Horoskopas lapkričio 07-14 d.: emocinį nestabilumą jaus visi Zodiako ženklai

Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių įvykių, turėsiančių tiek teigiamų, tiek neigiamų pasekmių.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmosios šio periodo dienos tinkamos pradėti ir įgyvendinti bet kokius sumanymus, vis dėlto atsargumo pamiršti nereikėtų.

Bereikalingas skubėjimas, polinkis į avantiūras gali sugriauti planus, kuriuos ilgai ir kruopščiai kūrėte. Vizitus į atsakingas įstaigas, susitikimus ir derybas verčiau atidėti: įtampa darbiniuose santykiuose augs su kiekviena diena.

Galimos finansinės įplaukos, tačiau dėl to teks paaukoti kažkiek asmeninio laiko. Išeiginėmis dienomis galimas nemenkos išlaidos.

Viso laikotarpio metu visi Zodiako ženklai jaus emocinį nestabilumą. Būtent dėl to didesnė pykčių, konfliktų, nesutarimų tikimybė. Tad visame kame nereikėtų pamiršti saiko: net ir perdėtas nuoširdumas (ir geruose darbuose) nebus naudingas.

Daugumai pasitaikys proga atnaujinti santykius su draugais, tačiau tai verta daryti tik tokiais atvejais, jei esate pasirengę pamiršti buvusias skriaudas ir nuoskaudas.

KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai kitą savaitę gali drąsiai imtis nerealizuotų projektų - vyresnybės parama jums bus garantuota. Tik neignoruokite aplinkinių žmonių patarimų. Paklausykite, ką sako kiti, ir pagausite svarbią idėją, kuri jau artimiausioje ateityje gerokai išplės jūsų profesines ir asmenines galimybes.

Vandenis neturėtų bijoti, kad jis liks nesuprastas, kai kitą savaitę pradės įgyvendinti savo planus ir sumanymus. Jūsų kūrybiškas požiūris į darbą ir originalūs projektai sudomins naujus partnerius ir atvers jums geras perspektyvas. Tik nepiktnaudžiaukite kolegų pasitikėjimu.

Žuvys turėtų atsargiai elgtis su pinigais. Jie kitą savaitę nepastebimai ateis ir išeis. Todėl bus nelengva sudaryti pajamų ir išlaidų planą. Vis dėlto pamėginkite tai padaryti, kitaip finansinė padėtis bus paini. Žmonės, su kuriais dirbate, darys jums poveikį. Pasistenkite jam atsispirti.

Avinams seksis rasti reikalingų žmonių. Savaitė bus palanki profesiniu požiūriu. Išnaudokite galimybes palypėti karjeros laiptais. Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų taps tiesiog nepakeičiamais darbuotojais. Kad ir ką darytumėte, viskas pavyks iš pirmo karto. Gausite pinigų, bet jų nešvaistykite.

Jaučiai kitą savaitę turės progą greitai išspręsti visus juos dominančius klausimus. Nedelskite ir išnaudokite šią galimybę, kitaip ji atiteks kitam. Kontroliuokite savo žodžius ir poelgius. Venkite beprasmiškų ginčų, o jei jau įsivėlėte į kivirčą, tai pasistenkite rasti deramą išeitį.

Dvyniams kitą savaitę teks pamiršti savo mėgstamą įprotį - pasvajoti tyloje. Tam nebus laiko. Dabar jums svarbu neišleisti iniciatyvos iš savo rankų. Verslo srityje galite tikėtis reikalingų ir produktyvių kontaktų. Paaštrės jūsų intuicija, galimas daiktas, kad ji netgi padės jums rasti išeitį iš labai keblios padėties.

Vėžiai pakels savo reitingą ir sustiprins pozicijas darbe. Visoms idėjoms, kurias išdėstysite vyresnybei, bus pritarta. Todėl parašykite kokį nors planą ir nudžiuginkite juo vadovybę. Ji neliks skolinga. Jūsų finansinė padėtis labai gera: pinigų turėsite pakankamai, jeigu jų nešvaistysite.

Liūtai pajus, kad atėjo seniai lauktos permainos: nauji reikalai, projektai ir pasiūlymai pakels nuotaiką. Jūs sėkmingai išspręsite uždavinius, kuriuos reikia derinti su vyresnybe ir aukštesnėmis instancijomis. Jūsų finansiniai reikalai klojasi labai gerai, tik reikėtų, kad tai žinotų kuo mažiau žmonių.

Mergelės turės progą pakelti savo socialinį statusą, bet prieš priimant galutinį sprendimą reikėtų pasitarti su artimaisiais. Derybas ir susitikimus verčiau atidėkite savaitgaliui, tai leis gerai pagalvoti, ko konkrečiai jūs norite, ir aiškiai suformuluoti savo poziciją.

Svarstyklės galės daug laiko skirti mokslui ir savišvietai. Įgytos žinios jums padės konstruktyviai pakeisti savo kasdienę veiklą ir bendravimą. Jus geriau supras draugai, stabilūs santykiai užsimegs su tais, su kuriais jūs dirbate. Bet nepamirškite takto ir būkite atidesni aplinkiniams.

Skorpionai gali tikėtis perspektyvaus dalykinio susitikimo arba sėkmingo pokalbio. Pasistenkite sutramdyti savo užsispyrimą ir būkite kantrūs, kad neišprovokuotumėte konfliktų su verslo partneriais. Kiek įmanoma atsisakykite visų neprivalomų darbų. Jums dabar svarbu pagauti idėją, kuri padidintų jūsų galimybes.

Šauliai bus mokėjimo bendrauti pavyzdys. Turėsite progą atskleisti savo talentus. Nesidrovėkite korektiškai pabrėžti, kad darbe esate nepakeičiami. Tai jums padės užsitikrinti vyresnybės paramą. Jeigu veiksite diplomatiškai, tai jums pavyks įtikinti vadovybę, kokie perspektyvūs jūsų projektai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis