Ką apie vyrą sako jo mėgstama sekso poza

Pagal tai, kokią pozą vyras dažniausia renkasi sekso metu, galime daug sužinoti ne tik apie jo seksualinius įpročius, bet ir apie jo charakterį bei santykius su moterimis.

Kategoriškas ar liberalus, įsitempęs ar besimėgaujantis gyvenimu, valdingas ar plaukiantis pasroviui – dieną vyras gali apsimetinėti kokiu tik nori, bet naktį galite apie jį sužinoti net tai, ką jis linkęs nuslėpti. Vienas iš būdų pažinti partnerį – jo mėgstama sekso poza, teigia portalas woman.ru.

Be abejo, dauguma vyrų pozas linkę kaitalioti, tačiau kuri nors viena vis tiek yra jų mėgstamiausia.

„Misionieriaus“ poza
Jei vyras labiausia mėgsta šią tradicine laikomą pozą, tikėtina, kad jis nėra labai išradingas nei lovoje, nei gyvenime. Gana konservatyvus, tačiau patikimas, rimtas, emociškai stabilus, jis visada baigia tai, ką pradėjo (net jei to jau nebūtina daryti), ir padaro viską, ką pažadėjo. Jam sunkiau sekasi bendrauti su meniškos prigimties svajotojomis, bet moterys, žinančios, ko nori, turėtų lengvai rasti su juo bendrą kalbą.

Shutterstock nuotr.
Moteris viršuje
Šią pozą mėgstantis vyras išties moka mėgautis gyvenimu ir atsipalaiduoti. Jis niekur neskuba, jokios nesėkmės neišmuša jo iš vėžių – gyvenimas jam visuomet teikia malonumą, jis gali atrsati šaukštą medaus net deguto statinėje. Toks vyras dievina ilgus pokalbius ir... pats save. Priekabiau jį patyrinėjusios, galėtume įtarti narcisizmu ir tingumu. Tačiau jis tiesiog ieško būdų, kaip minimaliomis sąnaudomis pasiekti geriausių rezultatų.

„Šaukštelių“ poza
Vyras, kuriam labiausiai patinka mylėtis šia „embriono“ poza, jaučiasi nesaugus. Moteris jam yra tarsi uostas, į kurį įplaukęs jis pagaliau atrado ramybę, šilumą ir meilę. Mylimą moterį jis apgaubia rūpesčiu ir švelnumu, yra nuolankus, atsidavęs ir jausmingas. Tačiau toks išorinis minkštumas ir emocionalumas netrukdo jam būti įžvalgiam ir analitiškam. Jis geba numatyti tris ėjimus į priekį, todėl jo ateities vizijomis galite pasikliauti. Tai geras vyras ir rūpestingas tėtis.

„Šuniukų“ poza
Vyras, teikiantis pirmenybę tokia pozai, yra valdingas. Seksas jam veikiau yra ne bendrumo išgyvenimas, o būdas parodyti savo valdžią. Jis mėgsta, kad jo žodis būtų paskutinis. Tokiems vyrams būdingas despotiškumas ar netgi polinkis į smurtą. Kita vertus, svarbu įvertinti, kaip jis tai daro – jei mylėdamasis su moterimi iš nugaros, jis mielai ją glamonėja, nuberia bučiniais nugarą, gali būti, kad viskas yra atvirkščiai – kasdieniame gyvenime vyras pernelyg linkęs nusileisti, taigi toks mylėjimosi būdas jam leidžia susigrąžinti dalį vyriškumo.

Pozos stovint
Vyras, kuris labiausia mėgsta mylėtis stovėdamas, ko gero, nė pats gerai nežino, ko jis nori ir kas jam patinka. Jam labai stinga atsakomybės, jis mėgsta avantiūras ir gyvenimą savo malonumui, tačiau, skirtingai nei hedonistas, besirenkantis pozą „moteris viršuje“, nesuteikia galimybės visu tuo pasimėgauti ir partnerei. Jis jaučiasi esąs labai sudėtinga asmenybė – tiesą sakant, toks ir yra. Jam patinka įveikti sunkumus, o jei sunkumų nėra, tuomet pats jų prisikuria. Mėgsta manipuliuoti žmonėmis ir visada linkęs turėti atsarginį variantą, tad su juo nesijausite nei saugiai, nei komfortiškai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis