Astrologė R. Gustytė: kada įsimylėjimas gali peraugti į tvirtą ryšį?

Šiuo metu užsimezgę romantiški santykiai turi didelę galimybę peraugti į rimtą ir ilgalaikį ryšį, prognozuoja astrologė Rima Gustytė.

Venera Ožiaragyje šį kartą išbus ilgiau - ne 4 savaites, kaip paprastai, o 4 mėnesius - nuo 2013 m. lapkričio 5 d. iki 2014 m. kovo 6 d.

Veneros tranzito per Ožiaragį metu vietoj iliuzijų ir idealizavimo įsivyrauja blaivumas, rimtumas, atsargumas, griežtumas. Šiuo metu užsimezgę romantiški santykiai turi didelę galimybę peraugti į rimtą ir ilgalaikį ryšį.

Tiesa, audringų meilės prisipažinimų, aistros tokiomis dienomis galime ir nesulaukti – jausmus, troškimus, instinktus kontroliuos protas. Tai santykių sutvirtinimo laikas, todėl jį reikėtų išnaudoti vedyboms ir vedybų sutarčiai pasirašyti.

Tas tinka ir dalykiniam bendradarbiavimui. Šiuo metu pasirašytos sutartys žada stabilius ir ilgalaikius santykius, sėkmę verslo reikaluose.

Galime susidurti ir su neigiamais dalykais: jausmų atšalimas, nepasitenkimas sutuoktiniu, meilužiu ar darbo partneriais. Susipykus labai sunku susitaikyti, nes kiekvienas laikysis savo tiesos, nenorės nusileisti, bijos prarasti savo pozicijas oponento akyse.

Šiuo laiku būdingi tokie gynybos būdai: ignoravimas, šaltukas, nekomunikabilumas, cinizmas, aštrūs pasisakymai.

Ožiaragiu keliaudama Venera gali išprovokuoti romaną su savo viršininku/e ar pažintį su vyresnio amžiaus partneriu.

Moterims šiuo metu palankus metas naudotis savo patrauklumu - siekiant tikslų tiek karjeroje, tiek asmeniniuose santykiuose.

Tad nepraleiskite progos, apsiginkluokite savo žavesiu ir pirmyn!

www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis