Moterys, kurios vyrus atgraso jau per pirmąjį pasimatymą

Atrodo, per pirmąjį pasimatymą buvote nepriekaištinga – ir graži, ir skoninga, ir kalbi, tačiau kvietimo į antrąjį pasimatymą taip ir nesulaukėte. Jei taip nutiko jau ne pirmą kartą, gali būti, kad priklausote vienam iš 10 moterų tipų, užmušančių vyrų susidomėjimą jau iš pirmo karto.

Amerikiečių žurnalistė Rachel Greenwald, knygos „Kodėl jis neskambina“ („Why Men Don't Call Back“) autorė, apklausė virš 1000 vyrų ir išskyrė 10 moterų tipų, kurie atgraso vyrus jau per pirmąjį pasimatymą. Pateikiame juos eilės tvarka pagal bjaurumą.

I tipas. Viršininkė

Ji viską žino iš anksto – kokiame restorane norėtų pietauti, kokį patiekalą ragauti ir koks vynas prie jo tiktų. Ji savarankiška, protinga, drąsi ir visada pasiruošusi apmokėti savo sąskaitą pati. Atrodytų, vyrams reikėtų tik džiaugtis – tokia moteris niekada nepakibs akmeniu po kaklu. Bet kur tau! Jie vadina tokias „sijonuotais generolais” arba dar blogiau – „bobomis su kiaušiniais“ ir vengia jų kaip maro. Galime vadinti juos bailiais, kurie neverti stiprių moterų ir ieškoti savęs verto vyro.

Shutterstock nuotr.
Arba tiesiog atsipalaiduoti, leisti jiems perimti vadeles į savo rankas ir pasijusti vyrais. Nors ir kaip nevykusiai jie vadeliotų, tikimybė pasiekti antrojo pasimatymo stotelę vis tiek bus didesnė, nei tuomet, kai arklius niukiname pačios.

II tipas. Nuoboda
Tokios moterys apibūdinamos kaip „mielos“. Jei vyras atsisveikindamas sako, kad jis maloniai praleido laiką, bet jo akys jau krypsta į kitą gatvės pusę, ieškodamos artimiausios pėsčiųjų perėjos, reiškia, kad nepadarėte jam išskirtinio įspūdžio ir nesužadinote noro jus užkariauti. O dėl ko, tiesą sakant, kariauti? Visada besišypsanti, niekada nepykstanti, nuolat pritariamai kinkuojanti galva, neturinti savo nuomonės – jei jam užteko takto sutramdyti savo žiovulį pasimatymo metu, tai jau neblogai.

Fotolia nuotr.
Tačiau jis pamiršo jus, vos pasukote už artimiausio kampo. Guodžia tai, kad ta, kuri vienam atrodo nuoboda, kitam gali tapti tikru atradimu – tereikia surasti artimą sielą. O jei manote, kad būtent jis ir yra ta siela, griebkitės paskutinio triuko – pirmojo „vau efekto“ trūkumą galima iš dalies kompensuoti ilgu, daug žadančiu ir netikėtai aistringu atsisveikinimo bučiniu.

III tipas. Tobulybė

Atrodytų, kuo tobulesnė esi, tuo daugiau šansų sužavėti vyrą? Nebūtinai. Žmones mes dažniausiai mylime už jų mielas silpnybes, o ne už akį rėžiančius pranašumus. Nebūtina per pirmąjį pasimatymą ištėkšti ant stalo viso savo gėrio – užteks to, kad gerai atrodote ir maloniai bendraujate. Galite dar užsiminti apie kokį nors įdomų hobį.

Shutterstock nuotr.
Bet pasakojimus apie tai, kokia nepakeičiama darbuotoja esate, kiek uždirbate, kelis aukštuosius baigėte ir kokių įtakingų ryšių turite, palikite kitam kartui. Paprastai tokia nuopelnų išklotinė skamba pagyrūniškai ir nemaloniai. Dar blogiau, jei įsijautusi į tobulybės vaidmenį, nuspręsite tiesą kiek pagražinti. Net vienas melo grūdelis gali apkartinti visą jūsų privalumų statinę.

IV tipas. Princesė

„Noriu, noriu, noriu! Šimto gyvų kiškių!“ – dauguma gerai prisimena šį animacinį personažą, be paliovos trepsintį kojele. Daugybė moterų gyvenime elgiasi labai panašiai. Jos jaučiasi nusipelniusios visko, kas geriausia, ir įsivaizduoja, kad pildydamas jos įgeidžius vyras turėtų patirti kone orgazmą. Tačiau iš tiesų jis jaučiasi išnaudojamas.

Shutterstock nuotr.
„Paduok tą, nupirk aną, atvažiuok ten, nuvežk šen...“ – jos kalba komandomis, tačiau, skirtingai nei Viršininkės, išsako jas kaprizingu miaukiančiu balseliu. Kai kuriems vyrams tai iš pradžių patinka, nes jie gali jaustis reikalingi ir stiprūs, tačiau ilgainiui ima erzinti, net jei princesė išties atrodo verta karūnos.

V tipas. Užsiciklinusi
Tai moteris, kuri nelinkusi gaišti laiko tuštiems pasimatymams – jau per pirmąjį ji nori žinoti, ar tas vyras gali būti jos gyvenimo partneris ir būsimų vaikų tėvas, ar ne. Ji yra konkreti, neslepia savo rimtų ketinimų, nežaidžia „tų kvailų žaidimų“ ir... nesulaukia kvietimo į kitą pasimatymą. Net jei jūs kaip galėdama vengėte žodžių „santuoka“ ir „vaikai“, rimtus ketinimus vyras gali pajusti iš bandymo ištardyti jo praeitį, finansinę padėtį, religinius įsitikinimus ir persirgtas ligas.

Shutterstock nuotr.
Vyro pabėgimas nebūtinai reiškia, kad jis yra nerimtas ar netrokštantis šeimos. Tiesiog jis nenori būti eiliniu kažkieno planų ir ketinimų objektu. Jis nori tikėti, kad jūsų susidomėjimo priežastis jis ir jo nepakartojama asmenybė, o ne jūsų noras kuo greičiau už ko nors ištekėti. Suveikia ir paprasčiausias psichologinis savigynos mechanizmas – net jei moteris vyrui patinka ir jis nieko prieš būtų ją kada nors vesti, įspraustas į kampą, jis nesąmoningai ima priešintis.

VI tipas. Ekshibicionistė

Kaip ir Tobuloji, ji viską iškloja ant stalo. Tik ne savo pranašumus, o neigiamą patirtį. Darydama tai, ji tikisi sukurti abipusio atvirumo ir intymumo kupiną atmosferą. Atvirai dėstydama, kaip kompleksuoja dėl savo atlėpusių ausų, mažų krūtų ir kreivų kojų, ar pasakodama, kaip neseniai nusigėrė iki žemės graibymo, ekshibicionistė mano, kad vyras ne tik įvertins jos savikritiškumą, paprastumą ir gebėjimą iš savęs pasijuokti, bet ir pats atvers slapčiausias sielos kerteles.

Shutterstock nuotr.
Tačiau nutinka priešingai – neretai šis, jau per pirmąjį pasimatymą išgirdęs tokius šokiruojamus prisipažinimus, išsigąsta ir užsisklendžia. Jis galvoja: „Jei ji taip atvirai gali pasakoti tokius dalykus, tai kokių „lobių“ teks iškasti suartėjus dar labiau?!“

VII tipas. Pikčiurna

Pikčiurna yra tikra Nuobodos priešingybė. Net ir labai norėdamas, jos nepavadintum „miela“. Ji nuolat laido aštrius sąmojus apie aplinkinius ir neretai ginčijasi tik todėl, kad sutikti su pašnekovo nuomone jai atrodo nuobodu. Paprastai tokios moterys pasižymi išties puikiu humoro jausmu ir mano, kad taiklios jų replikos turėtų vyrus žavėti. Deja... Dauguma vyrų tokį kandžiojimąsi vertina ne kaip išskirtinį sąmojingumą, o kaip paprasčiausią agresiją ir pyktį.

Shutterstock nuotr.
Iš čia ir kilo nuostata, kad vyrai bijo moterų humoro jausmo. Iš tiesų net jei vyras pats nestokoja humoro jausmo ir mėgsta sąmojingas moteris, jam nepatinka nuolat būti kovinės parengties. Kas per daug, tas nesveika. Jis nėra pasirengęs be paliovos diskutuoti ir šaudytis replikomis – tai jis mieliau daro kitų vyrų draugijoje. Be to, su tokiomis išsišokėlėmis dauguma vyrų gėdijasi pasirodyti viešumoje.

VIII tipas. Niurzga

Apie šį tipą ir lietuvių pomėgį skųstis prirašyti ištisi tomai, todėl pasakyti ką nors labai naujo būtų sudėtinga. Laimei (ar deja?), mūsų kraštuose vis tvirčiau įsigalinti vakarietiškoji kultūra lėmė ne tik dirbtinių šypsenų atsiradimą, bet ir ryškų Niurzgų populiacijos sumažėjimą.

Shutterstock nuotr.
Dauguma moterų per pirmąjį pasimatymą kruopščiai slepia savo pomėgį dejuoti ir aimanuoti ir iš visų jėgų stengiasi demonstruoti žvalumą ir optimizmą. Užtat po vedybų ilgai kauptas aimanų rezervas išsilieja trykštančiu šaltiniu, kurio versmė neišsenka iki pat mirties.

IX tipas. Nepamirštančioji

Tai moteris, be paliovos kalbanti apie savo buvusius santykius. Dažniausiai šiai kategorijai priklauso vyrų paliktos ir jiems dar neatleidusios moterys, kurios į naują pasimatymą ryžtasi eiti tik tam, kad „parodytų tam asilui, ką jis prarado“.

Shutterstock nuotr.
Kartais moterys kalba apie savo buvusiuosius, norėdamos įtikti šalia sėdinčiajam – mano, kad lygindama jį su „anuo puspročiu“, paglostys savimeilę, tačiau nutinka priešingai – matydamas, kiek daug dėmesio moteris skiria buvusiajam, vyras supranta, kad tas reikalas dar nebaigtas ir jausmai neatvėsę. Jis pasijunta kaip „trečias nereikalingas“. Net jei tie jausmų likučiai iš tiesų yra ne meilė, o neapykanta, kodėl jis turėtų jausti malonumą žarstydamas svetimas žarijas?

X tipas. Vienpusio eismo gatvė

Tokios moterys labiausiai negali suprasti, kodėl nesulaukė antrojo pasimatymo. Jos žaižaruoja sąmoju, yra šnekios, linksmos, mielos ir įsivaizduoja, kad daro aplinkiniams puikų, charizmatiškos būtybės įspūdį. Bėda ta, kad vienintelė tokios moters pokalbių tema yra... ji pati. Ji tiki esanti tokia neįkainojama ir įdomi, kad gali savimi užpildyti 99 proc. pasimatymo. Tačiau šiam įpusėjus, vyras pradeda nesuprasti, o ką jis pats čia veikia? Moteris, kuri laiko save dovana, nesugeba priimti dovanų iš kitų – o juk vyrams taip patinka dovanoti!

Shutterstock nuotr.
Darykite pauzes. Neskubėkite kaskart reikšti savo nuomonės, net jei manote, kad ji labai įdomi ir išskirtinė. Išklausykite kitą iki galo, nenutraukinėdama, net jei manote, kad jis mala niekus. Juk ne veltui Dievas mums davė dvi ausis ir tik vieną burną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis