abipuse pagarba ir pareigos jausmu. Venera keliaudama per Ožiaragį skatins apsispręsti – ar santykius su savo mylimu žmogumi pervesti į kitą rimtesnį lygį, ar atvirkščiai – visiškai juos nutraukti. Tokiu laiku daugelis jaus romantikos ir intymumo trūkumą, santykiuose gali atsirasti šaltukas. Stenkitės nepamiršti apie romantiką - ir jums viskas klostysis gerai!

Lapkričio pabaiga - labai palankus laikas rimtai užsiimti kūrybine veikla, kuri paspartins jūsų sėkmę karjeroje. Jei norite susilaukti dėmesio, rodykite savo darbštumą ir atsakomybę - ir jūs būsite pastebėti!

www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis