Horoskopas lapkričio 13-20: seniai nebuvo tokio laikotarpio

Šis laikotarpis pradžiugins tokiais įvykiais, apie kokius ilgą laiką galėjote tik pasvajoti.

BENDRA PROGNOZĖ

Prasidėjo metas, itin tinkamas įgyvendinti drąsius sumanymus. Kalbama ir apie profesinius santykius, ir kūrybinę sritį, ir apie asmeninį gyvenimą. Priimti teisingus sprendimus nebus sunku – jie akivaizdūs ir kone apčiuopiami, todėl tiesiog atikratykite baimių, abejonių ir pradėti veikti.

Šis laikotarpis tinkamas bendradarbiavimui, bendrų projektų įgyvendinimui. Negana to, galima jungtis net su tais, kurių nelaikote draugais ar partneriais: bet koks bendradarbiavimas duos naudos.
Palanku pradėti kažkokį naują, tegul ir nelengvą, darbą. Pirmoji drąsinanti sėkmė ateis greitai, o paskui reikės gana nedidelių pastangų norint siekti naujų pergalių.

Intuicija padės išvengti problemų asmeniniame gyvenime. Būtent ji pakuždės, su kuo ir kaip elgtis, kad santykiai vystytųsi tolygiai ir harmoningai.

Daugeliui pavyks priartėti prie senų svajonių, norų ir planų, juos išsiaiškinti, atmesti ar įgyvendinti. Bet kokiu atveju po tokios „revizijos“ gyvenimas taps paprastesnis ir malonesnis.

Ši savaitė itin palanki profesinėje srityje, tačiau tai nereiškia, kad jums visiškai nepavyks pailsėti: priešingai, rasite laiko ir poilsiui, ir draugiškiems susitikimams, ir mėgiamam darbui.

PROGNOZĖ KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Ožiaragiai artimiausią savaitę turėtų visais klausimais orientuotis į draugus ir gimines. Su jų pagalba lengvai seksis tvarkyti visus reikalus, o didžioji dalis kasdienių problemų pasitrauks į antrą planą. Ruoškitės priimti svarbius sprendimus, susijusius su karjera.

Vandeniai turės gerai apgalvoti neseniai pradėto projekto detales. Sėkmingai susiklosčius aplinkybėms, jau netrukus šie planai bus realizuoti, ir jūs pasieksite norimų rezultatų. Ginčijamais klausimais kliaukitės savo nuomone. Teks kaip reikiant padirbėti, kad įvykdytumėte papildomus įpareigojimus tarnyboje.

Žuvys pasinaudos palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis ir sėkmingai išspręs visus dalykinio pobūdžio klausimus. Tai suteiks galimybę įgyvendinti net ir beviltiškus projektus, pademonstruoti savo profesionalumą ir mokėjimą rasti išeitį iš kebliausių situacijų.

Avinai turėtų santūriau vertinti savo galimybes. Artimiausiomis dienomis planuokite tik tai, ką tikrai įstengsite atlikti. Kitaip neįvykdysite prisiimtų įsipareigojimų, o tai smarkiai pakirs jūsų reputaciją. Apskritai savaitė labiau tiks kūrybiniams sumanymams, o ne dalykiniams planams realizuoti.

Jaučiai artimiausias septynias dienas bus labai darbingi. Bet tarnyboje reikėtų elgtis santūriau, kadangi jūsų originalus požiūris gali sukelti vyresnybės nepasitenkinimą arba kolegų susierzinimą. Verslininkai turėtų kruopščiai išanalizuoti dalykinius kontaktus ir galbūt kai kuriuos iš jų apriboti.

Dvynių laukia sėkmė verslo srityje. Pasistenkite kuo efektyviau ir racionaliau panaudoti savo pažintis ir kontaktus. Problemos darbe bus sprendžiamos greitai ir lengvai. Tai leis sutvarkyti visus reikalus. Rasti trūkstamų išteklių sumanymams įgyvendinti padės artimi draugai ir kolegos.

Vėžiai turėtų užmegzti naujų dalykinių kontaktų. Visa ateinanti savaitė bus skirta susitikimams, konsultacijoms su partneriais ir deryboms. Artimiausiomis dienomis jus lydės sėkmė verslo srityje - jums pavyks susipažinti su reikalingais žmonėmis. Jų dėka jūsų svajonės apie karjerą netrukus gali tapti realybe.

Liūtų laukia įvykiai, pakeisiantys dalykinį gyvenimą į gerąją pusę ir atversiantys pukias galimybes. Savaitė pakankamai sėkminga ir stabili finansiniu požiūriu. Galimos naujos įplaukos. Drąsiai imkitės net ir sudėtingų uždavinių, jums bus suteikta rekiama parama.

Mergelės kitą savaitę gali tikėtis naujų įplaukų, kurios laikui bėgant taps nuolatiniu šeimos biudžeto papildymo šaltiniu. Profesinėje veikloje galimi palankūs pokyčiai - būsite paaukštinti arba susipažinsite su įtakingais žmonėmis, kurių dėka sparčiai kopsite karjeros laiptais.

Svarstyklių artimiausiomis dienomis laukia svarbios pažintys, susitikimai ir kelionės. Galimas daiktas, kad nauji žmonės jums pasiūlys originalių idėjų ir atvers naujas perspektyvas. Jūsų autoritetas gerokai išaugs. Tai sudarys pagrindą teigiamiems tarnybinės arba visuomeninės padėties pokyčiams.

Skorpionai bus aktyvūs visą ateinančią savaitę. Artimiausios dienos bus palankios finansiniams sandoriams sudaryti ir įvairiems piniginiams klausimams spręsti. Projektai, kurių imsitės su naujais partneriais, duos daug pelno, todėl nedelskite priimti sprendimo dėl veiklos plėtojimo.

Šauliai kitą savaitę turi spręsti organizacinius klausimus ir ieškoti naujų bendradarbiavimo su kolegomis būdų. Poilsio dienomis susitikite su giminėmis ir artimais žmonėmis, tvarkykite namus, remontuokite būstą. Beje, čia jums padės šeimos nariai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis